Farmaseutikal: Lain-lain
Syarikat-syarikat India producing specialized pharmaceuticals
Firma dalam kumpulan farmaseutikal sekunder ini menumpukan pada terapeutik nic, produk kesihatan haiwan atau sebatian klinikal khusus. Keputusan paten tertentu dan kelulusan kawal selia setempat menyuntik ketidaktentuan mendadak ke dalam saham-saham ini. Pada masa ini, Granules India Limited menguasai volum dagangan tertinggi dan Himalaya Nutravedics India Limited mencatatkan pertumbuhan harga 24 jam terbesar. Anda boleh mencari lebih banyak metrik asas dan teknikal dalam jadual di bawah.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 T INR | 1,411.0 INR | +0.49% | 1.57 M | 0.97 | 39.38 | 35.83 INR | −46.78% | 0.93% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| 978.78 B INR | 1,800.0 INR | +0.84% | 1.3 M | 1.13 | 26.10 | 68.97 INR | +17.04% | 0.24% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| 921.45 B INR | 1,988.1 INR | +0.01% | 431.21 K | 0.53 | 17.50 | 113.59 INR | +20.25% | 0.89% | Teknologi kesihatan | Neutral | |
| 196.89 B INR | 799.65 INR | +0.65% | 3.28 M | 3.39 | 27.99 | 28.57 INR | +35.13% | 0.22% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| 126.57 B INR | 1,178.3 INR | −1.01% | 248.25 K | 0.67 | 70.66 | 16.67 INR | +16.81% | 0.13% | Teknologi kesihatan | Jual | |
| 14.95 B INR | 514.45 INR | −0.82% | 29.94 K | 1.07 | 27.55 | 18.68 INR | −1.04% | 0.96% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 9.52 B INR | 396.95 INR | +0.30% | 17.1 K | 1.04 | 31.82 | 12.48 INR | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 6.07 B INR | 251.00 INR | −3.42% | 13.2 K | 0.46 | 26.84 | 9.35 INR | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 5.05 B INR | 419.10 INR | +2.08% | 2.81 K | 0.44 | 138.19 | 3.03 INR | −2.10% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 2.96 B INR | 229.55 INR | −4.99% | 33 K | 0.91 | 8.66 | 26.50 INR | +60.80% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 2.75 B INR | 78.62 INR | +2.00% | 7.62 K | 0.78 | — | −1.20 INR | −309.17% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 2.46 B INR | 432.00 INR | +1.37% | 758 | 0.62 | 21.24 | 20.34 INR | +22.86% | 1.17% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 2.09 B INR | 141.20 INR | +4.98% | 47.2 K | 1.75 | 11.67 | 12.10 INR | +43.31% | 0.53% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 1.88 B INR | 143.30 INR | −3.01% | 4.85 K | 0.60 | — | −21.20 INR | −95.79% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 1.74 B INR | 498.00 INR | +0.64% | 338 | 0.36 | 9.26 | 53.76 INR | +7.21% | 0.41% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 1.39 B INR | 138.79 INR | −1.88% | 2.45 K | 0.49 | — | −20.78 INR | −285.42% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| HHNILHimalaya Nutravedics India Limited | 1.02 B INR | 144.00 INR | +20.00% | 93.6 K | 4.33 | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan |
| 949.33 M INR | 46.79 INR | −4.99% | 108.38 K | 0.78 | 61.16 | 0.77 INR | +199.65% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 706.78 M INR | 107.95 INR | −1.86% | 4.94 K | 3.61 | 20.13 | 5.36 INR | +10.86% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 415.5 M INR | 115.15 INR | −19.98% | 19.02 K | 7.82 | 10.45 | 11.02 INR | +33.53% | 1.08% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 340.36 M INR | 36.72 INR | −0.73% | 3.81 K | 1.43 | 20.03 | 1.83 INR | +10.66% | 2.84% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 289.69 M INR | 12.09 INR | +1.60% | 4.31 K | 0.54 | 11.77 | 1.03 INR | +142.94% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 215.3 M INR | 71.00 INR | −8.96% | 6 | 0.01 | 30.06 | 2.36 INR | −30.96% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 173.04 M INR | 3.16 INR | 0.00% | 21.59 K | 0.21 | 405.13 | 0.01 INR | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 158.27 M INR | 5.43 INR | +0.37% | 37.99 K | 2.20 | 13.12 | 0.41 INR | −31.81% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 117.87 M INR | 25.87 INR | +3.48% | 2.39 K | 1.98 | 21.01 | 1.23 INR | +169.10% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 113.61 M INR | 22.49 INR | −0.04% | 22 | 0.02 | 26.60 | 0.85 INR | +80.66% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| — | 25.00 INR | −4.21% | 2 K | 0.27 | — | — | — | — | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| — | 8.87 INR | 0.00% | 200 | 1.63 | — | — | — | — | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan |