מתכות / מינרלים אחרים
חברות חברות שוויצריות הפועלות בשווקי המתכות והמינרלים
קטגוריית כרייה מגוונת זו עוסקת בהפקת חומרי גלם תעשייתיים כמו נחושת, אבץ, ליתיום ומתכות נדירות. צווארי בקבוק גיאופוליטיים בשרשרת האספקה והתרחבות הייצור בכלכלה משפיעים באופן מתמשך על התנודתיות במסחר בענף זה. נכון לעכשיו, Energy Fuels Inc. רושמת את נפח המסחר היומי הגבוה ביותר, בעוד Uranium Energy Corp. רושמת את העלייה הגדולה ביותר. הטבלה שלמטה מציגה נתונים פונדמנטליים וטכניים חשובים עבור מניות אלה.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 116.11 B CHF | 69.540 CHF | −0.61% | 1 | 0.01 | 11.80 | 5.89 CHF | +11.44% | 5.62% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 115.98 B CHF | 84.355 CHF | −3.19% | 1 | 0.13 | 13.90 | 6.07 CHF | +20.19% | 4.64% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 73.48 B CHF | 48.923 CHF | −5.81% | 188 | 0.87 | 24.62 | 1.99 CHF | +75.40% | 0.96% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 73.48 B CHF | 73.34 USD | 0.00% | 2.24 K | 1.41 | 30.85 | 1.99 CHF | +67.13% | 0.96% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 45.16 B CHF | 40.991 CHF | −6.84% | 587 | 2.09 | — | −2.03 CHF | +41.92% | 0.75% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 35.24 B CHF | 34.819 CHF | −4.04% | 90 | 0.16 | 25.99 | 1.34 CHF | +43.75% | 1.78% | מינרלים שאינם אנרגיה | ניטראלי | |
| 25.48 B CHF | 56.897 CHF | +4.88% | 115 | 1.14 | 106.13 | 0.54 CHF | −22.38% | 0.24% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 25.48 B CHF | 75.46 USD | −13.52% | 8 | — | 117.66 | 0.54 CHF | −26.04% | 0.24% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 5.58 B CHF | 124.886 CHF | +0.33% | 24 | 0.86 | 5.93 | 21.07 CHF | +59.73% | 1.15% | מינרלים שאינם אנרגיה | ניטראלי | |
| 4.8 B CHF | 1.631 CHF | −7.59% | 1.5 K | 0.98 | 18.07 | 0.09 CHF | — | 1.92% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 4.17 B CHF | 17.044 CHF | +0.26% | 20 | 0.12 | 9.15 | 1.86 CHF | +272.44% | 1.85% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 2.91 B CHF | 6.380 CHF | +6.35% | 30 | 0.07 | — | −0.23 CHF | −35.62% | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה | |
| 2.07 B CHF | 7.700 CHF | +5.41% | 1 K | 3.05 | 38.85 | 0.20 CHF | — | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 1.55 B CHF | 8.584 CHF | 0.00% | 3 K | — | — | −0.27 CHF | +29.38% | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 1.55 B CHF | 6.855 CHF | −0.46% | 1 K | 0.85 | — | −0.27 CHF | +29.38% | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 1.55 B CHF | 7.669 USD | −1.77% | 6 K | — | — | −0.27 CHF | +30.69% | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה חזקה | |
| 579.32 M CHF | 1.693 CHF | −21.26% | 1.1 K | — | — | −0.40 CHF | −102.85% | 0.00% | מינרלים שאינם אנרגיה | קניה |