Finans
Perulu Şirketler operating across financial markets
Finans sektörü; sigorta poliçeleri düzenleyen, varlık yöneten ve ticari kredi sağlayan kuruluşları kapsar. Getiri eğrisi dalgalanmaları ve merkez bankası faiz politikaları, hisse ivmesinin başlıca makro katalizörleridir. Güncel veriler işlem hacminde mutlak lider olarak Cumbra Holding SAA hissesini öne çıkarırken, günlük en yüksek kazancı Strategy Inc Class A elde etti. Temel finansal ve teknik parametrelere aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.
Sembol | Pys değ | Fiyat | Değ % | Hacim | Göreceli hacim | FKO | EPS Seyreltilmiş TTM | EPS Seyreltilmiş Büyüme TTM YY | Tmt getirisi % TTM | Analist derecelendirmesi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,28 T PEN | 570,74 USD | −0,90% | 1,3 K | 4,05 | 14,35 | 135,78 PEN | +36,30% | 0,00% | Nötr | |
| 3,23 T PEN | 335,70 USD | −0,82% | 224 | 0,41 | 14,08 | 82,10 PEN | +18,06% | 1,75% | Al | |
| 2,88 T PEN | 422,30 USD | −0,59% | 7 | 0,09 | 35,13 | 41,40 PEN | +18,98% | 0,61% | Güçlü al | |
| 2,02 T PEN | 644,73 USD | +2,50% | 20 | 0,50 | 33,72 | 65,86 PEN | +22,29% | 0,52% | Güçlü al | |
| 1,23 T PEN | 50,30 USD | −2,22% | 150 | 0,06 | 11,98 | 14,46 PEN | +14,40% | 2,25% | Al | |
| 905,19 B PEN | 84,59 USD | +3,65% | 89 | 0,21 | 11,92 | 24,44 PEN | +16,87% | 2,12% | Al | |
| 721,68 B PEN | 126,00 USD | +2,27% | 31 | 0,04 | 12,29 | 35,32 PEN | +44,19% | 1,98% | Al | |
| 686,11 B PEN | 1.164 USD | −3,88% | 46 | 1,56 | 27,22 | 147,28 PEN | +11,12% | 1,83% | Güçlü al | |
DR | 477,63 B PEN | 23,35 USD | −7,16% | 200 | 0,02 | 9,93 | 8,10 PEN | +18,60% | 3,55% | Nötr |
| 271,48 B PEN | 79,50 USD | −15,02% | 100 | 0,44 | 36,70 | 7,46 PEN | −10,08% | 0,00% | Al | |
| 207,64 B PEN | 135,50 USD | +5,12% | 36 | 0,19 | — | −209,67 PEN | −383,07% | 0,00% | Güçlü al | |
| 138,34 B PEN | 140,18 USD | −10,71% | 49 | 0,11 | — | −9,76 PEN | −124,52% | 0,00% | Al | |
| 98,39 B PEN | 350,00 USD | +0,26% | 1,07 K | 1,00 | 12,95 | 92,28 PEN | +27,60% | 4,03% | Al | |
| 84,97 B PEN | 6,684 PEN | +1,89% | 23,18 K | 0,59 | 11,94 | 0,56 PEN | +20,15% | 6,40% | Derecelendirme yok | |
| 23,56 B PEN | 2,240 PEN | −1,32% | 20,96 K | 0,11 | 8,85 | 0,25 PEN | +22,70% | 5,08% | Derecelendirme yok | |
| 19,71 B PEN | 47,30 USD | −0,53% | 1,03 K | 1,11 | 8,60 | 18,77 PEN | +22,16% | 3,64% | Güçlü al | |
| 16,86 B PEN | 20,00 PEN | −2,44% | 2,35 K | 4,27 | 11,07 | 1,81 PEN | −8,67% | 10,51% | Derecelendirme yok | |
| 13,6 B PEN | 2,020 PEN | +1,00% | 24,34 K | 3,07 | 7,84 | 0,26 PEN | +23,65% | 4,84% | Nötr | |
| 3,1 B PEN | 1,360 PEN | −1,45% | 8,98 K | 0,11 | 6,54 | 0,21 PEN | +11,77% | 1,41% | Derecelendirme yok | |
| 2,21 B PEN | 1,350 PEN | −3,57% | 5,46 K | 0,53 | — | −0,01 PEN | −490,00% | 0,00% | Derecelendirme yok | |
| 954,45 M PEN | 6,850 USD | +0,15% | 709 | 0,33 | 0,08 | 310,18 PEN | +6,05% | 5,31% | Derecelendirme yok | |
| 808,14 M PEN | 1,400 PEN | −3,45% | 4,95 K | 0,39 | — | −0,09 PEN | +6,69% | 0,00% | Derecelendirme yok | |
| CCUMBRAC1Cumbra Holding SAA | 105,41 M PEN | 0,057 PEN | −3,39% | 200 K | 0,71 | — | — | — | — | Derecelendirme yok |
| — | 0,112 PEN | +1,82% | 169,45 K | 0,42 | — | −0,01 PEN | −490,00% | 0,00% | Derecelendirme yok |