שירותי הפצה
חברות חברות שוויצריות המפיצות סחורות ומוצרים
מפיצים סיטונאיים רוכשים מוצרים בכמויות גדולות מיצרנים כדי לספק אותם לחנויות קמעונאיות ולעסקים מסחריים. תוספות תשלום בגין עלויות הדלק לציי רכב ונתוני הצריכה המקומית הם גורמים מרכזיים המשפיעים על הנזילות במסחר. נכון לעכשיו, DocMorris Ltd רושמת את נפח המסחר הגבוה ביותר, בעוד Cencora, Inc. רושמת את העלייה היומית הגדולה ביותר. פירוט מקיף של נתונים פונדמנטליים וטכניים מוצג בטבלה שלמטה.
סימול | שווי שוק | מחיר | שינוי % | מחזור | ווליום יחסי | P/E | EPS מדולל מרווח נטו TTM | EPS מדולל צמיחה TTM YoY | תשואות דיבידנדים % מרווח נטו TTM | דירוג אנליסטים |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 64.58 B CHF | 5.400 CHF | −3.81% | 1.02 K | 0.44 | 14.98 | 0.36 CHF | — | 2.49% | קניה חזקה | |
| 55.22 B CHF | 273.587 CHF | +12.78% | 38 | — | 18.27 | 14.97 CHF | +136.41% | 0.68% | קניה | |
| 5.01 B CHF | 76.882 CHF | −0.81% | 166 | 0.58 | 23.60 | 3.26 CHF | +8.66% | 3.24% | קניה | |
| 5.01 B CHF | 76.7 CHF | −1.67% | 66.86 K | 0.60 | 23.54 | 3.26 CHF | +8.66% | 3.24% | קניה | |
| 4.47 B CHF | 89.355 CHF | −1.12% | 101 | 0.41 | 28.01 | 3.19 CHF | −17.30% | 2.78% | ניטראלי | |
| 4.47 B CHF | 89.45 CHF | −1.32% | 81.07 K | 1.10 | 28.04 | 3.19 CHF | −17.30% | 2.78% | ניטראלי | |
| 2.62 B CHF | 193.276 CHF | −1.47% | 155 | 2.84 | 19.56 | 9.88 CHF | +10.34% | 2.59% | קניה | |
| 2.62 B CHF | 191.6 CHF | −1.94% | 25.56 K | 1.66 | 19.39 | 9.88 CHF | +10.34% | 2.59% | קניה | |
| 1.99 B CHF | 9.366 CHF | −2.92% | 178 | 0.13 | 49.22 | 0.19 CHF | — | 1.62% | קניה | |
| 1.99 B CHF | 8.760 CHF | −3.42% | 275.35 K | 1.10 | 46.03 | 0.19 CHF | — | 1.62% | קניה | |
| 1.37 B CHF | 64.813 CHF | −4.98% | 250 | 11.16 | — | −1.60 CHF | — | 0.00% | קניה | |
| 1.37 B CHF | 68.55 CHF | +6.53% | 100 | 0.36 | — | −1.60 CHF | — | 0.00% | קניה | |
| 819.82 M CHF | 16.50 CHF | −2.14% | 716.27 K | 1.85 | — | — | — | 0.00% | קניה | |
| 819.82 M CHF | 16.601 CHF | −1.80% | 16 | 0.04 | — | — | — | 0.00% | קניה | |
| 497.58 M CHF | 45.15 CHF | 0.00% | 236.01 K | 3.76 | 32.86 | 1.37 CHF | −28.02% | 3.77% | ניטראלי | |
| 497.58 M CHF | 35.808 CHF | +3.40% | 50 | 0.73 | 26.06 | 1.37 CHF | −28.02% | 3.77% | ניטראלי | |
| TTKCCtk Accelis Group AG & Co. KGaA | — | 22.919 CHF | −6.37% | 7 | — | — | — | — | — | קניה חזקה |