רכיבים אלקטרוניים
חברות חברות שוויצריות המתמחות ברכיבים אלקטרוניים
ספקים בתעשיית הרכיבים האלקטרוניים מייצרים נגדים, קבלים ומעגלים מודפסים המשולבים בחומרה מודרנית. המחזוריות החדה בביקוש למוצרי אלקטרוניקה ושיבושים בשרשרת האספקה יוצרים לעיתים קרובות תנודות משמעותיות במחירים שמושכות סוחרים לטווח קצר. נכון לעכשיו, Cicor Technologies רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר, בעוד Jenoptik AG מובילה בעלייה היומית באחוזים. בטבלה שלמטה ניתן למצוא מדדים פונדמנטליים וטכניים חשובים.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 159.47 B CHF | 68.734 CHF | +1.84% | 60 | 0.45 | 35.76 | 1.92 CHF | +60.87% | 0.63% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 83.63 B CHF | 87.614 CHF | −26.99% | 17 | 0.59 | 42.51 | 2.06 CHF | +64.10% | 0.94% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 1.97 B CHF | 30.70 CHF | +57.52% | 600 | 0.01 | 21.80 | 1.41 CHF | +11.42% | 1.07% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 1.97 B CHF | 31.391 CHF | −15.05% | 1.04 K | 4.62 | 22.29 | 1.41 CHF | +11.42% | 1.07% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 1.35 B CHF | 82.452 CHF | +19.40% | 1 | 0.03 | 27.74 | 2.97 CHF | +10.15% | 2.46% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה | |
| 665.42 M CHF | 550 CHF | −1.26% | 1.27 K | 0.84 | 63.76 | 8.63 CHF | +17.43% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | ניטראלי | |
| 665.42 M CHF | 566.786 CHF | −13.63% | 2 | 0.15 | 65.71 | 8.63 CHF | +17.43% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | ניטראלי | |
| 612.74 M CHF | 132.4 CHF | +4.91% | 9.79 K | 0.89 | 40.39 | 3.28 CHF | −40.28% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה | |
| 612.74 M CHF | 138.972 CHF | +8.27% | 83 | 1.49 | 42.40 | 3.28 CHF | −40.28% | 0.00% | טכנולוגיה אלקטרונית | קניה חזקה |