התמחויות רפואיות
חברות חברות שוויצריות המתמחות בטכנולוגיות רפואיות
חברות הפועלות בתחום ההתמחויות הרפואיות מתכננות מכשירים כירורגיים מתקדמים, ציוד אבחון והתקנים מושתלים. אישורים רגולטוריים פתאומיים והיקף ההליכים הרפואיים האלקטיביים עשויים לגרום לתנועות מחיר מהירות, מה שהופך את הקבוצה לאטרקטיבית במיוחד עבור סוחרים פעילים. בסשן הנוכחי, Alcon AG רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר, בעוד QIAGEN NV רושמת את העלייה היומית הגדולה ביותר במחיר. הטבלה שלהלן מציגה מדדים פונדמנטליים וטכניים חשובים.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 213.87 B CHF | 546.250 CHF | −2.06% | 2 | 0.65 | 34.48 | 15.84 CHF | +14.93% | 0.26% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 163.38 B CHF | 94.775 CHF | +6.44% | 631 | 30.05 | 41.86 | 2.26 CHF | −64.34% | 2.18% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 136.6 B CHF | 375.728 CHF | −4.11% | 25 | 1.59 | 54.38 | 6.91 CHF | +14.81% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 135.1 B CHF | 187.464 CHF | −1.94% | 1.65 K | 44.59 | 36.72 | 5.11 CHF | +31.91% | 0.65% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 109.74 B CHF | 85.457 CHF | −0.24% | 4 | 0.15 | 26.04 | 3.28 CHF | +11.14% | 2.72% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 105.69 B CHF | 257.002 CHF | +2.09% | 7 | 0.13 | 32.75 | 7.85 CHF | +29.36% | 1.04% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 80.36 B CHF | 175.776 CHF | +9.63% | 100 | 1.13 | 35.58 | 4.94 CHF | +2.56% | 2.12% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 80.36 B CHF | 179.30 CHF | 0.00% | 1.73 K | 1.57 | 36.29 | 4.94 CHF | +2.56% | 2.12% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 54.29 B CHF | 37.640 CHF | −0.39% | 500 | 2.74 | 19.06 | 1.97 CHF | +32.59% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 45.93 B CHF | 40.107 CHF | −2.47% | 4 | 0.06 | 22.01 | 1.82 CHF | +1.10% | 2.23% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 45.93 B CHF | 41.12 CHF | +11.14% | 25 | 0.02 | 22.56 | 1.82 CHF | +1.10% | 2.23% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 44.99 B CHF | 561.726 CHF | +28.10% | 100 | 4.37 | 45.29 | 12.40 CHF | +23.43% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 31.62 B CHF | 61.30 CHF | −2.36% | 1.23 M | 1.27 | 59.12 | 1.04 CHF | −44.92% | 0.44% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 31.62 B CHF | 60.879 CHF | −3.84% | 1.21 K | 1.58 | 58.72 | 1.04 CHF | −44.92% | 0.44% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 26.97 B CHF | 64.471 CHF | −10.31% | 936 | 7.81 | 30.23 | 2.13 CHF | +49.03% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 17.17 B CHF | 76.0 CHF | +1.33% | 34 | 0.40 | 23.03 | 3.30 CHF | +2.53% | 0.87% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 17.12 B CHF | 106.125 CHF | −0.81% | 103 | 0.69 | 45.87 | 2.31 CHF | −5.94% | 0.93% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 17.12 B CHF | 104.50 CHF | −1.28% | 363.31 K | 0.79 | 45.17 | 2.31 CHF | −5.94% | 0.93% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 16.68 B CHF | 287.176 CHF | −1.86% | 128 | 0.34 | 39.77 | 7.22 CHF | −20.12% | 1.62% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 16.68 B CHF | 288.0 CHF | −1.44% | 197.29 K | 1.42 | 39.88 | 7.22 CHF | −20.12% | 1.62% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 14.4 B CHF | 59.193 CHF | +1.18% | 2 K | 11.23 | 34.34 | 1.72 CHF | −14.44% | 4.40% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 9.42 B CHF | 45.623 CHF | +35.57% | 7 K | 40.70 | 48.03 | 0.95 CHF | −29.67% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 8.58 B CHF | 41.772 CHF | +40.91% | 10 | 0.10 | 26.25 | 1.59 CHF | +11.53% | 0.69% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 5.28 B CHF | 387.308 CHF | −4.22% | 1 | 0.04 | 23.76 | 16.30 CHF | +154.29% | 1.10% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 5.28 B CHF | 394.4 CHF | −0.05% | 8.88 K | 0.79 | 24.20 | 16.30 CHF | +154.29% | 1.10% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 3.19 B CHF | 36.668 CHF | +1.13% | 1 K | 6.49 | 15.75 | 2.33 CHF | +23.36% | 3.38% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 3.14 B CHF | 257.6 CHF | −1.68% | 75.47 K | 0.91 | — | −9.16 CHF | −284.91% | 1.23% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 3.14 B CHF | 253.933 CHF | −4.60% | 56 | 1.10 | — | −9.16 CHF | −284.91% | 1.23% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 2.94 B CHF | 32.719 CHF | +1.21% | 100 | 0.21 | 32.70 | 1.00 CHF | −41.01% | 1.54% | טכנולוגיית בריאות | מכירה | |
| 2.48 B CHF | 106.4 CHF | −13.64% | 142.07 K | 4.92 | 29.74 | 3.58 CHF | −20.27% | 0.89% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 2.48 B CHF | 106.788 CHF | −10.36% | 170 | 1.81 | 29.85 | 3.58 CHF | −20.27% | 0.89% | טכנולוגיית בריאות | קניה | |
| 2.48 B CHF | 298.0 CHF | −0.13% | 57.39 K | 1.51 | 129.88 | 2.29 CHF | −54.20% | 0.16% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 2.48 B CHF | 304.344 CHF | +2.26% | 4 | 0.08 | 132.65 | 2.29 CHF | −54.20% | 0.16% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 1.8 B CHF | 835 CHF | 0.00% | 228 | 2.26 | — | −12.44 CHF | +56.17% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 1.8 B CHF | 820.202 CHF | −0.27% | 2 | 0.21 | — | −12.44 CHF | +56.17% | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 1.61 B CHF | 69.7 CHF | −0.99% | 33.43 K | 0.94 | 52.26 | 1.33 CHF | +85.35% | 0.31% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 1.61 B CHF | 73.514 CHF | +1.51% | 41 | 0.40 | 55.12 | 1.33 CHF | +85.35% | 0.31% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 1.51 B CHF | 109.6 CHF | +2.05% | 14.27 K | 0.78 | 91.44 | 1.20 CHF | — | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 827.6 M CHF | 19.54 CHF | −5.33% | 257.13 K | 1.25 | 109.96 | 0.18 CHF | — | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 827.6 M CHF | 19.566 CHF | −5.74% | 51 | 0.29 | 110.11 | 0.18 CHF | — | 0.00% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 803.98 M CHF | 12.305 CHF | +6.41% | 100 | 0.20 | 16.85 | 0.73 CHF | +33.62% | 1.57% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 456.36 M CHF | 10.62 CHF | −0.93% | 50.08 K | 0.81 | 53,100.00 | 0.00 CHF | — | 0.90% | טכנולוגיית בריאות | קניה חזקה | |
| 296.83 M CHF | 125.0 CHF | 0.00% | 567 | 1.04 | 14.64 | 8.54 CHF | +6.88% | 3.04% | טכנולוגיית בריאות | אין דירוג | |
| 289.21 M CHF | 49.30 CHF | +0.61% | 1.48 K | 0.88 | 20.00 | 2.47 CHF | +2.91% | 4.13% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי | |
| 289.21 M CHF | 48.308 CHF | −1.32% | 63 | 0.89 | 19.60 | 2.47 CHF | +2.91% | 4.13% | טכנולוגיית בריאות | ניטראלי |