חומרי בנייה
חברות חברות ארגנטינה המספקות חומרי בנייה
ייצור מלט, חומרי מחצבה ובטון מוכן הוא ליבת הפעילות של חברות חומרי בנייה. התחלות בנייה למגורים באזור ותקציבי תשתיות עירוניות הם גורמים מרכזיים המשפיעים על תנועות המחירים והנזילות בענף. ברגע זה, Loma Negra Compania Industrial Argentina SA רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר, בעוד Cemex SAB de CV ADR Cert.Deposito Arg.Repr. 1 ADR רושמת את העלייה היומית הגבוהה ביותר במחיר. הטבלה שלמטה מציגה מדדים פונדמנטליים וטכניים רלוונטיים.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DR | 25.7 T ARS | 18,560.00 ARS | +4.33% | 30 | 0.42 | 296.36 | 62.63 ARS | −40.15% | 0.76% | מינרלים שאינם אנרגיה | אין דירוג |
DR | 25.7 T ARS | 17,960 ARS | +0.11% | 98 | 0.08 | 286.78 | 62.63 ARS | −40.15% | 0.76% | מינרלים שאינם אנרגיה | אין דירוג |
DR | 25.7 T ARS | 11.54 USD | +3.78% | 3 | 0.39 | 281.33 | 62.63 ARS | −45.85% | 0.76% | מינרלים שאינם אנרגיה | אין דירוג |
| 1.73 T ARS | 2,885.000 ARS | −1.95% | 13.26 K | 1.33 | 36.39 | 79.27 ARS | −29.10% | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 1.73 T ARS | 2,918 ARS | −1.10% | 36.4 K | 0.13 | 36.80 | 79.27 ARS | −29.10% | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 1.73 T ARS | 1.785 USD | −2.99% | 1 | 0.01 | 33.46 | 79.27 ARS | −42.51% | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 1.73 T ARS | 1.860 USD | +1.36% | 2.78 K | 0.35 | 34.86 | 79.27 ARS | −42.51% | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 396.83 B ARS | 1,130.000 ARS | +3.20% | 62 | 0.04 | — | — | — | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | אין דירוג | |
| 396.83 B ARS | 1,045 ARS | +1.95% | 9.82 K | 0.37 | — | — | — | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | אין דירוג |