ביוטכנולוגיה
חברות חברות שוויצריות המתמחות בביוטכנולוגיה
חברות ביוטכנולוגיה חוקרות ומפתחות טיפולים רפואיים חדשים או תהליכים חקלאיים. תוצאות ניסויים קליניים והחלטות רגולטוריות גורמות באופן שגרתי לתנועות מחירים חדות ולשינויים בנזילות בענף הזה. נכון לעכשיו, Moderna, Inc. מדורגת כבעלת העלייה הגדולה ביותר, בעוד MindMaze Therapeutics Holding SA רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר. המדדים הטכניים והפונדמנטליים המוצגים למטה עוזרים לכמת את השינויים הפתאומיים האלה.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 211.44 B CHF | 388.337 CHF | +1.70% | 9 | 0.76 | 26.94 | 14.41 CHF | +39.89% | 2.08% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 176.9 B CHF | 134.099 CHF | −5.57% | 20 | 0.15 | — | −2.63 CHF | −151.18% | 1.86% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 84.32 B CHF | 161.56 CHF | −20.41% | 8 | — | — | −6.45 CHF | −8.21% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 84.32 B CHF | 214.368 CHF | +8.91% | 2.19 K | 10.49 | — | −6.45 CHF | −8.21% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 84.32 B CHF | 226.80 USD | 0.00% | 1.93 K | 1.55 | — | −6.45 CHF | −6.20% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 54.2 B CHF | 113.768 CHF | −1.02% | 386 | 1.17 | — | −4.25 CHF | −186.00% | 2.05% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 45.09 B CHF | 658.428 CHF | −2.15% | 34 | 0.12 | — | −1.55 CHF | −115.18% | 0.76% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 45.09 B CHF | 663.4 CHF | −1.34% | 212.06 K | 1.42 | — | −1.55 CHF | −115.18% | 0.76% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
DR | 18.62 B CHF | 70.648 CHF | −5.05% | 33 | 0.78 | — | −6.34 CHF | −399.64% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה |
| 7.12 B CHF | 50.112 CHF | −7.82% | 2 K | 17.39 | — | −1.81 CHF | −80.90% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 4.11 B CHF | 40.056 CHF | −2.75% | 600 | 1.15 | — | −3.97 CHF | +10.71% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 3.22 B CHF | 7.100 CHF | −40.91% | 300 | — | — | −0.58 CHF | +40.09% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 1.98 B CHF | 3.117 CHF | −4.45% | 4 K | 5.28 | — | −0.75 CHF | +48.25% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 1.44 B CHF | 8.008 CHF | −3.65% | 500 | 1.61 | — | −1.23 CHF | −168.74% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 1.36 B CHF | 43.866 CHF | −0.37% | 400 | 0.36 | 108.53 | 0.40 CHF | — | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| PPPGNEPolyPeptide Group AG TEMP | 1.36 B CHF | 44.00 CHF | +0.34% | 1.97 K | 0.19 | 108.86 | 0.40 CHF | — | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | אין דירוג |
| 1.36 B CHF | 40.05 CHF | −1.11% | 21.45 K | 0.97 | 99.08 | 0.40 CHF | — | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 132.56 M CHF | 22.4 CHF | 0.00% | 2.86 K | 0.97 | — | −4.51 CHF | −29.97% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 104.97 M CHF | 2.617 CHF | +1.16% | 80 | 0.64 | — | −1.35 CHF | +16.86% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 104.97 M CHF | 2.60 CHF | −0.76% | 73.19 K | 2.14 | — | −1.35 CHF | +16.86% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 25.06 M CHF | 0.1342 CHF | −1.76% | 1.01 M | 1.17 | — | — | — | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | אין דירוג |