תעשיות תהליכים
חברות חברות פיניות המעבדות חומרי גלם
תעשיות תהליכיות הופכות חומרי גלם לתרכובות כימיות, מוצרי טקסטיל וחומרי אריזה. תנודות במחירי סחורות בסיס ועלויות האנרגיה לתעשייה יוצרות תנועות מחירים מתמשכות בנכסים אלה. בסשן של היום, Stora Enso Oyj Class R רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר, בעוד Spinnova Oy רושמת את העלייה החזקה ביותר במחיר. ניתן להעריך מדדים פונדמנטליים וטכניים מרכזיים באמצעות הטבלה שלמטה.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.95 B EUR | 22.46 EUR | −0.97% | 812.41 K | 0.58 | 17.21 | 1.30 EUR | +455.66% | 6.62% | קניה | |
| 7.7 B EUR | 9.654 EUR | −0.98% | 1.35 M | 0.82 | 18.99 | 0.51 EUR | — | 2.56% | קניה | |
| 7.7 B EUR | 9.68 EUR | 0.00% | 3.71 K | 0.55 | 19.04 | 0.51 EUR | — | 2.57% | קניה | |
| 2.79 B EUR | 26.68 EUR | −0.89% | 286.05 K | 0.75 | 13.39 | 1.99 EUR | +4.39% | 4.26% | קניה חזקה | |
| 2.26 B EUR | 15.88 EUR | −1.12% | 177.64 K | 0.96 | 19.85 | 0.80 EUR | −43.40% | 4.81% | ניטראלי | |
| 1.12 B EUR | 3.040 EUR | −1.87% | 122.14 K | 0.41 | — | −0.32 EUR | −52.78% | 0.00% | ניטראלי | |
| 1.12 B EUR | 3.65 EUR | −0.54% | 5.38 K | 2.48 | — | −0.32 EUR | −52.78% | 0.00% | ניטראלי | |
| 347.36 M EUR | 2.19 EUR | −3.10% | 33.9 K | 4.19 | 17.14 | 0.13 EUR | +6.23% | 6.67% | קניה | |
| 347.36 M EUR | 2.180 EUR | −3.54% | 400.97 K | 3.20 | 17.06 | 0.13 EUR | +6.23% | 6.56% | קניה | |
| 67.48 M EUR | 0.480 EUR | −4.76% | 2.93 K | 0.58 | — | −0.15 EUR | −60.26% | 0.00% | מכירה | |
| 42.57 M EUR | 0.980 EUR | −1.01% | 8.77 K | 0.61 | 4.25 | 0.23 EUR | +1,071.07% | 15.84% | קניה | |
| 41.88 M EUR | 0.544 EUR | +0.74% | 79.34 K | 2.68 | — | −0.04 EUR | −132.63% | 0.00% | מכירה | |
| 21.95 M EUR | 0.4125 EUR | +1.60% | 10.71 K | 0.53 | — | −0.41 EUR | +37.21% | 0.00% | מכירה |