Rafinacja ropy naftowej/Marketing
Firmy meksykańskie zajmujące się rafinacją i sprzedażą ropy
Firmy zajmujące się rafinacją i sprzedażą przetwarzają surową ropę na paliwa przeznaczone do sprzedaży detalicznej. Marże rafineryjne i globalny poziom wykorzystania mocy rafineryjnych stanowią główne czynniki makroekonomiczne wpływające na płynność w branży. Obecnie Phillips 66 ma najwyższy wolumen obrotu, a Par Pacific Holdings Inc notuje największy wzrost ceny. Poniższa tabela przedstawia kluczowe wskaźniki techniczne i fundamentalne dotyczące tych podmiotów.
Symbol | Kap. rynk. | Cena | Zmn % | Wolumen | Relatywny wolumen | Cena/Zysk | Zysk na akcję rzeczywisty TTM | Wzrost rzeczywistego zysku na akcję Ostatnie 12 miesięcy r/r | Rentowność dywidend % TTM | Sektor | Ocena analityków |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,99 T MXN | 8 220,00 MXN | −1,28% | 33 | 0,21 | 8,89 | 924,53 MXN | +437,84% | 1,02% | Minerały energetyczne | Kupno | |
| 1,99 T MXN | 8 221,75 MXN | 0,00% | 5 | 0,00 | 8,89 | 924,53 MXN | +437,84% | 1,02% | Minerały energetyczne | Kupno | |
| 1,9 T MXN | 6 419,05 MXN | −4,28% | 21 | 0,70 | 7,98 | 804,21 MXN | +813,18% | 1,29% | Minerały energetyczne | Neutralnie | |
| 1,9 T MXN | 6 450,00 MXN | −12,24% | 30 | 0,01 | 8,02 | 804,21 MXN | +813,18% | 1,29% | Minerały energetyczne | Neutralnie | |
| 1,89 T MXN | 4 510,92 MXN | 0,00% | 2,7 K | 5,82 | 7,96 | 566,52 MXN | +744,54% | 1,93% | Minerały energetyczne | Kupno | |
| 164,19 B MXN | 1 316,22 MXN | −9,04% | 107 | 0,40 | 3,25 | 405,14 MXN | — | 1,51% | Minerały energetyczne | Neutralnie | |
| 164,19 B MXN | 1 338,12 MXN | −9,95% | 9 | 0,13 | 3,30 | 405,14 MXN | — | 1,51% | Minerały energetyczne | Neutralnie | |
| 65,04 B MXN | 1 528,00 MXN | +15,79% | 5 | — | 4,43 | 345,19 MXN | +295,91% | 0,00% | Minerały energetyczne | Kupno |