ייצור נפט וגז
חברות חברות מקסיקניות הפועלות בתחום הנפט והגז
חברות חיפוש והפקה בתעשיית הנפט והגז מאתרות, קודחות ומפיקות מאגרי פחמימנים תת-קרקעיים. מכיוון שמתחים גיאופוליטיים ורמות המלאי העולמיות גורמים לתנודות מחירים חדות, סוחרים לטווח קצר עוקבים באופן פעיל אחר מניות אלה. נתוני השוק הנוכחיים מצביעים על כך ש-Vista Energy SAB de CV Class A מובילה בנפח המסחר היומי, בעוד Frontera Energy Corporation רושמת את התשואה היומית הגבוהה ביותר. כדי להעריך מגמות אלה, הטבלה שלהלן מציגה נתונים פונדמנטליים וטכניים חשובים.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.07 T MXN | 2,558.00 MXN | +0.31% | 199 | 1.95 | 19.36 | 132.12 MXN | −5.51% | 2.45% | מינרלים אנרגיה | קניה | |
| 3.07 T MXN | 2,558.00 MXN | +0.78% | 162 | 1.46 | 19.36 | 132.12 MXN | −5.51% | 2.45% | מינרלים אנרגיה | קניה | |
| 951.69 B MXN | 3,310.00 MXN | 0.00% | 4 | 0.66 | 24.81 | 133.42 MXN | −49.41% | 2.32% | מינרלים אנרגיה | קניה | |
| 951.69 B MXN | 3,450.00 MXN | −0.89% | 11 | 0.10 | 25.86 | 133.42 MXN | −49.41% | 2.32% | מינרלים אנרגיה | קניה | |
| 226.9 B MXN | 989.35 MXN | +25.55% | 450 | 0.58 | 14.53 | 68.11 MXN | +56.01% | 0.75% | מינרלים אנרגיה | ניטראלי | |
| 214.24 B MXN | 670.48 MXN | −0.67% | 600 | 0.41 | 8.37 | 80.08 MXN | +150.19% | 0.00% | מינרלים אנרגיה | קניה | |
| 214.24 B MXN | 680.00 MXN | +11.29% | 580 | — | 8.49 | 80.08 MXN | +150.19% | 0.00% | מינרלים אנרגיה | קניה | |
| 128.74 B MXN | 1,075.04 MXN | −0.14% | 756 | 1.18 | 8.68 | 123.89 MXN | −5.82% | 0.00% | מינרלים אנרגיה | קניה חזקה | |
| 128.74 B MXN | 1,077.01 MXN | −0.27% | 30.57 K | 4.50 | 8.69 | 123.89 MXN | −5.82% | 0.00% | מינרלים אנרגיה | קניה חזקה | |
| 48.57 B MXN | 280.00 MXN | −1.41% | 250 | 0.12 | — | −42.00 MXN | −13.73% | 0.00% | מינרלים אנרגיה | קניה | |
| 6.4 B MXN | 109.00 MXN | +32.93% | 47 | — | — | −153.62 MXN | −40.84% | 2.76% | מינרלים אנרגיה | אין דירוג |