Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Saham India paling tidak stabil
Ketidakstabilan pasaran membawa risiko, di mana banyak pedagang mengharapkan keuntungan. Saham India dalam senarai di bawah adalah saham-saham paling tidak stabil dalam pasaran. Mereka disusun menggunakan ketidakstabilan harian dan dibekalkan dengan metrik penting lain.
Simbol | Ketidakstabilan | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | Permodalan pasaran | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.85% | 368.10 INR | +10.54% | 181.2 K | 40.27 | 1.75 B INR | 29.42 | 12.51 INR | +7.59% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 43.70% | 123.10 INR | +2.58% | 169.2 K | 4.15 | 1.02 B INR | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 38.65% | 30.23 INR | +4.24% | 1.16 K | 0.16 | 161.21 M INR | — | −0.26 INR | −107.94% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 38.64% | 60.80 INR | −5.01% | 36 K | 1.91 | 356.82 M INR | 112.59 | 0.54 INR | −46.55% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| HHNILHimalaya Nutravedics India Limited | 30.97% | 144.00 INR | +20.00% | 93.6 K | 4.33 | 1.02 B INR | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan |
| 28.74% | 1,259.7 INR | −1.32% | 887.52 K | 3.37 | 146.7 B INR | — | — | — | 0.00% | Utiliti | Beli kuat | |
| 27.09% | 47.67 INR | +10.86% | 96 K | 6.82 | 599.95 M INR | 21.87 | 2.18 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 26.89% | 521.90 INR | −1.34% | 159.2 K | 3.67 | 6.37 B INR | 13.59 | 38.41 INR | +44.83% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 26.15% | 221.04 INR | +13.65% | 7.11 M | 47.68 | 10.37 B INR | 11.65 | 18.97 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli kuat | |
| 26.11% | 19.46 INR | −1.92% | 5.01 K | 2.45 | 106.02 M INR | 16.93 | 1.15 INR | — | 10.29% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 25.00% | 10.77 INR | −0.28% | 8.11 K | 0.53 | 121.72 M INR | — | −2.82 INR | +40.59% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 25.00% | 584.35 INR | −19.90% | 3.3 M | 2.52 | 83.1 B INR | 40.11 | 14.57 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli kuat | |
| 25.00% | 695.80 INR | −19.99% | 1.97 M | 16.33 | 69.27 B INR | 28.23 | 24.65 INR | +11.38% | 0.12% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| 24.98% | 177.75 INR | −16.41% | 309.6 K | 14.21 | 5.15 B INR | 5.86 | 30.32 INR | +148.84% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 24.97% | 115.15 INR | −19.98% | 19.02 K | 7.82 | 415.5 M INR | 10.45 | 11.02 INR | +33.53% | 1.08% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 24.65% | 3.83 INR | −4.49% | 3.17 K | 1.47 | 223.08 M INR | — | −0.49 INR | +81.05% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 24.49% | 2,746.3 INR | −17.27% | 2.9 M | 19.39 | 390.95 B INR | 52.14 | 52.68 INR | −11.56% | 0.43% | Pembuatan pengeluar | Neutral | |
| 24.14% | 7.25 INR | −3.33% | 702 | 0.21 | 80.57 M INR | 7.74 | 0.94 INR | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 24.05% | 248.35 INR | −8.02% | 42 K | 8.05 | 2.93 B INR | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 23.98% | 356.05 INR | +9.03% | 64.58 K | 6.53 | 1.39 B INR | — | −83.95 INR | +18.72% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 23.84% | 11.37 INR | −12.34% | 675.3 K | 8.02 | 1.35 B INR | — | −0.06 INR | −104.21% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 23.84% | 27.99 INR | −0.04% | 1.53 K | 8.41 | — | — | — | — | — | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 23.83% | 25.67 INR | −0.50% | 16.68 K | 0.81 | 282.07 M INR | 12.32 | 2.08 INR | — | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 23.54% | 11.47 INR | +18.13% | 421.35 K | 1.40 | 1.61 B INR | 35.65 | 0.32 INR | +12.44% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| AANANDAnand Seamless Limited | 23.34% | 62.00 INR | −9.75% | 22.4 K | 2.15 | 822.3 M INR | — | — | — | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan |
| 23.20% | 1.97 INR | −2.96% | 249.28 K | 2.36 | 576.97 M INR | — | −0.33 INR | +59.13% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 22.95% | 308.45 INR | +3.82% | 277.34 K | 8.12 | 3.75 B INR | 37.96 | 8.13 INR | −91.52% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 22.88% | 127.28 INR | +4.94% | 126.1 K | 14.85 | 847.9 M INR | 17.25 | 7.38 INR | +23.09% | 0.44% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 22.54% | 124.15 INR | +7.68% | 1.86 K | 1.17 | 661.85 M INR | — | −3.73 INR | +39.17% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 22.54% | 738.55 INR | −14.82% | 2.17 M | 7.52 | 56.2 B INR | 15.56 | 47.46 INR | +46.03% | 0.24% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 22.48% | 41.69 INR | +12.07% | 23.24 K | 1.48 | 1.85 B INR | 59.72 | 0.70 INR | −71.62% | 0.25% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 22.12% | 13.89 INR | +6.85% | 3.01 K | 4.59 | — | — | — | — | — | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 21.79% | 8.89 INR | +4.59% | 15.75 K | 3.51 | 745.88 M INR | — | −11.69 INR | +17.10% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 21.70% | 115.95 INR | −3.62% | 2.3 K | 1.26 | 1.79 B INR | 18.58 | 6.24 INR | −10.78% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 21.55% | 8.90 INR | −3.78% | 451 | 0.09 | 103.6 M INR | — | −10.81 INR | −354.16% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 21.31% | 25.06 INR | −1.61% | 71.01 K | 9.26 | 533.09 M INR | 60.99 | 0.41 INR | −75.79% | 2.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| AANAWILAnawil Wire & Engineering Ltd. | 21.20% | 367.50 INR | −6.27% | 405.6 K | 5.35 | 10.02 B INR | — | — | — | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan |
| 21.19% | 63.48 INR | −2.34% | 1.21 K | 1.20 | 707.77 M INR | 9.08 | 6.99 INR | +62.75% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 21.15% | 2.49 INR | −1.19% | 17.05 K | 0.77 | 169.03 M INR | — | −0.21 INR | −22.63% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 21.05% | 0.21 INR | −4.55% | 25.16 M | 1.57 | — | — | — | — | — | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 21.05% | 59.64 INR | +16.30% | 3.84 M | 4.33 | 7.26 B INR | — | −1.33 INR | −107.79% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 20.39% | 115.24 INR | +2.66% | 3.63 K | 0.29 | 7.95 B INR | 31.99 | 3.60 INR | +21.47% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 20.36% | 38.01 INR | +14.14% | 23 K | 2.95 | 423.45 M INR | 65.66 | 0.58 INR | −81.95% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 20.31% | 24.72 INR | −4.04% | 11.4 K | 9.81 | — | — | — | — | — | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 20.18% | 17.03 INR | −14.12% | 1.28 M | 1.43 | 1.23 B INR | 22.45 | 0.76 INR | −2.10% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 20.13% | 576.50 INR | −13.85% | 19.41 M | 5.46 | 234.03 B INR | 65.52 | 8.80 INR | +45.20% | 0.14% | Pembuatan pengeluar | Beli kuat | |
| 20.00% | 17.65 INR | −2.49% | 25 K | 0.19 | 2.15 B INR | 25.20 | 0.70 INR | +1.63% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 20.00% | 196.69 INR | +13.11% | 19.08 M | 187.57 | 13.41 B INR | 32.76 | 6.00 INR | +108.15% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 19.96% | 5,932.0 INR | −12.63% | 79.06 K | 11.82 | 92.2 B INR | 35.62 | 166.53 INR | +31.33% | 0.29% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 19.91% | 136.65 INR | +18.36% | 38.4 K | 1.55 | 1.64 B INR | 20.32 | 6.72 INR | — | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 19.84% | 392.00 INR | +12.97% | 4.13 M | 4.01 | 23.52 B INR | 11.50 | 34.10 INR | +15.49% | 0.29% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 19.67% | 5.39 INR | −1.64% | 1.72 K | 1.82 | 78.7 M INR | 79.38 | 0.07 INR | −80.62% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 19.66% | 60.04 INR | −5.66% | 12.61 K | 0.60 | 2.4 B INR | 10.02 | 5.99 INR | +44.63% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 19.60% | 7.10 INR | −5.33% | 4.41 K | 3.66 | 147.26 M INR | — | −0.18 INR | +68.11% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 19.58% | 40.14 INR | +0.35% | 1.57 K | 4.01 | 320.67 M INR | — | −25.00 INR | −1.84% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 19.47% | 97.76 INR | −11.01% | 9.21 M | 12.80 | 14.59 B INR | 43.23 | 2.26 INR | −4.52% | 0.51% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 19.45% | 135.95 INR | −12.49% | 13.2 K | 7.50 | 1.63 B INR | 15.91 | 8.55 INR | +81.82% | 0.00% | Khidmat kesihatan | Tiada penarafan | |
| 19.41% | 3.26 INR | +19.41% | 10 K | 10.94 | — | — | — | — | — | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 19.37% | 384.80 INR | +8.70% | 64.2 K | 26.94 | 1.12 B INR | 13.93 | 27.62 INR | −4.36% | 0.36% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 19.28% | 0.99 INR | +19.28% | 13.09 M | 4.52 | — | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan | |
| SSYMBIOTECSymbiotec Pharmalab Limited | 19.27% | 1,513.6 INR | +19.04% | 7.54 M | 17.59 | 79.36 B INR | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat |
| 19.21% | 994.40 INR | +7.94% | 1.83 M | 24.57 | 18.02 B INR | 31.81 | 31.26 INR | +1.36% | 0.72% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 19.05% | 176.40 INR | −8.42% | 467.57 K | 3.81 | 6.14 B INR | 13.48 | 13.09 INR | +119.07% | 0.00% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 18.87% | 34.99 INR | +5.52% | 876 | 0.67 | 1.04 B INR | 36.62 | 0.96 INR | +58.96% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 18.79% | 10.82 INR | −11.31% | 8.23 M | 1.29 | 1.63 B INR | 8.17 | 1.32 INR | +969.55% | 0.00% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| JJIVIALJivial Industries Limited | 18.75% | 69.10 INR | −9.08% | 7.8 K | 1.51 | 357.22 M INR | — | — | — | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan |
| 18.68% | 629.40 INR | +19.95% | 4.99 M | 37.46 | 25.31 B INR | 26.87 | 23.43 INR | +2.00% | 0.76% | Pembuatan pengeluar | Beli kuat | |
| VVARMORAVarmora Granito Limited | 18.62% | 137.65 INR | +6.46% | 1.9 M | 2.26 | 30.42 B INR | — | — | — | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Neutral |
| 18.61% | 26.86 INR | +11.13% | 83.2 M | 16.59 | 15.33 B INR | — | −47.72 INR | +14.04% | 0.00% | Komunikasi | Tiada penarafan | |
| 18.48% | 50.48 INR | +6.39% | 13 K | 4.48 | 166.08 M INR | 4.88 | 10.33 INR | +27.65% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 18.46% | 188.00 INR | +14.32% | 3.42 K | 7.83 | 484.36 M INR | 65.80 | 2.86 INR | −86.58% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 18.46% | 48.30 INR | +1.41% | 36 K | 1.00 | 835.76 M INR | 138.00 | 0.35 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 18.29% | 0.95 INR | +15.85% | 975.32 K | 1.94 | — | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 18.20% | 13.33 INR | −0.37% | 8.04 K | 0.92 | 440.24 M INR | 7.02 | 1.90 INR | +7.78% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 18.12% | 89.05 INR | +9.79% | 17.52 M | 11.16 | 11.32 B INR | 10.29 | 8.65 INR | −1.67% | 2.03% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 18.06% | 32.10 INR | +17.74% | 130.07 K | 5.05 | — | — | — | — | — | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| 17.78% | 156.45 INR | −2.10% | 21.93 K | 3.12 | 2.2 B INR | 14.88 | 10.51 INR | +98.44% | 0.00% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| 17.68% | 5.65 INR | −1.05% | 18.65 K | 0.52 | 739.13 M INR | 8.95 | 0.63 INR | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 17.62% | 46.54 INR | −0.77% | 9.52 K | 1.80 | 1.31 B INR | — | — | — | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 17.56% | 8.27 INR | −6.87% | 1.93 K | 2.11 | 2.22 B INR | — | −0.07 INR | −1,145.00% | 0.00% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 17.52% | 50.50 INR | −8.18% | 25.6 K | 3.08 | 682.22 M INR | 7.10 | 7.12 INR | — | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 17.52% | 67.30 INR | +5.16% | 7.07 K | 12.03 | 667.51 M INR | 34.56 | 1.95 INR | −69.29% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 17.50% | 17.00 INR | −7.51% | 16.69 K | 0.88 | 404.51 M INR | — | −0.19 INR | −137.91% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 17.49% | 117.21 INR | −12.67% | 3.59 M | 6.23 | 29.48 B INR | 234.89 | 0.50 INR | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 17.46% | 466.75 INR | +5.84% | 49.95 K | 15.56 | 3.23 B INR | 22.14 | 21.08 INR | −1.31% | 0.06% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 17.41% | 391.30 INR | −11.56% | 4.35 M | 3.24 | 61.56 B INR | 85.14 | 4.60 INR | +47.46% | 0.07% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 17.39% | 70.00 INR | +9.38% | 2.4 K | 2.86 | 176.65 M INR | 105.04 | 0.67 INR | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 17.34% | 16.26 INR | +8.47% | 3.18 K | 4.12 | 179.11 M INR | — | — | — | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 17.34% | 31.62 INR | −0.85% | 481 | 0.08 | 1.21 B INR | 171.29 | 0.18 INR | −89.80% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 17.33% | 7.75 INR | +5.87% | 13.8 K | 1.48 | 257.08 M INR | — | −2.11 INR | +14.74% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 17.24% | 15.62 INR | −6.97% | 26.36 K | 3.80 | — | — | — | — | — | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 17.23% | 10.20 INR | −7.36% | 4.9 K | 0.87 | 264 M INR | — | −0.14 INR | +82.14% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 17.21% | 2.18 INR | +4.31% | 634.88 K | 15.45 | 316.89 M INR | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 17.18% | 54.00 INR | −3.97% | 349 | 2.62 | 238.81 M INR | — | −3.48 INR | −105.08% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 17.15% | 60.45 INR | +0.92% | 2 K | 0.49 | 1.06 B INR | — | — | — | — | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 17.06% | 199.25 INR | +7.67% | 7.07 K | 7.15 | 1.08 B INR | 8.43 | 23.63 INR | +1.42% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 17.06% | 168.84 INR | +12.21% | 2.17 K | 1.24 | 2.96 B INR | 39.94 | 4.23 INR | −42.69% | 0.84% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 17.04% | 4.52 INR | −9.78% | 154 | 0.07 | 84.11 M INR | 42.92 | 0.11 INR | +996.88% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 16.95% | 86.14 INR | +3.10% | 18.25 K | 3.37 | 1.17 B INR | 110.85 | 0.78 INR | −69.96% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 16.86% | 3.80 INR | −7.09% | 8 K | 4.03 | 28.79 M INR | — | −0.13 INR | +85.50% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan |