Meksikalı Şirketler supplying meat, seafood, and dairy

Bu tarım segmentindeki şirketler; küresel dağıtıma yönelik olarak hayvansal proteinleri ve süt ürünlerini üretir, işler ve paketler. Yemlik tahıl maliyetleri, hayvan hastalıkları salgınları ve ihracat tarifeleri, faaliyet marjlarını ve hisse oynaklığını belirler. Şu anda günlük işlem hacmine Sigma Foods, S.A.B. de C.V. hakim olurken, en dik fiyat artışını KUO SAB de CV Class B yakalıyor. Aşağıdaki tablo, bu hisselere ilişkin kritik teknik ve temel verileri bir araya getirir.
Sembol
Pys değ
Fiyat
Değ %
Hacim
Göreceli hacim
FKO
EPS Seyreltilmiş
TTM
EPS Seyreltilmiş Büyüme
TTM YY
Tmt getirisi %
TTM
Sektör
Analist derecelendirmesi
BN/NDanone SA
908,78 B MXN1.452,26 MXN0,00%9551,0624,0860,32 MXN−4,25%3,33%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Al
TSNTyson Foods, Inc. Class A
385,73 B MXN1.116,00 MXN0,00%50,0538,5128,98 MXN−31,36%3,40%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Al
TSNTyson Foods, Inc. Class A
385,73 B MXN1.117,00 MXN+1,27%120,0938,5528,98 MXN−31,36%3,40%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Al
HRLHormel Foods Corporation
233,43 B MXN400,00 MXN0,00%10,0137,0610,79 MXN−58,33%5,14%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Al
SIGMAF/ASigma Foods, S.A.B. de C.V.
113,12 B MXN20,54 MXN−0,05%8,04 M1,1414,991,37 MXN—2,38%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Güçlü al
BAFAR/BGrupo Bafar SAB de CV Class B
28,86 B MXN109,80 MXN0,00%20,007,1415,38 MXN+76,54%1,45%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Güçlü al
BAFAR/BGrupo Bafar SAB de CV Class B
28,86 B MXN116,00 MXN+3,09%9762,917,5415,38 MXN+76,54%1,45%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Güçlü al
KUO/BKUO SAB de CV Class B
21,6 B MXN51,00 MXN+6,83%4300,02—−0,53 MXN−107,28%4,19%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Güçlü al
KUO/BKUO SAB de CV Class B
21,6 B MXN50,00 MXN+6,47%1320,05—−0,53 MXN−107,28%4,19%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Güçlü al
KUO/AKUO SAB de CV Class A
21,6 B MXN51,00 MXN0,00%10,00—−0,53 MXN−107,28%3,92%Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri
Güçlü al