Branża deweloperska

Firmy meksykańskie realizujące projekty nieruchomościowe

Deweloperzy nieruchomości zarządzają całym cyklem realizacji nieruchomości komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych. Płynność rynku kredytowego i zmiany lokalnych planów zagospodarowania przestrzennego stanowią główne czynniki wpływające na ruchy cen. Obecnie Corporacion Inmobiliaria Vesta S.A.B. de C.V. notuje najwyższy wolumen obrotu, a Mitsui Fudosan Co., Ltd. osiąga najlepszy wynik w ciągu 24 godzin. Poniżej znajduje się dedykowana tabela przedstawiająca kluczowe wskaźniki fundamentalne i techniczne.
Symbol
Kap. rynk.
Cena
Zmn %
Wolumen
Relatywny wolumen
Cena/Zysk
Zysk na akcję rzeczywisty
TTM
Wzrost rzeczywistego zysku na akcję
Ostatnie 12 miesięcy r/r
Rentowność dywidend %
TTM
Sektor
Ocena analityków
CBRECBRE Group, Inc. Class A
757,87 B MXN2 501,00 MXN0,00%1,49 K1,0129,6084,49 MXN+13,84%0,00%Finanse
Silne kupno
CBRECBRE Group, Inc. Class A
757,87 B MXN2 552,22 MXN−16,30%50,0230,2184,49 MXN+13,84%0,00%Finanse
Silne kupno
8802/NMitsubishi Estate Company, Limited
543,75 B MXN427,34 MXN—8,23 K—16,8825,32 MXN+24,28%1,21%Finanse
Kupno
8801/NMitsui Fudosan Co., Ltd.
516,17 B MXN175,15 MXN+6,79%2,18 K—19,329,07 MXN−37,16%2,23%Finanse
Silne kupno
HHHHoward Hughes Holdings Inc.
87,99 B MXN1 250,00 MXN0,00%10,0014,4686,44 MXN+0,66%0,00%Finanse
Kupno
VESTACorporacion Inmobiliaria Vesta S.A.B. de C.V.
66,46 B MXN70,42 MXN+1,90%651,52 K1,107,259,71 MXN+14 245,35%2,11%Finanse
Kupno
VESTACorporacion Inmobiliaria Vesta S.A.B. de C.V.
66,46 B MXN70,21 MXN+1,62%2,17 M0,647,239,71 MXN+14 245,35%2,11%Finanse
Kupno
HOME/NNeinor Homes SA
37,56 B MXN315,48 MXN0,00%1,19 K—11,7626,83 MXN+63,20%9,43%Finanse
Silne kupno
OPEN1Opendoor Technologies Inc
35,83 B MXN26,01 MXN−21,96%2,09 K0,08—−30,27 MXN−279,17%0,00%Finanse
Neutralnie
OPEN1Opendoor Technologies Inc
35,83 B MXN26,48 MXN−20,60%18,06 K1,36—−30,27 MXN−279,17%0,00%Finanse
Neutralnie
FNOVA/17Proyectos Inmobiliarios Carne Mart SA de CV
20,46 B MXN44,80 MXN+0,88%18,35 K0,84———5,55%Finanse
Silne kupno
FNOVA/17Proyectos Inmobiliarios Carne Mart SA de CV
20,46 B MXN44,80 MXN+0,11%2,38 K0,51———5,55%Finanse
Silne kupno
RLH/ARLH Properties SAB de CV Class A
18,74 B MXN15,46 MXN0,00%171,83—−0,75 MXN−207,08%0,00%Finanse
Brak oceny
AGNTAGNT, Inc.
13,3 B MXN71,00 MXN0,00%2——−1,87 MXN+51,00%4,68%Finanse
Kupno
VINTEVinte Viviendas Integrales SAB DE CV
7,84 B MXN34,06 MXN−1,53%2660,076,775,03 MXN+31,24%6,19%Finanse
Silne kupno
VINTEVinte Viviendas Integrales SAB DE CV
7,84 B MXN34,31 MXN+0,35%26,77 K1,746,825,03 MXN+31,24%6,19%Finanse
Silne kupno
GICSA/BGrupo GICSA SA de CV
3,59 B MXN2,50 MXN+2,88%4230,052,530,99 MXN−39,96%0,00%Finanse
Silna sprzedaż
GICSA/BGrupo GICSA SA de CV
3,59 B MXN2,40 MXN0,00%1,98 K0,132,430,99 MXN−39,96%0,00%Finanse
Silna sprzedaż
GMDGrupo Mexicano de Desarrollo SAB
999,98 M MXN5,48 MXN0,00%10,032,482,21 MXN−19,32%0,00%Finanse
Brak oceny