Konglomerat Kewangan
Syarikat-syarikat Chile with diversified financial businesses
Konglomerat kewangan mengendalikan pelbagai anak syarikat yang merangkumi perbankan, pengurusan aset dan insurans. Peralihan dalam kadar faedah global dan kestabilan makroekonomi kerap memacu ketidaktentuan dagangan di seluruh entiti ini. Right now, Pampa Investments S.A. tops both trading volume and price growth. Jadual di bawah menyusun metrik asas dan teknikal.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.23 T CLP | 7,122.0 CLP | +0.34% | 3.25 K | 0.50 | 5.13 | 1,389.11 CLP | +9.86% | 4.31% | Kewangan | Neutral | |
| 2 T CLP | 8.46 USD | −19.43% | 78 K | — | 9,272.22 | 0.85 CLP | +175.68% | 2.95% | Kewangan | Neutral | |
| 2 T CLP | 9.100 USD | −13.33% | 4.18 M | — | 9,973.67 | 0.85 CLP | +175.68% | 2.95% | Kewangan | Neutral | |
| 2 T CLP | 8.697 USD | +1.53% | 33.49 M | 0.45 | 9,531.98 | 0.85 CLP | +175.68% | 2.95% | Kewangan | Neutral | |
| 777.28 B CLP | 305.39 CLP | 0.00% | 24.42 K | 0.69 | 17.28 | 17.68 CLP | +59.33% | 3.05% | Kewangan | Neutral | |
| 777.28 B CLP | 390.00 CLP | 0.00% | 694 | 0.30 | 22.06 | 17.68 CLP | +59.33% | 2.60% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 618.55 B CLP | 620.08 CLP | −1.57% | 74.72 K | 1.53 | 7.27 | 85.28 CLP | +124.11% | 2.59% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 264.61 B CLP | 94.00 CLP | 0.00% | 10.41 K | 1.67 | 7.55 | 12.45 CLP | +478.66% | 4.93% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 237.77 B CLP | 1,592.3 CLP | 0.00% | 428 | 2.61 | 6.87 | 231.76 CLP | +423.57% | 5.06% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 145.03 B CLP | 400.00 CLP | 0.00% | 101 | 0.00 | 5.62 | 71.23 CLP | +85.00% | 0.28% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 48.45 B CLP | 1,449.0 CLP | −0.14% | 726 | 0.50 | 13.33 | 108.68 CLP | −21.02% | 6.69% | Kewangan | Tiada penarafan |