Finansal Holdingler
Şili Şirketleri with diversified financial businesses
Finansal holdingler; bankacılık, varlık yönetimi ve sigortacılığı kapsayan çeşitli iştirakleri yönetir. Küresel faiz oranlarındaki ve makroekonomik istikrardaki değişimler bu kuruluşlarda işlem oynaklığını sıklıkla artırır. Şu anda hem işlem hacminde hem de fiyat artışında zirvede Pampa Investments S.A. yer alıyor. Aşağıdaki tablo, temel ve teknik göstergeleri düzenler.
Sembol | Pys değ | Fiyat | Değ % | Hacim | Göreceli hacim | FKO | EPS Seyreltilmiş TTM | EPS Seyreltilmiş Büyüme TTM YY | Tmt getirisi % TTM | Sektör | Analist derecelendirmesi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,23 T CLP | 7.122,0 CLP | +0,34% | 3,25 K | 0,50 | 5,13 | 1.389,11 CLP | +9,86% | 4,31% | Finans | Nötr | |
| 2 T CLP | 8,697 USD | +1,53% | 33,49 M | 0,45 | 9.531,98 | 0,85 CLP | +175,68% | 2,95% | Finans | Nötr | |
| 2 T CLP | 9,100 USD | −13,33% | 4,18 M | — | 9.973,67 | 0,85 CLP | +175,68% | 2,95% | Finans | Nötr | |
| 2 T CLP | 8,46 USD | −19,43% | 78 K | — | 9.272,22 | 0,85 CLP | +175,68% | 2,95% | Finans | Nötr | |
| 777,28 B CLP | 390,00 CLP | 0,00% | 694 | 0,30 | 22,06 | 17,68 CLP | +59,33% | 2,60% | Finans | Derecelendirme yok | |
| 777,28 B CLP | 305,39 CLP | 0,00% | 24,42 K | 0,69 | 17,28 | 17,68 CLP | +59,33% | 3,05% | Finans | Nötr | |
| 618,55 B CLP | 620,08 CLP | −1,57% | 74,72 K | 1,53 | 7,27 | 85,28 CLP | +124,11% | 2,59% | Finans | Derecelendirme yok | |
| 264,61 B CLP | 94,00 CLP | 0,00% | 10,41 K | 1,67 | 7,55 | 12,45 CLP | +478,66% | 4,93% | Finans | Derecelendirme yok | |
| 237,77 B CLP | 1.592,3 CLP | 0,00% | 428 | 2,61 | 6,87 | 231,76 CLP | +423,57% | 5,06% | Finans | Derecelendirme yok | |
| 145,03 B CLP | 400,00 CLP | 0,00% | 101 | 0,00 | 5,62 | 71,23 CLP | +85,00% | 0,28% | Finans | Derecelendirme yok | |
| 48,45 B CLP | 1.449,0 CLP | −0,14% | 726 | 0,50 | 13,33 | 108,68 CLP | −21,02% | 6,69% | Finans | Derecelendirme yok |