סחורות חקלאיות/טחינה
חברות חברות מקסיקניות המעבדות וטוחנות מוצרים חקלאיים
חברות בתחום זה מעבדות דגנים וגידולים חקלאיים גולמיים לקמחים, שמנים ומזון לבעלי חיים — מוצרים חיוניים בתעשיית המזון והחקלאות. היקפי היבול, המושפעים מתנאי מזג האוויר, ומכסי היצוא ברחבי העולם משפיעים במידה רבה על התנודתיות של מניות אלה. נכון לעכשיו, Bunge Global SA מובילה בנפח המסחר, בעוד Grupo Minsa SA de CV Class B רושמת את העלייה הגבוהה ביותר במחיר. מדדים פונדמנטליים וטכניים חשובים מוצגים בטבלה שלהלן.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 628.29 B MXN | 1,306.29 MXN | −9.91% | 227 | 14.55 | 14.09 | 92.72 MXN | +105.77% | 2.92% | תעשיות תהליכים | ניטראלי | |
| 628.29 B MXN | 1,328.09 MXN | 0.00% | 684 | 4.80 | 14.32 | 92.72 MXN | +105.77% | 2.92% | תעשיות תהליכים | ניטראלי | |
| 347.37 B MXN | 1,851.57 MXN | −1.05% | 2 K | 0.51 | 17.22 | 107.51 MXN | −37.00% | 2.93% | תעשיות תהליכים | קניה חזקה | |
| 152.46 B MXN | 232.50 MXN | −3.13% | 303 | 0.05 | 8.78 | 26.48 MXN | −31.33% | 5.87% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 152.46 B MXN | 232.50 MXN | −83.09% | 137 | 0.27 | 8.78 | 26.48 MXN | −31.33% | 5.87% | תעשיות תהליכים | קניה | |
| 3.33 B MXN | 9.70 MXN | +1.04% | 106 | 0.38 | 12.62 | 0.77 MXN | −0.23% | 0.00% | תעשיות תהליכים | אין דירוג | |
| 3.33 B MXN | 9.70 MXN | 0.00% | 3 | 0.09 | 12.62 | 0.77 MXN | −0.23% | 0.00% | תעשיות תהליכים | אין דירוג |