התמחויות רפואיות
חברות חברות איטלקיות המתמחות בטכנולוגיות רפואיות
חברות הפועלות בתחום ההתמחויות הרפואיות מתכננות מכשירים כירורגיים מתקדמים, ציוד אבחון והתקנים מושתלים. אישורים רגולטוריים פתאומיים והיקף ההליכים הרפואיים האלקטיביים עשויים לגרום לתנועות מחיר מהירות, מה שהופך את הקבוצה לאטרקטיבית במיוחד עבור סוחרים פעילים. בסשן הנוכחי, Safilo Group S.p.A. רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר, בעוד Ivision Tech S.P.A. רושמת את העלייה היומית הגדולה ביותר במחיר. הטבלה שלהלן מציגה מדדים פונדמנטליים וטכניים חשובים.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 233.03 B EUR | 618.0 EUR | −0.32% | 0 | 0.00 | 36.94 | 16.73 EUR | +13.44% | 0.26% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 148.84 B EUR | 410.45 EUR | −2.20% | 0 | 0.00 | 56.26 | 7.30 EUR | +13.32% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 147.21 B EUR | 204.1 EUR | −0.63% | 0 | 0.00 | 37.86 | 5.39 EUR | +30.20% | 0.65% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 119.58 B EUR | 91.78 EUR | −1.25% | 0 | — | 26.03 | 3.53 EUR | +11.12% | 2.72% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 115.16 B EUR | 292.6 EUR | −2.56% | 0 | 0.00 | 35.31 | 8.29 EUR | +27.68% | 1.04% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 87.56 B EUR | 194.35 EUR | +1.46% | 40 | 0.44 | 36.32 | 5.35 EUR | +3.83% | 2.12% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 59.15 B EUR | 38.810 EUR | −2.97% | 0 | 0.00 | 18.61 | 2.09 EUR | +30.86% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 51.01 B EUR | 90.26 EUR | +0.42% | 0 | — | 61.17 | 1.48 EUR | +18.67% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 50.75 B EUR | 191.65 EUR | +2.35% | 0 | — | 66.02 | 2.90 EUR | −38.51% | 2.01% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 50.04 B EUR | 44.56 EUR | −1.33% | 0 | — | 22.57 | 1.97 EUR | +2.35% | 2.23% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 44.49 B EUR | 156.05 EUR | +0.35% | 0 | 0.00 | 35.40 | 4.41 EUR | +18.01% | 0.58% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 21.76 B EUR | 225.0 EUR | −0.35% | 0 | 0.00 | 67.59 | 3.33 EUR | +22.74% | 0.31% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 17.83 B EUR | 227.0 EUR | 0.00% | 0 | 0.00 | 71.77 | 3.16 EUR | +63.32% | 0.32% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 17.83 B EUR | 289.9 EUR | +0.03% | 0 | — | 91.66 | 3.16 EUR | +63.32% | 0.26% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 12.21 B EUR | 22.87 EUR | +0.04% | 0 | — | — | −1.22 EUR | −174.16% | 0.15% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 4.43 B EUR | 82.64 EUR | +2.48% | 209.9 K | 1.86 | 31.26 | 2.64 EUR | −23.38% | 1.58% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 3.2 B EUR | 35.12 EUR | −2.44% | 0 | — | 32.41 | 1.08 EUR | −38.81% | 1.54% | טכנולוגיית בריאות | מכירה | |
| 1.89 B EUR | 8.572 EUR | −5.66% | 0 | — | — | −2.40 EUR | +40.51% | 3.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 1.34 B EUR | 15.96 EUR | −0.56% | 26.22 K | 0.61 | 25.33 | 0.63 EUR | +21.15% | 1.50% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 876.04 M EUR | 13.85 EUR | −0.93% | 0 | — | 17.51 | 0.79 EUR | +35.27% | 1.57% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 798.22 M EUR | 2.040 EUR | −1.64% | 595.05 K | 1.16 | 17.07 | 0.12 EUR | +6.60% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 42.74 M EUR | 8.00 EUR | 0.00% | 390 | 0.66 | 6.64 | 1.21 EUR | +0.12% | 2.50% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 21.48 M EUR | 1.24 EUR | 0.00% | 0 | 0.00 | 17.10 | 0.07 EUR | −6.33% | 5.65% | טכנולוגיית בריאות | אין דירוג | |
| 15.76 M EUR | 0.620 EUR | +3.68% | 23 K | 0.38 | — | −0.13 EUR | +40.07% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 12.61 M EUR | 2.16 EUR | 0.00% | 0 | 0.00 | — | −0.16 EUR | — | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 10.78 M EUR | 1.295 EUR | +5.71% | 24 K | 1.60 | 239.81 | 0.01 EUR | +237.50% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 7.36 M EUR | 0.940 EUR | −2.08% | 3 K | 0.25 | 11.38 | 0.08 EUR | +177.18% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה |