Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Semua Saham Israel
Saham adalah instrumen kewangan yang boleh digunakan, mewakili pemilikan dalam syarikat. Pedagang melabur dalam saham untuk mendapatkan keuntungan dari perbezaan antara harga beli dan jual, atau dividen. Lihat semua Saham Israel di bawah, yang disusun mengikut abjad.
Simbol | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | Permodalan pasaran | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 536.9 ILA | −0.57% | 5.55 K | 0.07 | 357.96 M ILS | — | — | — | 0.77% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 312.6 ILA | −0.13% | 110.63 K | 3.44 | 380.53 M ILS | 26.49 | 0.12 ILS | +0.85% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 189.5 ILA | +3.55% | 269.43 K | 0.56 | 355.42 M ILS | — | −0.03 ILS | −215.29% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 531.0 ILA | +0.19% | 767.04 K | 0.43 | 1.65 B ILS | 33.69 | 0.16 ILS | −65.58% | 3.03% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 361.5 ILA | +4.12% | 77.14 K | 0.73 | 662.76 M ILS | 3.87 | 0.93 ILS | +361.40% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 46,850 ILA | +3.08% | 8.75 K | 0.40 | 2.87 B ILS | 27.92 | 16.78 ILS | +31.89% | 1.90% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 16,890 ILA | +2.43% | 20.79 K | 0.62 | 7.31 B ILS | 6.38 | 26.47 ILS | +43.89% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 19,510 ILA | +4.67% | 21.4 K | 0.48 | 2.48 B ILS | 12.35 | 15.80 ILS | −5.34% | 2.54% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 272.8 ILA | −9.85% | 67.91 K | 2.31 | 25.77 M ILS | — | −0.28 ILS | +94.95% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 40.1 ILA | +1.78% | 162.17 K | 0.54 | 31.06 M ILS | 7.94 | 0.05 ILS | −80.23% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 2,798 ILA | +3.44% | 6.93 K | 1.14 | 529.59 M ILS | 7.16 | 3.91 ILS | +43.12% | 3.78% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 2,801 ILA | +2.64% | 298.76 K | 0.40 | 6.36 B ILS | — | −1.36 ILS | −185.92% | 3.52% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 2,791 ILA | −0.36% | 833 | 0.52 | 501.36 M ILS | 28.79 | 0.97 ILS | +70.90% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 745.5 ILA | +5.45% | 58.4 K | 5.60 | 375.44 M ILS | 19.16 | 0.39 ILS | +96.27% | 1.33% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 30.2 ILA | −2.89% | 6.4 K | 0.14 | 30.58 M ILS | — | −0.14 ILS | −1.90% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 1,663 ILA | −3.15% | 1.49 K | 1.46 | 294.66 M ILS | 24.71 | 0.67 ILS | — | 1.87% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| AALREAlmadev Real Estate INC | 722.2 ILA | −1.05% | 5.57 K | 1.50 | 1.04 B ILS | — | — | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan |
| 576.7 ILA | +2.98% | 199.97 K | 0.41 | 1.15 B ILS | 9.29 | 0.62 ILS | +9.50% | 6.69% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 70.1 ILA | −0.43% | 1.36 M | 1.13 | 237.3 M ILS | 7.26 | 0.10 ILS | — | 27.37% | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| 1,498 ILA | 0.00% | 73.35 K | 0.70 | 2.07 B ILS | 15.88 | 0.94 ILS | — | 3.13% | Khidmat kesihatan | Tiada penarafan | |
| 1,137 ILA | +0.26% | 3.63 K | 1.38 | 75.78 M ILS | 9.47 | 1.20 ILS | +0.77% | 6.64% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 746.5 ILA | +1.54% | 559 | 0.19 | 224.3 M ILS | — | −0.49 ILS | −119.01% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 166.3 ILA | −42.99% | 20.93 K | 0.18 | 57.14 M ILS | 1.04 | 1.60 ILS | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1,814 ILA | +1.34% | 825.47 K | 0.80 | 8.83 B ILS | 10.86 | 1.67 ILS | −2.54% | 6.04% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1,373 ILA | +2.39% | 40.72 K | 0.30 | 3.63 B ILS | 13.44 | 1.02 ILS | +62.69% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3,616 ILA | +3.79% | 239 | 0.17 | 465.59 M ILS | 8.63 | 4.19 ILS | +20.99% | 3.39% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 3,102 ILA | +4.41% | 92.36 K | 0.40 | 2.49 B ILS | 9.07 | 3.42 ILS | +187.72% | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 2,156 ILA | +6.26% | 308 | 0.33 | 109.09 M ILS | — | −2.45 ILS | +1.02% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 10,440 ILA | +2.96% | 19.54 K | 0.59 | 1.31 B ILS | 9.00 | 11.60 ILS | +43.13% | 2.88% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 138.6 ILA | −2.19% | 32.31 K | 0.24 | 130.03 M ILS | — | −1.12 ILS | +21.40% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 4,322 ILA | +3.22% | 2.3 K | 4.69 | 203.97 M ILS | 12.13 | 3.56 ILS | +57.44% | 12.70% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 4,474 ILA | +2.95% | 8.75 K | 0.16 | 1.09 B ILS | 10.64 | 4.20 ILS | +3.68% | 3.49% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 69.9 ILA | +13.11% | 2.04 M | 0.75 | 117.06 M ILS | — | −0.22 ILS | +14.90% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 13,220 ILA | −1.34% | 13.23 K | 0.41 | 1.7 B ILS | 24.25 | 5.45 ILS | — | 0.00% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 12,350 ILA | +3.26% | 37.22 K | 0.55 | 2.86 B ILS | 9.95 | 12.42 ILS | +38.25% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 475.3 ILA | −1.00% | 383.01 K | 0.51 | 2.3 B ILS | 9.58 | 0.50 ILS | +56.88% | 0.70% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 608.5 ILA | −0.65% | 5.49 K | 0.18 | 169.6 M ILS | — | −0.81 ILS | −37.10% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 5,370 ILA | +2.19% | 129.47 K | 0.70 | 5.46 B ILS | 8.31 | 6.46 ILS | +30.06% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1,290 ILA | +7.77% | 1.24 M | 0.58 | 1.21 B ILS | — | — | — | 7.58% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 587.1 ILA | +1.05% | 15.63 K | 3.32 | 379.17 M ILS | 3.49 | 1.68 ILS | — | 6.59% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 5,194 ILA | +1.76% | 74.86 K | 0.49 | 5.78 B ILS | 96.65 | 0.54 ILS | −77.77% | 1.73% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 4,000 ILA | +2.56% | 80.48 K | 1.40 | 1.14 B ILS | 20.49 | 1.95 ILS | +15.00% | 3.70% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 5,311 ILA | +4.22% | 22.96 K | 0.61 | 762.09 M ILS | 6.70 | 7.93 ILS | +15.15% | 17.06% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1,287 ILA | 0.00% | 653 | 0.48 | 74.34 M ILS | 23.27 | 0.55 ILS | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1,730 ILA | +6.13% | 423.9 K | 0.46 | 4.93 B ILS | 18.32 | 0.94 ILS | −1.78% | 1.11% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 508.3 ILA | −0.12% | 1 | 0.00 | 5.45 M ILS | — | −14.08 ILS | −107.62% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 2,437 ILA | −0.41% | 4.94 K | 0.19 | 167.25 M ILS | 121.06 | 0.20 ILS | — | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 863.8 ILA | +5.34% | 46.93 K | 1.46 | 193.41 M ILS | 11.61 | 0.74 ILS | +2,877.20% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 89.6 ILA | +2.75% | 55.37 K | 1.51 | 258.86 M ILS | — | −0.04 ILS | −11.36% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 1,734 ILA | −5.09% | 1.5 K | 0.45 | 133.69 M ILS | 10.79 | 1.61 ILS | +67.89% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 1,912 ILA | −0.73% | 90 | 0.07 | 262.32 M ILS | 7.49 | 2.55 ILS | +54.55% | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 65.5 ILA | −1.36% | 8.97 K | 0.90 | 229.38 M ILS | 86.18 | 0.01 ILS | −17.39% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| AAVSRAvisror And Sons Building And Development Works Ltd. | 1,062 ILA | −10.76% | 115.88 K | 1.08 | 3.98 B ILS | — | — | — | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan |
| 349.0 ILA | −2.76% | 19.36 K | 1.36 | — | — | — | — | — | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 15,150 ILA | +4.63% | 39.04 K | 0.44 | 4.33 B ILS | 9.50 | 15.95 ILS | +97.93% | 3.07% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 34,720 ILA | +4.20% | 80.38 K | 0.69 | 42.68 B ILS | 23.40 | 14.84 ILS | +10.54% | 1.99% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1,440 ILA | +3.90% | 178.36 K | 0.45 | 3.21 B ILS | 13.59 | 1.06 ILS | +51.39% | 0.62% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 430.9 ILA | +2.60% | 21.25 K | 0.09 | 441.95 M ILS | 13.43 | 0.32 ILS | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3,801 ILA | +7.62% | 561 | 0.74 | 20.18 M ILS | — | −1.15 ILS | +69.41% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 9.3 ILA | −7.92% | 238.66 K | 0.68 | 10.14 M ILS | — | −0.06 ILS | −50.39% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 684.0 ILA | +1.48% | 4.44 M | 0.57 | 18.55 B ILS | 15.70 | 0.44 ILS | −1.00% | 5.16% | Komunikasi | Beli | |
| BBGRABagira M. Holdings Ltd. | 1,079 ILA | +1.89% | 240.08 K | 0.77 | 2.99 B ILS | — | — | — | 0.00% | Lain-lain | Tiada penarafan |
| 177.1 ILA | +4.05% | 12.6 K | 0.45 | 27.64 M ILS | 44.61 | 0.04 ILS | — | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 68,920 ILA | +4.03% | 42.24 K | 0.93 | 17.37 B ILS | 10.70 | 64.41 ILS | −6.40% | 2.51% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 98.1 ILA | −4.11% | 4.4 K | 1.68 | 10.86 M ILS | — | −0.85 ILS | −1.02% | 42.12% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 29.1 ILA | 0.00% | 405 | 0.01 | 39.78 M ILS | — | −0.05 ILS | +15.70% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 4,342 ILA | −8.72% | 209 | 0.47 | 7.98 M ILS | — | −97.16 ILS | −31.40% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 932.6 ILA | +13.08% | 918 | 4.34 | 106.58 M ILS | 11.58 | 0.81 ILS | +24.88% | 9.38% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 30.0 ILA | +0.67% | 31.66 K | 0.66 | 59.16 M ILS | — | −0.28 ILS | −93.45% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 2,024 ILA | +2.48% | 9.4 K | 0.06 | 1.4 B ILS | 8.75 | 2.31 ILS | +42.09% | 2.14% | Khidmat kesihatan | Tiada penarafan | |
| 346.6 ILA | +5.03% | 15.97 K | 0.53 | 524.7 M ILS | 7.18 | 0.48 ILS | +18.21% | 4.19% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 4,924 ILA | +2.01% | 14.55 K | 0.27 | 2 B ILS | 12.45 | 3.96 ILS | +29.19% | 1.03% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 33,090 ILA | +1.01% | 76 | 0.64 | 544.96 M ILS | 29.82 | 11.10 ILS | −47.37% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 578.6 ILA | −1.93% | 1.53 K | 0.64 | 351.2 M ILS | 30.69 | 0.19 ILS | +49.72% | 2.25% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 404.4 ILA | −0.64% | 36 | 0.00 | 60.5 M ILS | — | −0.05 ILS | +95.30% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 39.2 ILA | +1.82% | 42.85 K | 0.90 | 18.7 M ILS | 0.46 | 0.86 ILS | +1,708.03% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 1.0 ILA | 0.00% | 1.63 M | 0.57 | 29.87 M ILS | — | −0.01 ILS | +62.25% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| 27,580 ILA | +4.04% | 15.45 K | 0.37 | 3.42 B ILS | 5.48 | 50.31 ILS | −22.20% | 9.66% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 321.1 ILA | 0.00% | 467 | 0.12 | 18.82 M ILS | — | −0.49 ILS | +15.04% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 286.0 ILA | +0.88% | 6.29 K | 0.76 | 25.74 M ILS | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 15.8 ILA | −1.86% | 1.26 M | 2.23 | 192.74 M ILS | — | −0.02 ILS | +14.29% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 3,580 ILA | +2.29% | 1.93 K | 0.59 | 652.29 M ILS | — | −1.18 ILS | +22.43% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 167.6 ILA | +2.76% | 736 | 0.07 | 32.78 M ILS | — | −0.03 ILS | +94.01% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 1,425 ILA | +0.85% | 39.82 K | 0.85 | 380.98 M ILS | 19.77 | 0.72 ILS | −23.10% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 128.0 ILA | +1.99% | 124.78 K | 1.12 | 547.7 M ILS | 31.30 | 0.04 ILS | — | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 1,129 ILA | +0.18% | 4 | 0.00 | 67.99 M ILS | — | −1.44 ILS | +18.13% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 301.0 ILA | −8.23% | 5.35 K | 0.78 | 168 M ILS | 9.10 | 0.33 ILS | −14.50% | 4.76% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1,890 ILA | +0.80% | 1.42 K | 0.53 | 191.71 M ILS | 6.78 | 2.79 ILS | −17.73% | 7.04% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 73,570 ILA | +3.91% | 31.71 K | 0.97 | 6.71 B ILS | 38.94 | 18.89 ILS | +19.98% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| BBSTGBst Group E.A.W. Ltd. | 1,230 ILA | +2.50% | 85.12 K | 0.85 | 2.49 B ILS | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan |
| 698.9 ILA | +2.46% | 10.08 K | 0.44 | 35.77 M ILS | — | −1.53 ILS | +71.76% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 507.6 ILA | +1.68% | 1.22 K | 0.21 | 285.25 M ILS | — | −0.28 ILS | −89.32% | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 3,489 ILA | −0.34% | 93.97 K | 0.99 | 1.42 B ILS | 46.87 | 0.74 ILS | +51.83% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 63.4 ILA | 0.00% | 3 | 0.00 | 3.22 M ILS | — | −0.67 ILS | +19.56% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 269.0 ILA | −0.77% | 3.42 K | 0.14 | 15.56 M ILS | — | −10.01 ILS | +85.28% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| 10,940 ILA | +6.21% | 1.07 K | 0.43 | 943.35 M ILS | 22.42 | 4.88 ILS | −57.85% | 27.85% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 23.3 ILA | −3.72% | 29.42 K | 0.48 | 36.7 M ILS | — | −0.06 ILS | +71.79% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 13,590 ILA | +2.95% | 999 | 0.14 | 960.18 M ILS | 10.36 | 13.12 ILS | −25.80% | 7.17% | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| 2,901 ILA | +1.86% | 262.09 K | 0.65 | 4.96 B ILS | 8.22 | 3.53 ILS | +149.98% | 8.10% | Komunikasi | Neutral | |
| 248.5 ILA | +4.24% | 165.43 K | 0.79 | 264.69 M ILS | — | — | — | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan |