קרנות השקעה בנדל"ן
חברות חברות דרום אפריקאיות הפועלות כקרנות ריט (REIT)
חברות אלה מחזיקות, מפעילות או מממנות נכסים מסחריים ונכסי מגורים מניבי הכנסה. סוחרים עוקבים מקרוב אחר ענף זה, המתאפיין בתשואות גבוהות, מכיוון שתנודות בריביות במשק ושינויים בשיעורי התפוסה בנכסים מסחריים משפיעים על מכפילי השווי. היום, Primary Health Properties PLC רושמת את העלייה הגדולה ביותר במחיר, לצד Redefine Properties Limited שמובילה בנפח המסחר הכולל. הטבלה שלמטה מרכזת את הנתונים הפונדמנטליים והטכניים הדרושים עבור מניות נדל"ן אלה.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 64.89 B ZAR | 3,274 ZAC | −0.21% | 91.89 K | 0.53 | 7.39 | 4.43 ZAR | +7.56% | 2.89% | פיננסי | קניה | |
| 55.77 B ZAR | 2,200 ZAC | +3.14% | 18.46 K | 0.05 | 16.49 | 1.33 ZAR | −24.18% | 7.56% | פיננסי | קניה | |
| 53.93 B ZAR | 1,640 ZAC | +0.31% | 8.07 M | 1.12 | 7.40 | 2.22 ZAR | +43.68% | 8.40% | פיננסי | ניטראלי | |
| 47.02 B ZAR | 7,895 ZAC | −0.69% | 187.91 K | 1.10 | 8.98 | 8.79 ZAR | +153.71% | 5.03% | פיננסי | קניה | |
| 44.27 B ZAR | 664 ZAC | +0.45% | 13.15 M | 0.99 | 6.44 | 1.03 ZAR | +73.34% | 7.30% | פיננסי | קניה | |
| 38.04 B ZAR | 2,550 ZAC | −0.66% | 1.9 M | 0.90 | 5.77 | 4.42 ZAR | +65.05% | 5.65% | פיננסי | קניה | |
| 29.4 B ZAR | 2,485 ZAC | +0.20% | 2.06 M | 1.42 | 5.99 | 4.15 ZAR | +85.97% | 7.18% | פיננסי | קניה | |
| 25.73 B ZAR | 1,849 ZAC | −0.38% | 100 | 0.01 | 12.27 | 1.51 ZAR | +24.46% | 7.30% | פיננסי | קניה | |
| 25.33 B ZAR | 7,791 ZAC | −0.75% | 451.06 K | 0.60 | 5.32 | 14.65 ZAR | +126.57% | 6.68% | פיננסי | קניה | |
| 24.86 B ZAR | 5,956 ZAC | −0.82% | 402.29 K | 0.44 | 6.62 | 9.00 ZAR | +59.10% | 5.91% | פיננסי | ניטראלי | |
| 16.96 B ZAR | 721 ZAC | −0.14% | 1.31 M | 0.42 | 8.87 | 0.81 ZAR | +22.41% | 7.21% | פיננסי | ניטראלי | |
| 16.96 B ZAR | 1,970 ZAC | 0.00% | 1.32 K | 0.01 | 24.23 | 0.81 ZAR | +22.41% | 7.35% | פיננסי | ניטראלי | |
| 15.26 B ZAR | 1,766 ZAC | +0.17% | 359.3 K | 0.41 | 7.50 | 2.35 ZAR | +23.20% | 8.02% | פיננסי | מכירה | |
| 9.21 B ZAR | 343 ZAC | +0.59% | 604 K | 0.29 | 11.67 | 0.29 ZAR | +21.61% | 8.20% | פיננסי | קניה | |
| 8.38 B ZAR | 1,670 ZAC | +1.89% | 611.86 K | 0.54 | 7.41 | 2.25 ZAR | −22.78% | 7.12% | פיננסי | ניטראלי | |
| 8.35 B ZAR | 2,400 ZAC | 0.00% | 2.11 K | 0.54 | 5.21 | 4.60 ZAR | +35.47% | 6.69% | פיננסי | אין דירוג | |
| 8.28 B ZAR | 2,550 ZAC | −1.92% | 9.61 K | 0.33 | 7.25 | 3.52 ZAR | −18.62% | 5.58% | פיננסי | אין דירוג | |
| 7.86 B ZAR | 978 ZAC | −0.10% | 245.69 K | 0.10 | 9.86 | 0.99 ZAR | — | 9.66% | פיננסי | אין דירוג | |
| 7.3 B ZAR | 725 ZAC | 0.00% | 444.27 K | 4.05 | 7.15 | 1.01 ZAR | +15.92% | 7.42% | פיננסי | קניה חזקה | |
| 6.73 B ZAR | 1,363 ZAC | −0.87% | 603.26 K | 7.68 | 5.96 | 2.29 ZAR | +10.03% | 6.38% | פיננסי | אין דירוג | |
| 6.29 B ZAR | 1,392 ZAC | −1.97% | 81.03 K | 1.03 | 9.03 | 1.54 ZAR | −68.53% | 9.35% | פיננסי | ניטראלי | |
| 4.87 B ZAR | 1,875 ZAC | +1.30% | 33.56 K | 0.56 | 9.40 | 2.00 ZAR | +54.01% | 7.49% | פיננסי | אין דירוג | |
| 1.65 B ZAR | 1,289 ZAC | +1.66% | 1.97 K | 0.73 | 25.67 | 0.50 ZAR | +26.21% | 9.06% | פיננסי | אין דירוג | |
| 1 B ZAR | 49 ZAC | 0.00% | 117.95 K | 0.10 | — | −0.02 ZAR | +97.05% | 0.00% | פיננסי | אין דירוג | |
| 816.79 M ZAR | 274 ZAC | −0.36% | 10 | 0.00 | 24.84 | 0.11 ZAR | −66.18% | 6.73% | פיננסי | אין דירוג | |
| 267.17 M ZAR | 122 ZAC | 0.00% | 107 | 0.01 | — | −0.29 ZAR | −15.88% | 0.00% | פיננסי | אין דירוג | |
| 257.13 M ZAR | 36 ZAC | 0.00% | 285 | 0.00 | 2.02 | 0.18 ZAR | — | 0.00% | פיננסי | אין דירוג |