פיננסי
חברות חברות פרואניות הפועלות בשווקים הפיננסיים
מגזר הפיננסים כולל מוסדות המספקים ביטוח, מנהלים הון ומעניקים אשראי מסחרי. תנודות בעקום התשואות ומדיניות הריבית של הבנקים המרכזיים הן גורמי מאקרו מרכזיים המשפיעים על המומנטום במניות. הנתונים הנוכחיים מצביעים על Inversiones Portuarias Chancay SAA Preffered Registered Shs B כמובילה בנפח המסחר, בעוד Strategy Inc Class A רושמת את העלייה היומית הגבוהה ביותר. מדדים פונדמנטליים וטכניים חשובים זמינים בטבלה שלמטה.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.28 T PEN | 570.74 USD | −0.90% | 1.3 K | 4.05 | 14.35 | 135.78 PEN | +36.30% | 0.00% | ניטראלי | |
| 3.23 T PEN | 335.70 USD | −0.82% | 224 | 0.41 | 14.08 | 82.10 PEN | +18.06% | 1.75% | קניה | |
| 2.88 T PEN | 422.30 USD | −0.59% | 7 | 0.09 | 35.13 | 41.40 PEN | +18.98% | 0.61% | קניה חזקה | |
| 2.02 T PEN | 644.73 USD | +2.50% | 20 | 0.50 | 33.72 | 65.86 PEN | +22.29% | 0.52% | קניה חזקה | |
| 1.23 T PEN | 50.30 USD | −2.22% | 150 | 0.06 | 11.98 | 14.46 PEN | +14.40% | 2.25% | קניה | |
| 905.19 B PEN | 84.59 USD | +3.65% | 89 | 0.21 | 11.92 | 24.44 PEN | +16.87% | 2.12% | קניה | |
| 721.68 B PEN | 126.00 USD | +2.27% | 31 | 0.04 | 12.29 | 35.32 PEN | +44.19% | 1.98% | קניה | |
| 686.11 B PEN | 1,164 USD | −3.88% | 46 | 1.56 | 27.22 | 147.28 PEN | +11.12% | 1.83% | קניה חזקה | |
DR | 477.63 B PEN | 23.35 USD | −7.16% | 200 | 0.02 | 9.93 | 8.10 PEN | +18.60% | 3.55% | ניטראלי |
| 271.48 B PEN | 79.50 USD | −15.02% | 100 | 0.44 | 36.70 | 7.46 PEN | −10.08% | 0.00% | קניה | |
| 207.64 B PEN | 135.50 USD | +5.12% | 36 | 0.19 | — | −209.67 PEN | −383.07% | 0.00% | קניה חזקה | |
| 138.34 B PEN | 140.18 USD | −10.71% | 49 | 0.11 | — | −9.76 PEN | −124.52% | 0.00% | קניה | |
| 98.39 B PEN | 350.00 USD | +0.26% | 1.07 K | 1.00 | 12.95 | 92.28 PEN | +27.60% | 4.03% | קניה | |
| 84.97 B PEN | 6.684 PEN | +1.89% | 23.18 K | 0.59 | 11.94 | 0.56 PEN | +20.15% | 6.40% | אין דירוג | |
| 23.56 B PEN | 2.240 PEN | −1.32% | 20.96 K | 0.11 | 8.85 | 0.25 PEN | +22.70% | 5.08% | אין דירוג | |
| 19.71 B PEN | 47.30 USD | −0.53% | 1.03 K | 1.11 | 8.60 | 18.77 PEN | +22.16% | 3.64% | קניה חזקה | |
| 16.86 B PEN | 20.00 PEN | −2.44% | 2.35 K | 4.27 | 11.07 | 1.81 PEN | −8.67% | 10.51% | אין דירוג | |
| 13.6 B PEN | 2.020 PEN | +1.00% | 24.34 K | 3.07 | 7.84 | 0.26 PEN | +23.65% | 4.84% | ניטראלי | |
| 3.1 B PEN | 1.360 PEN | −1.45% | 8.98 K | 0.11 | 6.54 | 0.21 PEN | +11.77% | 1.41% | אין דירוג | |
| 2.21 B PEN | 1.350 PEN | −3.57% | 5.46 K | 0.53 | — | −0.01 PEN | −490.00% | 0.00% | אין דירוג | |
| 954.45 M PEN | 6.850 USD | +0.15% | 709 | 0.33 | 0.08 | 310.18 PEN | +6.05% | 5.31% | אין דירוג | |
| 808.14 M PEN | 1.400 PEN | −3.45% | 4.95 K | 0.39 | — | −0.09 PEN | +6.69% | 0.00% | אין דירוג | |
| CCUMBRAC1Cumbra Holding SAA | 105.41 M PEN | 0.057 PEN | −3.39% | 200 K | 0.71 | — | — | — | — | אין דירוג |
| — | 0.112 PEN | +1.82% | 169.45 K | 0.42 | — | −0.01 PEN | −490.00% | 0.00% | אין דירוג |