Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Saham India yang mengalami kenaikan tertinggi dalam harga
Syarikat-syarikat India di bawah adalah saham untung tertinggi: mereka telah menunjukkan pertumbuhan harian terbesar dari segi harga. Tetapi masih ada risiko balikan — pastikan anda mengambil kira semua statistik, termasuk harga saham dan permodalan pasaran.
Simbol | Perubahan % | Harga | Volum | Volum relatif | Permodalan pasaran | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HHNILHimalaya Nutravedics India Limited | +20.00% | 144.00 INR | 93.6 K | 4.33 | 1.02 B INR | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan |
| +19.99% | 92.15 INR | 7.2 K | 2.73 | 153.6 M INR | 18.14 | 5.08 INR | — | 4.43% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +19.95% | 629.40 INR | 4.99 M | 37.46 | 25.31 B INR | 26.87 | 23.43 INR | +2.00% | 0.76% | Pembuatan pengeluar | Beli kuat | |
| +19.41% | 3.26 INR | 10 K | 10.94 | — | — | — | — | — | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| +19.40% | 62.09 INR | 1 K | 0.42 | 450.64 M INR | 10.03 | 6.19 INR | — | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| SSYMBIOTECSymbiotec Pharmalab Limited | +19.04% | 1,513.6 INR | 7.54 M | 17.59 | 79.36 B INR | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat |
| +18.36% | 136.65 INR | 38.4 K | 1.55 | 1.64 B INR | 20.32 | 6.72 INR | — | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +18.13% | 11.47 INR | 421.35 K | 1.40 | 1.61 B INR | 35.65 | 0.32 INR | +12.44% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| +18.09% | 27.75 INR | 4 K | 0.33 | 505.09 M INR | 22.36 | 1.24 INR | −58.45% | 0.08% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +17.06% | 59.00 INR | 1 K | 0.45 | 149.91 M INR | 13.97 | 4.22 INR | −40.39% | 1.98% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| +16.30% | 59.64 INR | 3.84 M | 4.33 | 7.26 B INR | — | −1.33 INR | −107.79% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +14.32% | 188.00 INR | 3.42 K | 7.83 | 484.36 M INR | 65.80 | 2.86 INR | −86.58% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| +14.14% | 38.01 INR | 23 K | 2.95 | 423.45 M INR | 65.66 | 0.58 INR | −81.95% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +13.65% | 221.04 INR | 7.11 M | 47.68 | 10.37 B INR | 11.65 | 18.97 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli kuat | |
| +13.11% | 196.69 INR | 19.08 M | 187.57 | 13.41 B INR | 32.76 | 6.00 INR | +108.15% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +12.97% | 392.00 INR | 4.13 M | 4.01 | 23.52 B INR | 11.50 | 34.10 INR | +15.49% | 0.29% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| +12.57% | 39.77 INR | 185.09 M | 4.09 | 68.74 B INR | 25.99 | 1.53 INR | — | 0.00% | Komunikasi | Tiada penarafan | |
| +12.21% | 168.84 INR | 2.17 K | 1.24 | 2.96 B INR | 39.94 | 4.23 INR | −42.69% | 0.84% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| +12.07% | 41.69 INR | 23.24 K | 1.48 | 1.85 B INR | 59.72 | 0.70 INR | −71.62% | 0.25% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +11.95% | 1,785.1 INR | 13.23 M | 26.44 | 328.55 B INR | 105.44 | 16.93 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Beli kuat | |
| +11.90% | 23.50 INR | 21.6 K | 3.53 | 216.3 M INR | 3.12 | 7.53 INR | — | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +11.13% | 26.86 INR | 83.2 M | 16.59 | 15.33 B INR | — | −47.72 INR | +14.04% | 0.00% | Komunikasi | Tiada penarafan | |
| +10.98% | 9.30 INR | 28 | 0.06 | 182.03 M INR | 226.28 | 0.04 INR | −42.03% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +10.86% | 47.67 INR | 96 K | 6.82 | 599.95 M INR | 21.87 | 2.18 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| +10.54% | 368.10 INR | 181.2 K | 40.27 | 1.75 B INR | 29.42 | 12.51 INR | +7.59% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +10.51% | 159.35 INR | 20.06 K | 7.44 | 1.61 B INR | 24.65 | 6.46 INR | +118.23% | 1.07% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| +10.47% | 608.75 INR | 7.05 M | 132.04 | 74.85 B INR | 43.13 | 14.11 INR | +98.63% | 1.37% | Barangan pengguna tahan lama | Neutral | |
| +10.29% | 37.50 INR | 12 K | 0.49 | 667.35 M INR | 7.91 | 4.74 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| +10.13% | 171.80 INR | 519.6 K | 15.14 | 2.94 B INR | 14.06 | 12.22 INR | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +10.03% | 63.82 INR | 5.63 K | 0.47 | 679.93 M INR | — | −4.41 INR | −226.33% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +10.00% | 81.40 INR | 16.53 K | 5.32 | 776.39 M INR | 286.92 | 0.28 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| +9.99% | 669.20 INR | 41.94 K | 3.42 | 7.73 B INR | — | −27.33 INR | −112.44% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| SSOLLFEGESollfege Smart Electronics Limited | +9.99% | 64.73 INR | 80 K | 0.97 | 563.7 M INR | — | — | — | 0.00% | Dagangan runcit | Tiada penarafan |
| +9.94% | 79.05 INR | 147.6 K | 1.56 | 1.24 B INR | 10.08 | 7.85 INR | — | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +9.93% | 4.98 INR | 8 K | 0.40 | — | — | — | — | — | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| +9.91% | 22.41 INR | 750 | 0.37 | 145.01 M INR | 147.14 | 0.15 INR | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| +9.89% | 10.00 INR | 10.57 K | 3.93 | 52.38 M INR | — | −13.73 INR | −517.13% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| +9.79% | 89.05 INR | 17.52 M | 11.16 | 11.32 B INR | 10.29 | 8.65 INR | −1.67% | 2.03% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| +9.70% | 201.85 INR | 1.5 K | 0.14 | 1.9 B INR | 15.85 | 12.74 INR | +55.42% | 0.11% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| +9.70% | 3.28 INR | 198.85 K | 15.82 | 439.63 M INR | — | −0.35 INR | −133.58% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| AAXIOMGASAxiom Gas Engineering Limited | +9.45% | 39.95 INR | 106 K | 1.74 | 1.37 B INR | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan |
| +9.43% | 19.72 INR | 31.68 K | 5.41 | 178.53 M INR | — | — | — | — | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +9.39% | 9.90 INR | 2 | 0.00 | 79.87 M INR | 2.55 | 3.88 INR | — | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| +9.38% | 70.00 INR | 2.4 K | 2.86 | 176.65 M INR | 105.04 | 0.67 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| +9.26% | 243.15 INR | 41.1 K | 8.20 | 1.57 B INR | 9.22 | 26.37 INR | +3.86% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| +9.22% | 225.00 INR | 30 K | 3.16 | 2.37 B INR | 9.37 | 24.01 INR | +114.47% | 0.24% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| +9.03% | 356.05 INR | 64.58 K | 6.53 | 1.39 B INR | — | −83.95 INR | +18.72% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| +8.99% | 10.79 INR | 3.1 K | 2.89 | — | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +8.98% | 32.27 INR | 29.41 K | 0.70 | 1.02 B INR | 46.23 | 0.70 INR | −44.06% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +8.89% | 7.35 INR | 3.41 K | 0.88 | 79.97 M INR | 54.24 | 0.14 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| +8.83% | 84.89 INR | 553 | 5.70 | — | — | — | — | — | Khidmat kesihatan | Tiada penarafan | |
| +8.82% | 7.40 INR | 61 | 0.02 | 360.53 M INR | 63.14 | 0.12 INR | −72.29% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| +8.73% | 6,859.0 INR | 300.62 K | 7.40 | 545.44 B INR | 118.37 | 57.94 INR | −3.65% | 0.06% | Industri pemprosesan | Jual | |
| +8.70% | 384.80 INR | 64.2 K | 26.94 | 1.12 B INR | 13.93 | 27.62 INR | −4.36% | 0.36% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +8.62% | 300.93 INR | 8.54 M | 2.34 | 32.36 B INR | 36.35 | 8.28 INR | +39.94% | 0.08% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +8.55% | 788.85 INR | 2.9 K | 2.40 | 2.4 B INR | 10.60 | 74.43 INR | +35.73% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +8.47% | 16.26 INR | 3.18 K | 4.12 | 179.11 M INR | — | — | — | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +8.46% | 983.10 INR | 36.85 K | 4.61 | 11.02 B INR | 17.31 | 56.78 INR | −18.94% | 1.57% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +8.46% | 339.05 INR | 3.88 M | 1.61 | 57.59 B INR | 18.51 | 18.31 INR | +37.15% | 3.04% | Pengangkutan | Beli kuat | |
| +8.42% | 49.85 INR | 3.61 K | 1.45 | 1.36 B INR | 64.94 | 0.77 INR | +60.75% | 0.21% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| +8.36% | 48.75 INR | 37.69 K | 1.40 | 298.18 M INR | 485.56 | 0.10 INR | +219.75% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +8.34% | 1,900.4 INR | 1.21 M | 4.74 | 72.43 B INR | 66.03 | 28.78 INR | +22.26% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Beli kuat | |
| +8.30% | 50.90 INR | 1.65 K | 3.55 | — | — | — | — | — | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| SSSPRLSilverstorm Parks and Resorts Limited | +8.20% | 122.65 INR | 13 K | 0.41 | 2.66 B INR | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan |
| +8.20% | 31.92 INR | 143.64 K | 24.45 | 440.29 M INR | 8.53 | 3.74 INR | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +8.02% | 965.15 INR | 2.37 M | 3.43 | 178.32 B INR | 22.48 | 42.93 INR | +33.03% | 1.32% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| +7.95% | 73.89 INR | 4.63 K | 6.96 | 351.23 M INR | — | −0.19 INR | −178.98% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| +7.94% | 994.40 INR | 1.83 M | 24.57 | 18.02 B INR | 31.81 | 31.26 INR | +1.36% | 0.72% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| SSMTSahajanand Medical Technologies Limited | +7.83% | 525.95 INR | 3.54 M | 0.69 | 49.39 B INR | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan |
| +7.80% | 47.00 INR | 15.6 K | 1.67 | 472.74 M INR | 5.66 | 8.31 INR | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +7.78% | 9.97 INR | 15 K | 1.47 | 203.52 M INR | 4.70 | 2.12 INR | — | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| +7.76% | 204.90 INR | 5.61 K | 1.82 | 2.02 B INR | 27.40 | 7.48 INR | +115.47% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +7.68% | 124.15 INR | 1.86 K | 1.17 | 661.85 M INR | — | −3.73 INR | +39.17% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +7.67% | 199.25 INR | 7.07 K | 7.15 | 1.08 B INR | 8.43 | 23.63 INR | +1.42% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +7.64% | 615.35 INR | 804.8 K | 1.16 | 74.53 B INR | 30.94 | 19.89 INR | +39.21% | 1.05% | Pembuatan pengeluar | Beli kuat | |
| +7.62% | 656.45 INR | 310.17 K | 8.30 | 6.31 B INR | 8.88 | 73.89 INR | +745.92% | 0.09% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +7.62% | 32.90 INR | 795 | 0.46 | 196.72 M INR | 0.44 | 74.26 INR | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +7.58% | 64.00 INR | 969 | 0.40 | 1.57 B INR | — | −1.22 INR | −398.19% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| +7.57% | 88.21 INR | 6.85 K | 9.93 | 489.1 M INR | 6.42 | 13.74 INR | −11.28% | 1.58% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| +7.54% | 173.50 INR | 67.65 M | 11.83 | 54.57 B INR | 34.26 | 5.06 INR | +76.01% | 0.00% | Dagangan runcit | Beli kuat | |
| +7.24% | 31.85 INR | 5 K | 0.51 | 682.23 M INR | 7.64 | 4.17 INR | +11.46% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| +7.20% | 446.40 INR | 357.12 K | 4.81 | 12.92 B INR | 21.54 | 20.72 INR | −42.30% | 0.85% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| +7.20% | 94.70 INR | 24.28 K | 1.30 | 587.43 M INR | 16.03 | 5.91 INR | +13.75% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| +7.17% | 104.28 INR | 13.82 M | 19.76 | 19.72 B INR | 106.67 | 0.98 INR | −95.87% | 0.42% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +7.17% | 13.01 INR | 34.54 K | 2.32 | — | — | — | — | — | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| +7.16% | 133.95 INR | 7 K | 2.19 | 1.93 B INR | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| +7.15% | 395.05 INR | 1.67 M | 38.47 | 6.83 B INR | — | −0.97 INR | +70.28% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| +7.14% | 75.00 INR | 1.6 K | 0.15 | 772.17 M INR | 8.36 | 8.97 INR | −26.92% | 1.48% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +7.03% | 318.80 INR | 78.49 K | 1.20 | 4.82 B INR | 36.54 | 8.72 INR | −9.46% | 0.17% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +7.03% | 642.25 INR | 2.38 K | 5.19 | 2.28 B INR | 21.51 | 29.86 INR | −0.25% | 2.27% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +6.92% | 199.05 INR | 392.71 K | 2.08 | 6.73 B INR | 12.24 | 16.27 INR | +28.90% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| +6.91% | 61.39 INR | 39 | 0.03 | 311.06 M INR | 13.81 | 4.45 INR | +83.51% | 0.87% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| +6.85% | 13.89 INR | 3.01 K | 4.59 | — | — | — | — | — | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +6.80% | 110.00 INR | 4 K | 0.25 | 1.72 B INR | 32.54 | 3.38 INR | −56.38% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| +6.65% | 1,007.75 INR | 2.94 K | 2.17 | 5.69 B INR | 10.78 | 93.50 INR | +63.13% | 2.63% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +6.61% | 178.12 INR | 317.78 K | 1.24 | 25.93 B INR | 685.87 | 0.26 INR | −40.24% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| +6.58% | 11.18 INR | 263.79 K | 1.09 | 831.41 M INR | 0.93 | 11.99 INR | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +6.57% | 1,988.2 INR | 1.59 M | 3.40 | 116.06 B INR | 31.64 | 62.84 INR | +29.51% | 0.27% | Perkhidmatan industri | Beli kuat | |
| +6.55% | 216.35 INR | 52 K | 1.25 | 4.41 B INR | — | — | — | 0.13% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| +6.49% | 159.74 INR | 165 | 0.41 | — | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan |