כל המניותהעולות ביותרהיורדות ביותרשווי שוק גדולשווי שוק נמוך Small-capהמעסיקים הגדולים ביותרדיבידנד גבוההרווח הנקי הגבוה ביותרהמזומן הגבוה ביותרהרווח הגבוה ביותר לעובדההכנסה הגבוהה ביותר לעובדהפעילות ביותרווליום חריגהתנודתיות ביותרבטא גבוהההביצועים הטובים ביותרההכנסה הגבוהה ביותרהיקרות ביותרמניות פניקניית יתרמכירת יתרשיא כל הזמניםשפל כל הזמניםשיא 52 שבועותשפל 52 שבועותצור רשימות נוספות בסורק
כל המניותהעולות ביותרהיורדות ביותרשווי שוק גדולשווי שוק נמוך Small-capהמעסיקים הגדולים ביותרדיבידנד גבוההרווח הנקי הגבוה ביותרהמזומן הגבוה ביותרהרווח הגבוה ביותר לעובדההכנסה הגבוהה ביותר לעובדהפעילות ביותרווליום חריגהתנודתיות ביותרבטא גבוהההביצועים הטובים ביותרההכנסה הגבוהה ביותרהיקרות ביותרמניות פניקניית יתרמכירת יתרשיא כל הזמניםשפל כל הזמניםשיא 52 שבועותשפל 52 שבועות
מניות סין עם המחיר הגבוה ביותר
להלן מניות סין שמתהדרות במחיר הגבוה ביותר כיום. הן ממוינות לפי מחיר, אך זמינים גם מדדים אחרים כמו: יחס P/E, שווי שוק, שינוי במחיר ועוד.
סימול | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | שווי שוק | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,453.00 CNY | +0.07% | 4.28 M | 0.78 | 1.81 T CNY | 22.13 | 65.66 CNY | −8.48% | 3.59% | מוצרי צריכה שאינם בני-קיימא | קניה חזקה | |
| 802.90 CNY | −4.98% | 11.14 M | 0.91 | 533.05 B CNY | 122.11 | 6.58 CNY | +119.51% | 0.08% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 748.00 CNY | −8.78% | 4.08 M | 1.52 | 138.25 B CNY | — | — | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 6688836Yushu Technology Co., Ltd. Class A | 656.62 CNY | −3.99% | 4.27 M | 0.58 | 263.75 B CNY | — | — | — | 0.00% | הפקת ייצור | קניה |
| 598.90 CNY | −8.43% | 6.82 M | 1.11 | 82.29 B CNY | 72.97 | 8.21 CNY | +914.70% | 0.20% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 560.00 CNY | −0.18% | 13.92 M | 1.27 | 386.23 B CNY | 70.24 | 7.97 CNY | −8.47% | 0.14% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 6688826Shanghai Precilasers Technology Co. Ltd. Class A | 545.45 CNY | −2.77% | 666.65 K | 0.90 | 22.24 B CNY | — | — | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג |
| 497.00 CNY | −1.16% | 9.16 M | 1.21 | 141.9 B CNY | 51.07 | 9.73 CNY | +180.30% | 0.14% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 492.54 CNY | +1.13% | 3.61 M | 0.85 | 192.8 B CNY | 1,010.34 | 0.49 CNY | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | ניטראלי | |
| 448.00 CNY | −9.19% | 54.15 M | 1.28 | 630.46 B CNY | 19.57 | 22.89 CNY | +197.66% | 0.41% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 6688801SHANGHAI ENFLAME TECHNOLOGY CO LTD | 369.09 CNY | −6.53% | 2.34 M | 0.85 | 160.09 B CNY | — | — | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה |
| 350.88 CNY | −6.90% | 1.04 M | 0.94 | 19.06 B CNY | 1,615.47 | 0.22 CNY | −79.88% | 0.11% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג | |
| 350.00 CNY | −13.66% | 2.68 M | 1.17 | 33.32 B CNY | — | — | — | 0.00% | הפקת ייצור | אין דירוג | |
| 349.31 CNY | −1.41% | 1.27 M | 0.87 | 25.14 B CNY | 11.58 | 30.17 CNY | +44.37% | 6.59% | שירותי טכנולוגיה | קניה | |
| 337.00 CNY | −3.02% | 3.49 M | 0.60 | 166.45 B CNY | — | −0.51 CNY | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 317.58 CNY | −0.95% | 931.64 K | 0.59 | 46.39 B CNY | 21.47 | 14.79 CNY | +25.88% | 1.37% | מוצרי צריכה ברי קיימא | קניה חזקה | |
| 298.13 CNY | −4.71% | 1.46 M | 0.75 | 31.94 B CNY | — | −0.15 CNY | −597.98% | 0.01% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג | |
| 286.97 CNY | −6.07% | 4.38 M | 0.60 | 136.09 B CNY | 50.01 | 5.74 CNY | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג | |
| 285.26 CNY | +1.16% | 1.57 M | 0.69 | 39.25 B CNY | 39.35 | 7.25 CNY | +33.14% | 0.36% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 285.05 CNY | −2.88% | 7.36 M | 0.68 | 52.43 B CNY | 342.03 | 0.83 CNY | +68.60% | 0.07% | הפקת ייצור | קניה | |
| 281.00 CNY | −6.04% | 8.49 M | 0.91 | 53.34 B CNY | 711.93 | 0.39 CNY | — | 0.00% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 278.60 CNY | +1.66% | 7.3 M | 2.08 | 289.49 B CNY | 94.20 | 2.96 CNY | — | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 278.21 CNY | −7.82% | 4.9 M | 1.06 | 31.89 B CNY | 52.44 | 5.31 CNY | +115.32% | 0.27% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 6688835JIANGSU GAO KAI PRECISION FLUID | 276.84 CNY | −7.69% | 2.46 M | 1.39 | 29.71 B CNY | — | — | — | 0.00% | הפקת ייצור | קניה |
| 264.23 CNY | +0.43% | 1.65 M | 0.88 | 107.48 B CNY | — | −3.06 CNY | −43.68% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 3301717Chengdu Ultra Pure Applied Materials Co., Ltd. Class A | 263.94 CNY | −7.34% | 1.95 M | 1.01 | 29.3 B CNY | — | — | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג |
| 261.88 CNY | −2.65% | 18.22 M | 1.58 | 86.87 B CNY | — | −0.05 CNY | −157.98% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 258.33 CNY | −5.82% | 639.06 K | 0.94 | 18.95 B CNY | 153.72 | 1.68 CNY | — | 0.29% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 254.22 CNY | −3.73% | 57.19 M | 0.99 | 1.19 T CNY | 13.23 | 19.22 CNY | +33.67% | 1.42% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 254.00 CNY | 0.00% | 29.14 M | 1.09 | 229.89 B CNY | 47.87 | 5.31 CNY | +158.95% | 0.07% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 253.98 CNY | −5.66% | 4.29 M | 0.93 | 37.18 B CNY | 53.20 | 4.77 CNY | +2,544.71% | 0.06% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 240.00 CNY | −8.69% | 12.48 M | 1.05 | 149.55 B CNY | 30.39 | 7.90 CNY | +940.76% | 0.11% | הפקת ייצור | קניה | |
| 239.49 CNY | −8.99% | 41.23 M | 1.10 | 191.51 B CNY | 14.47 | 16.56 CNY | +712.27% | 0.28% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 237.75 CNY | −10.62% | 12.5 M | 1.11 | 42.08 B CNY | 20.78 | 11.44 CNY | +1,236.00% | 0.04% | שירותי הפצה | קניה חזקה | |
| 235.31 CNY | −4.15% | 4.45 M | 1.07 | 19.9 B CNY | 54.55 | 4.31 CNY | +129.88% | 0.11% | שירותי פרסום | קניה חזקה | |
| 233.40 CNY | −2.34% | 3.37 M | 1.42 | 31.33 B CNY | 81.79 | 2.85 CNY | — | 0.32% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 232.00 CNY | −2.01% | 4.16 M | 0.61 | 106.49 B CNY | 32.73 | 7.09 CNY | +84.00% | 0.54% | שירותי טכנולוגיה | קניה | |
| 227.80 CNY | −3.47% | 12.23 M | 1.57 | 43.95 B CNY | 57.38 | 3.97 CNY | +56.59% | 0.25% | הפקת ייצור | קניה | |
| 227.80 CNY | −6.87% | 7.99 M | 1.21 | 31.74 B CNY | 56.03 | 4.07 CNY | +161.04% | 0.29% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 224.00 CNY | −7.48% | 6.87 M | 1.09 | 23.39 B CNY | 260.13 | 0.86 CNY | +13.71% | 0.10% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 216.55 CNY | −3.63% | 8.51 M | 1.33 | 42.72 B CNY | 1,622.10 | 0.13 CNY | −68.52% | 0.02% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 214.77 CNY | −4.87% | 11.39 M | 0.83 | 85.49 B CNY | 6.06 | 35.47 CNY | +2,180.46% | 0.60% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 212.68 CNY | −2.36% | 18.51 M | 1.16 | 82.94 B CNY | 56.58 | 3.76 CNY | +55.17% | 0.76% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 211.36 CNY | −2.60% | 1.68 M | 0.61 | 39.48 B CNY | 143.68 | 1.47 CNY | −9.29% | 0.09% | תעשיות תהליכים | אין דירוג | |
| 205.70 CNY | −3.88% | 8.24 M | 1.11 | 47.27 B CNY | 30.17 | 6.82 CNY | +115.23% | 0.14% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 202.70 CNY | −3.06% | 10.61 M | 0.65 | 162.54 B CNY | 37.80 | 5.36 CNY | +69.67% | 1.03% | שירותי טכנולוגיה | קניה | |
| 200.90 CNY | +2.58% | 8.51 M | 1.31 | 92.69 B CNY | 82.79 | 2.43 CNY | −34.62% | 0.32% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 200.80 CNY | −0.02% | 15.74 M | 1.27 | 100.27 B CNY | 77.51 | 2.59 CNY | +17.24% | 0.10% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 199.92 CNY | −7.44% | 16.01 M | 1.38 | 153.4 B CNY | 26.26 | 7.61 CNY | +86.92% | 1.06% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 196.85 CNY | −3.94% | 2.37 M | 0.56 | 18.33 B CNY | 67.85 | 2.90 CNY | +37.05% | 0.40% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 195.47 CNY | +0.04% | 18.91 M | 1.26 | 51.2 B CNY | 58.36 | 3.35 CNY | +72.61% | 0.21% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 194.99 CNY | −0.53% | 14.38 M | 1.14 | 26.48 B CNY | 453.78 | 0.43 CNY | +107.08% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 191.37 CNY | −5.27% | 5.07 M | 0.97 | 64.47 B CNY | 60.73 | 3.15 CNY | +283.40% | 0.95% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 6688797Chongqing Genori Technology Co Ltd Class A | 191.10 CNY | −9.22% | 4.99 M | 1.43 | 31.83 B CNY | — | — | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג |
| 189.50 CNY | −1.71% | 18.47 M | 0.82 | 435.72 B CNY | 128.15 | 1.48 CNY | +44.93% | 0.13% | שירותי טכנולוגיה | קניה | |
| 189.00 CNY | −1.54% | 1.17 M | 0.80 | 11.6 B CNY | 40.34 | 4.69 CNY | +2.57% | 0.90% | שירותי טכנולוגיה | קניה חזקה | |
| 187.00 CNY | −5.75% | 1.85 M | 1.76 | 6.05 B CNY | 242.48 | 0.77 CNY | −65.32% | 0.14% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 185.95 CNY | −7.39% | 17.26 M | 0.74 | 58.24 B CNY | 6.31 | 29.49 CNY | — | 0.53% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג | |
| 185.00 CNY | −7.45% | 1.39 M | 0.98 | 15.2 B CNY | 135.37 | 1.37 CNY | +23.51% | 0.19% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג | |
| 184.15 CNY | +0.03% | 8.07 M | 0.56 | 218.78 B CNY | 28.79 | 6.40 CNY | −9.98% | 2.34% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 182.50 CNY | −1.16% | 8.23 M | 1.63 | 30.29 B CNY | 22.35 | 8.16 CNY | +53.12% | 0.96% | שירותי טכנולוגיה | קניה חזקה | |
| 181.00 CNY | −4.24% | 9.11 M | 0.87 | 14.54 B CNY | 1,300.29 | 0.14 CNY | −65.95% | 0.17% | שירותי טכנולוגיה | קניה | |
| 180.95 CNY | −3.35% | 23.86 M | 0.91 | 118.19 B CNY | 51.93 | 3.48 CNY | +127.86% | 0.11% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 180.02 CNY | −1.65% | 8.63 M | 0.65 | 69.13 B CNY | — | −1.09 CNY | −624.39% | 0.04% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 177.66 CNY | −5.94% | 8.17 M | 1.18 | 43.45 B CNY | — | −0.44 CNY | −1,141.94% | 0.00% | שירותי טכנולוגיה | קניה | |
| 174.38 CNY | −2.96% | 11.76 M | 0.91 | 47.29 B CNY | 125.42 | 1.39 CNY | +178.02% | 0.11% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 173.76 CNY | −2.12% | 3.74 M | 0.64 | 48.74 B CNY | 23.24 | 7.48 CNY | +24.31% | 1.47% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 173.12 CNY | +6.86% | 32.56 M | 1.83 | 151.97 B CNY | 441.06 | 0.39 CNY | +257.23% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 172.10 CNY | −7.28% | 90.51 M | 1.09 | 274.02 B CNY | 17.84 | 9.65 CNY | +78.40% | 0.26% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 170.03 CNY | −5.54% | 1.37 M | 1.06 | 16.7 B CNY | — | — | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג | |
| 168.80 CNY | −2.30% | 2.28 M | 0.71 | 25.23 B CNY | — | −0.09 CNY | +90.18% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 165.00 CNY | −5.99% | 8.72 M | 1.03 | 42.52 B CNY | 25.07 | 6.58 CNY | +877.57% | 0.18% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 164.10 CNY | +0.98% | 5.76 M | 1.08 | 18.29 B CNY | 154.48 | 1.06 CNY | −18.20% | 0.09% | הפקת ייצור | קניה חזקה | |
| 161.50 CNY | −7.28% | 3.58 M | 0.65 | 21.02 B CNY | 84.40 | 1.91 CNY | +24.93% | 0.43% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 161.00 CNY | −2.42% | 16.92 M | 1.98 | 39.55 B CNY | 130.14 | 1.24 CNY | −58.54% | 0.70% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 159.60 CNY | −2.96% | 12.43 M | 0.99 | 36.39 B CNY | 55.58 | 2.87 CNY | +34.58% | 0.16% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 155.75 CNY | −2.11% | 429.86 K | 0.57 | 14.43 B CNY | 23.20 | 6.71 CNY | +6.12% | 0.99% | שירותי הפצה | אין דירוג | |
| 155.45 CNY | −5.21% | 20.08 M | 0.95 | 76.63 B CNY | 21.48 | 7.24 CNY | +318.41% | 0.16% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג | |
| 155.03 CNY | −3.98% | 8.31 M | 0.95 | 51.65 B CNY | 47.15 | 3.29 CNY | +13.02% | 0.87% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 0001232Shenzhen JLC Technology Group Co., Ltd. | 154.86 CNY | −3.73% | 2.19 M | 0.50 | 88.89 B CNY | — | — | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה |
| 150.10 CNY | −8.36% | 44.33 M | 1.20 | 190.04 B CNY | 46.82 | 3.21 CNY | +77.67% | 0.35% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 149.45 CNY | −3.29% | 8.25 M | 0.94 | 170.82 B CNY | 18.22 | 8.20 CNY | +157.24% | 0.00% | מוצרי צריכה ברי קיימא | קניה חזקה | |
| 147.00 CNY | −4.83% | 46.96 M | 0.96 | 452.25 B CNY | 16.50 | 8.91 CNY | +70.32% | 1.40% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 144.10 CNY | −6.97% | 1.64 M | 0.97 | 8.9 B CNY | 33.28 | 4.33 CNY | — | 0.71% | תעשיות תהליכים | אין דירוג | |
| 144.00 CNY | −3.99% | 13.66 M | 1.27 | 63.62 B CNY | 100.17 | 1.44 CNY | +141.35% | 0.14% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 143.35 CNY | −6.59% | 8.01 M | 0.75 | 25.69 B CNY | 453.50 | 0.32 CNY | −63.48% | 0.13% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 141.60 CNY | −4.41% | 18.72 M | 0.86 | 22.77 B CNY | 21.53 | 6.58 CNY | — | 0.09% | מינרלים שאינם אנרגיה | אין דירוג | |
| 139.13 CNY | −7.86% | 4.58 M | 0.88 | 12.09 B CNY | 61.78 | 2.25 CNY | +88.30% | 0.12% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 138.60 CNY | −6.94% | 7.81 M | 1.15 | 19.4 B CNY | — | −0.69 CNY | +24.54% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 137.00 CNY | −4.65% | 3.59 M | 0.98 | 62.9 B CNY | 34.80 | 3.94 CNY | +185.47% | 0.42% | הפקת ייצור | קניה | |
| 136.00 CNY | +0.50% | 4.43 M | 0.96 | 79.74 B CNY | 62.31 | 2.18 CNY | −45.57% | 2.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 135.95 CNY | +0.10% | 7.47 M | 1.03 | 33.73 B CNY | 19.55 | 6.96 CNY | +16.59% | 0.41% | מוצרי צריכה ברי קיימא | קניה חזקה | |
| 132.00 CNY | +1.29% | 8.06 M | 0.67 | 156.76 B CNY | 17.54 | 7.52 CNY | −25.35% | 5.09% | מוצרי צריכה שאינם בני-קיימא | קניה חזקה | |
| 131.50 CNY | −5.59% | 11.16 M | 0.97 | 23.62 B CNY | 435.72 | 0.30 CNY | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג | |
| 130.80 CNY | −2.79% | 9.4 M | 0.97 | 28.44 B CNY | 153.14 | 0.85 CNY | +434.15% | 0.23% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 3301686Guangdong Sinoplast Advanced Material Co., Ltd. Class A | 130.00 CNY | −2.61% | 1.21 M | 0.49 | 6.4 B CNY | — | — | — | 0.00% | תעשיות תהליכים | אין דירוג |
| 129.60 CNY | −6.77% | 3.57 M | 0.92 | 26.64 B CNY | 11.17 | 11.60 CNY | +109.23% | 0.85% | תעשיות תהליכים | קניה חזקה | |
| 129.19 CNY | −6.60% | 6.61 M | 0.73 | 7.79 B CNY | 379.08 | 0.34 CNY | +73.17% | 0.08% | שירותי פרסום | קניה חזקה | |
| 126.60 CNY | −13.29% | 7.3 M | 0.80 | 10.24 B CNY | — | −1.39 CNY | −49.24% | 0.00% | שירותי פרסום | אין דירוג | |
| 126.10 CNY | −1.64% | 7.68 M | 0.62 | 42.62 B CNY | 286.79 | 0.44 CNY | −23.60% | 0.19% | הפקת ייצור | קניה חזקה |