בנקים אזוריים
חברות חברות שוויצריות בתחום הבנקאות האזורית
בנקים אזוריים מספקים שירותי פיקדונות ואשראי מסורתיים בשווקים גיאוגרפיים מוגדרים. תנודות בביקוש המקומי לנדל"ן, בריביות המשכנתאות ובמצב הכלכלי האזורי משפיעות במידה רבה על הנזילות והתנודתיות במניות אלה. במסחר היום, Cembra Money Bank AG רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר, בעוד Nu Holdings Ltd. Class A רושמת את העלייה הגבוהה ביותר באחוזים. ניתן למצוא נתונים פונדמנטליים וטכניים חשובים בטבלה שלמטה.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | סקטור | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.34 B CHF | 9.966 CHF | +5.70% | 9 | 0.01 | 16.78 | 0.59 CHF | +59.35% | 0.00% | פיננסי | קניה | |
| 43.08 B CHF | 13.906 CHF | −1.85% | 300 | 0.81 | 7.22 | 1.93 CHF | −11.52% | 10.95% | פיננסי | ניטראלי | |
| 39.53 B CHF | 37.008 CHF | +5.31% | 20 | 0.32 | 14.48 | 2.56 CHF | +18.65% | 2.76% | פיננסי | קניה | |
| 11.81 B CHF | 136.8 CHF | −1.51% | 49.39 K | 1.14 | 26.69 | 5.13 CHF | +1.46% | 3.20% | פיננסי | ניטראלי | |
| 11.81 B CHF | 137.215 CHF | −0.02% | 71 | 1.39 | 26.77 | 5.13 CHF | +1.46% | 3.20% | פיננסי | ניטראלי | |
| 6.55 B CHF | 132.371 CHF | +1.43% | 83 | 0.58 | 20.82 | 6.36 CHF | +6.69% | 2.04% | פיננסי | ניטראלי | |
| 6.55 B CHF | 129.4 CHF | −2.56% | 13.79 K | 0.72 | 20.35 | 6.36 CHF | +6.69% | 2.04% | פיננסי | ניטראלי | |
| 4.14 B CHF | 448.0 CHF | −1.10% | 6.5 K | 1.13 | — | — | — | 2.41% | פיננסי | אין דירוג | |
| 3.29 B CHF | 11,373.721 CHF | +0.12% | 4 | 1.11 | 24.87 | 457.39 CHF | −1.35% | 2.01% | פיננסי | אין דירוג | |
| 3.29 B CHF | 11,450 CHF | −1.29% | 45 | 0.86 | 25.03 | 457.39 CHF | −1.35% | 2.01% | פיננסי | אין דירוג | |
| 2.59 B CHF | 163.5 CHF | +0.31% | 1.51 K | 0.76 | 29.03 | 5.63 CHF | +3.44% | 2.42% | פיננסי | אין דירוג | |
| 2.48 B CHF | 84.389 CHF | −0.81% | 306 | 1.28 | 13.42 | 6.29 CHF | +3.07% | 5.45% | פיננסי | מכירה | |
| 2.48 B CHF | 84.20 CHF | +0.12% | 92.47 K | 0.85 | 13.39 | 6.29 CHF | +3.07% | 5.45% | פיננסי | מכירה | |
| 2.36 B CHF | 151.790 CHF | −1.28% | 42 | 0.92 | 15.23 | 9.97 CHF | +3.22% | 4.01% | פיננסי | קניה | |
| 2.36 B CHF | 152.8 CHF | −1.67% | 690 | 0.81 | 15.33 | 9.97 CHF | +3.22% | 4.01% | פיננסי | אין דירוג | |
| 2.36 B CHF | 151.2 CHF | −1.69% | 14.76 K | 0.79 | 15.17 | 9.97 CHF | +3.22% | 4.01% | פיננסי | קניה | |
DR | 1.94 B CHF | 2,580 CHF | −0.77% | 166 | 0.92 | 27.17 | 94.97 CHF | +16.74% | 1.83% | פיננסי | מכירה |
DR | 1.94 B CHF | 2,551.500 CHF | −1.34% | 8 | 1.21 | 26.87 | 94.97 CHF | +16.74% | 1.83% | פיננסי | מכירה |
| 664 M CHF | 171.0 CHF | −0.87% | 2.58 K | 1.09 | 4.20 | 40.74 CHF | +3.52% | 2.17% | פיננסי | ניטראלי | |
| 664 M CHF | 160.576 CHF | −0.30% | 60 | 2.12 | 3.94 | 40.74 CHF | +3.52% | 2.17% | פיננסי | ניטראלי | |
DR | 548.71 M CHF | 106.6 CHF | −1.30% | 4.16 K | 0.82 | 20.56 | 5.19 CHF | +10.54% | 3.35% | פיננסי | אין דירוג |
DR | 548.71 M CHF | 104.698 CHF | +4.80% | 112 | 1.75 | 20.19 | 5.19 CHF | +10.54% | 3.35% | פיננסי | אין דירוג |
| 357.75 M CHF | 26.594 CHF | +1.08% | 26 | 0.26 | — | — | — | 3.77% | פיננסי | מכירה | |
| 357.75 M CHF | 26.7 CHF | −1.11% | 11.61 K | 1.67 | — | — | — | 3.77% | פיננסי | מכירה | |
| 300.31 M CHF | 4,180 CHF | +0.48% | 10 | 0.68 | 14.11 | 296.20 CHF | +13.13% | 2.87% | פיננסי | אין דירוג | |
| 232.13 M CHF | 77.5 CHF | −0.64% | 24 | 0.13 | 18.84 | 4.11 CHF | +1.63% | 2.65% | פיננסי | אין דירוג |