ציוד היקפי למחשב
חברות חברות שוויצריות המייצרות ציוד היקפי למחשבים
יצרני חומרה במגזר הזה מייצרים התקנים חיצוניים כמו מסכים, מקלדות, מדפסות וכונני אחסון. מחזורי שדרוג של מערכות IT בארגונים ושינויים בביקוש למוצרי אלקטרוניקה לצרכנים גורמים לעיתים קרובות לתנודתיות במניות האלה. נתוני השוק הנוכחיים מצביעים על Arista Networks Inc כנכס עם הביצועים הטובים ביותר, לצד Logitech International S.A. שרושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר. תוכל לבחון את כל המדדים הפונדמנטליים והטכניים החשובים בטבלה שלמטה.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 184 B CHF | 137.652 CHF | +2.16% | 102 | 3.86 | 44.21 | 3.11 CHF | +48.75% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 184 B CHF | 189.84 USD | 0.00% | 5.5 K | — | 50.97 | 3.11 CHF | +41.74% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 120.66 B CHF | 685.554 CHF | −3.98% | 120 | 0.62 | 6.57 | 104.28 CHF | — | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 104.53 B CHF | 404.005 CHF | −2.23% | 96 | 11.71 | 25.39 | 15.91 CHF | +156.44% | 0.53% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 99.08 B CHF | 232.70 CHF | −46.59% | 5 | 0.02 | 10.82 | 21.52 CHF | +293.85% | 0.17% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 99.08 B CHF | 213.716 CHF | −5.52% | 6 | 0.63 | 9.93 | 21.52 CHF | +293.85% | 0.17% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 30.13 B CHF | 149.861 CHF | −12.82% | 20 | 0.99 | 26.18 | 5.72 CHF | +24.06% | 1.11% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 11.33 B CHF | 78.92 CHF | −1.72% | 834.17 K | 0.73 | 17.86 | 4.42 CHF | +17.95% | 1.64% | טכנולוגיה אלקטרונית | ניטראלי | |
| 11.33 B CHF | 79.20 CHF | −0.90% | 71.5 K | 1.39 | 17.93 | 4.42 CHF | +17.95% | 1.64% | טכנולוגיה אלקטרונית | אין דירוג | |
| 11.33 B CHF | 78.904 CHF | −1.72% | 426 | 0.19 | 17.86 | 4.42 CHF | +17.95% | 1.64% | טכנולוגיה אלקטרונית | ניטראלי | |
| 1.92 B CHF | 248.5 CHF | +0.40% | 12.35 K | 1.16 | 74.37 | 3.34 CHF | −65.24% | 2.41% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 1.92 B CHF | 248.969 CHF | −2.72% | 57 | 1.09 | 74.51 | 3.34 CHF | −65.24% | 2.41% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 126.66 M CHF | 0.969 CHF | −66.02% | 3 K | 2.51 | — | −7.61 CHF | −22.01% | 8.47% | טכנולוגיה אלקטרונית | ניטראלי |