חומרי בנייה
חברות חברות שוויצריות המספקות חומרי בנייה
ייצור מלט, חומרי מחצבה ובטון מוכן הוא ליבת הפעילות של חברות חומרי בנייה. התחלות בנייה למגורים באזור ותקציבי תשתיות עירוניות הם גורמים מרכזיים המשפיעים על תנועות המחירים והנזילות בענף. ברגע זה, Holcim Ltd רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר, בעוד Heidelberg Materials AG רושמת את העלייה היומית הגבוהה ביותר במחיר. הטבלה שלמטה מציגה מדדים פונדמנטליים וטכניים רלוונטיים.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53.72 B CHF | 71.800 CHF | −5.40% | 15 | — | 16.17 | 4.44 CHF | +10.95% | 1.56% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 39.51 B CHF | 73.26 CHF | −0.79% | 1.35 M | 0.97 | 104.00 | 0.70 CHF | −87.25% | 2.32% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 39.51 B CHF | 73.148 CHF | −1.22% | 2.99 K | 3.87 | 103.84 | 0.70 CHF | −87.25% | 2.32% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 27.67 B CHF | 136.20 CHF | 0.00% | 30 | 0.04 | 13.10 | 10.40 CHF | +6.17% | 2.10% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 27.67 B CHF | 136.539 CHF | +2.48% | 150 | 1.23 | 13.13 | 10.40 CHF | +6.17% | 2.10% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 19.74 B CHF | 34.702 CHF | −1.06% | 338 | 0.26 | 18.72 | 1.85 CHF | +9.24% | 1.49% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 19.74 B CHF | 34.73 CHF | −0.32% | 1.14 M | 0.63 | 18.74 | 1.85 CHF | +9.24% | 1.49% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 1.74 B CHF | 14.997 CHF | +2.03% | 100 | 0.12 | 29.08 | 0.52 CHF | −67.63% | 5.46% | מינרלים שאינם אנרגיה | ניטראלי |