Stal
Firmy meksykańskie zajmujące się produkcją stali
Wytapianie rudy żelaza oraz produkcja belek konstrukcyjnych, blach i stopów wykorzystywanych w globalnej infrastrukturze stanowią podstawę tej działalności. Aktywni traderzy obserwują tę cykliczną branżę, ponieważ koszty surowców i cła importowe powodują częste ruchy cen. Dzisiejsze wskaźniki wskazują Gerdau S.A. Pfd Sponsored ADR Repr 1 Pfd Sh jako lidera pod względem wolumenu, natomiast Nucor Corporation notuje największy jednodniowy wzrost ceny. Poniższa tabela zawiera najważniejsze wskaźniki techniczne i fundamentalne.
Symbol | Kap. rynk. | Cena | Zmn % | Wolumen | Relatywny wolumen | Cena/Zysk | Zysk na akcję rzeczywisty TTM | Wzrost rzeczywistego zysku na akcję Ostatnie 12 miesięcy r/r | Rentowność dywidend % TTM | Sektor | Ocena analityków |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DR | 3,69 T MXN | 1 550,00 MXN | 0,00% | 1 | 0,18 | 22,86 | 67,81 MXN | +2,04% | 4,26% | Minerały nieenergetyczne | Neutralnie |
| 1,13 T MXN | 5 141,10 MXN | +12,60% | 16 | 0,39 | 18,10 | 284,07 MXN | +117,75% | 0,84% | Minerały nieenergetyczne | Kupno | |
| 1,13 T MXN | 5 141,20 MXN | +6,77% | 26 | 5,91 | 18,10 | 284,07 MXN | +117,75% | 0,84% | Minerały nieenergetyczne | Kupno | |
DR | 857,85 B MXN | 1 252,52 MXN | 0,00% | 1 | 0,01 | 30,14 | 41,56 MXN | −32,38% | 0,78% | Minerały nieenergetyczne | Kupno |
DR | 846,54 B MXN | 215,74 MXN | +2,73% | 16 | 0,00 | 85,20 | 2,53 MXN | −89,08% | 8,23% | Minerały nieenergetyczne | Kupno |
| 636,4 B MXN | 4 453,00 MXN | −0,56% | 5 | 0,02 | 18,17 | 245,12 MXN | +77,41% | 0,87% | Minerały nieenergetyczne | Kupno | |
| 636,4 B MXN | 4 265,00 MXN | −10,40% | 78 | 0,22 | 17,40 | 245,12 MXN | +77,41% | 0,87% | Minerały nieenergetyczne | Kupno | |
DR | 188,04 B MXN | 903,27 MXN | 0,00% | 5,41 K | 1,29 | 14,57 | 62,00 MXN | +10,95% | 4,28% | Minerały nieenergetyczne | Kupno |
DR | 156,69 B MXN | 81,80 MXN | −0,24% | 28 K | 1,39 | 16,51 | 4,95 MXN | +2,59% | 2,84% | Minerały nieenergetyczne | Kupno |
| 136,53 B MXN | 219,83 MXN | −2,69% | 4 K | 1,51 | — | −15,28 MXN | +75,50% | 0,00% | Minerały nieenergetyczne | Neutralnie | |
| 136,53 B MXN | 215,00 MXN | 0,00% | 2 | 0,00 | — | −15,28 MXN | +75,50% | 0,00% | Minerały nieenergetyczne | Neutralnie | |
| 78,64 B MXN | 158,00 MXN | 0,00% | 9 | 0,01 | 15,16 | 10,42 MXN | +31,59% | 0,00% | Minerały nieenergetyczne | Brak oceny | |
| 78,64 B MXN | 166,00 MXN | −1,09% | 463 | 0,66 | 15,93 | 10,42 MXN | +31,59% | 0,00% | Minerały nieenergetyczne | Brak oceny | |
| 74,22 B MXN | 170,00 MXN | +1,49% | 800 | 2,15 | 16,33 | 10,41 MXN | +32,61% | 0,00% | Minerały nieenergetyczne | Neutralnie | |
| 74,22 B MXN | 170,00 MXN | 0,00% | 5 | 0,00 | 16,33 | 10,41 MXN | +32,61% | 0,00% | Minerały nieenergetyczne | Neutralnie | |
DR | 18,33 B MXN | 13,43 MXN | −43,31% | 28 | 1,37 | — | −6,60 MXN | −17,99% | 0,00% | Minerały nieenergetyczne | Sprzedaż |
| 6,54 B MXN | 65,29 MXN | 0,00% | 1,62 K | 0,48 | — | −7,52 MXN | −232,70% | 1,51% | Minerały nieenergetyczne | Silne kupno |