חברות חברות מקסיקניות המספקות חלקים ליצרני רכב

יצרני ציוד מקורי (OEM) מייצרים רכיבים המשמשים ישירות להרכבת כלי רכב חדשים. סוחרים עוקבים אחר מניות אלה מכיוון שהיקף ייצור הרכב העולמי ושיבושים בשרשרת האספקה משפיעים במידה רבה על מגמות המחירים. פעילות השוק הנוכחית מצביעה על Nemak SAB de CV כמובילה בנפח המסחר ועל ITT, Inc. כבעלת העלייה הגדולה ביותר במחיר ב-24 השעות האחרונות. הטבלה המפורטת שלמטה מציגה מדדים פונדמנטליים וטכניים רלוונטיים.
סימול
שווי שוק
מחיר
שינוי %
מחזור
ווליום יחסי
P/E
EPS מדולל
⁧מרווח נטו TTM⁩
EPS מדולל צמיחה
⁧TTM YoY⁩
תשואות דיבידנדים %
⁧מרווח נטו TTM⁩
סקטור
דירוג אנליסטים
CMICummins Inc.
1.21 T MXN9,871.76 MXN+1.97%150.0128.82342.53 MXN−14.12%1.74%הפקת ייצור
קניה
CMICummins Inc.
1.21 T MXN9,657.84 MXN0.00%40.0828.20342.53 MXN−14.12%1.74%הפקת ייצור
קניה
ITTITT, Inc.
334.93 B MXN3,702.80 MXN+8.21%1680.1141.5489.14 MXN−25.30%0.75%הפקת ייצור
קניה
NEMAK/ANemak SAB de CV
9.22 B MXN3.28 MXN+2.50%122.02 K0.90—−0.59 MXN−27.08%0.00%הפקת ייצור
קניה
NEMAK/ANemak SAB de CV
9.22 B MXN3.26 MXN+1.87%975.14 K1.04—−0.59 MXN−27.08%0.00%הפקת ייצור
קניה
GISSA/AGrupo Industrial Saltillo SA de CV Class A
3.83 B MXN12.10 MXN−5.32%6870.29—−1.08 MXN−385.56%4.57%הפקת ייצור
קניה חזקה
GISSA/AGrupo Industrial Saltillo SA de CV Class A
3.83 B MXN12.30 MXN+1.65%3.92 K0.56—−1.08 MXN−385.56%4.57%הפקת ייצור
קניה חזקה