Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Syarikat-syarikat Israel permodalan besar
Syarikat-syarikat Israel di bawah mempunyai nilai pasaran tertinggi. Mereka adalah syarikat dan peneraju sektor terkenal dan berwibawa. Susun mereka mengikut permodalan pasaran dan periksa statistik mereka untuk mengetahui mengapa mereka berprestasi sangat hebat.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 153.59 B ILS | 13,300 ILA | +0.91% | 1.03 M | 0.32 | 92.46 | 1.44 ILS | −30.79% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| 108.34 B ILS | 216,410 ILA | +1.53% | 48.12 K | 0.61 | 51.58 | 41.96 ILS | +30.60% | 0.50% | Teknologi elektronik | Neutral | |
| 106.19 B ILS | 7,318 ILA | +4.17% | 2.96 M | 0.85 | 10.43 | 7.02 ILS | +8.21% | 4.57% | Kewangan | Beli kuat | |
| 95.09 B ILS | 7,428 ILA | +4.53% | 3.05 M | 0.99 | 10.42 | 7.13 ILS | +12.69% | 4.12% | Kewangan | Beli kuat | |
| 57.96 B ILS | 22,450 ILA | +4.27% | 415.69 K | 0.78 | 10.59 | 21.21 ILS | +0.78% | 4.80% | Kewangan | Beli kuat | |
| 42.68 B ILS | 34,720 ILA | +4.20% | 80.38 K | 0.69 | 23.40 | 14.84 ILS | +10.54% | 1.99% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 41.59 B ILS | 16,190 ILA | +3.98% | 675.26 K | 0.70 | 12.26 | 13.21 ILS | +23.20% | 3.36% | Kewangan | Beli kuat | |
| 39.9 B ILS | 3,338 ILA | +5.60% | 3.58 M | 0.88 | 9.99 | 3.34 ILS | +2.77% | 4.86% | Kewangan | Beli kuat | |
| 36.22 B ILS | 17,550 ILA | +4.40% | 378.94 K | 0.75 | 11.01 | 15.94 ILS | +70.44% | 3.95% | Kewangan | Beli kuat | |
| 30.63 B ILS | 21,350 ILA | +2.74% | 311.14 K | 0.64 | 106.31 | 2.01 ILS | −42.06% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 29.98 B ILS | 47,700 ILA | +3.56% | 103.11 K | 0.74 | 11.88 | 40.16 ILS | +49.80% | 3.34% | Kewangan | Beli kuat | |
| 27.61 B ILS | 8,637 ILA | +0.77% | 369.99 K | 0.77 | 73.05 | 1.18 ILS | +65.22% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 22.82 B ILS | 22,960 ILA | +4.03% | 143.22 K | 0.74 | 10.68 | 21.49 ILS | −8.64% | 7.65% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 20.75 B ILS | 25,240 ILA | +4.00% | 262.82 K | 0.62 | 8.81 | 28.65 ILS | +65.32% | 1.93% | Kewangan | Beli kuat | |
| 18.88 B ILS | 1,633 ILA | +1.74% | 1.38 M | 0.83 | 23.55 | 0.69 ILS | −52.10% | 4.06% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 18.68 B ILS | 1,500 ILA | +0.54% | 1.92 M | 0.59 | 21.33 | 0.70 ILS | −26.88% | 4.50% | Industri pemprosesan | Neutral | |
| 18.55 B ILS | 684.0 ILA | +1.48% | 4.44 M | 0.57 | 15.70 | 0.44 ILS | −1.00% | 5.16% | Komunikasi | Beli | |
| 18.54 B ILS | 31,520 ILA | −0.19% | 106.41 K | 0.56 | 16.41 | 19.21 ILS | −38.56% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli | |
| 18.16 B ILS | 38,710 ILA | +3.36% | 39.24 K | 0.55 | 10.62 | 36.44 ILS | +8.20% | 1.98% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 18 B ILS | 1,659 ILA | +4.27% | 3.58 M | 1.07 | 9.22 | 1.80 ILS | +116.73% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 17.37 B ILS | 68,920 ILA | +4.03% | 42.24 K | 0.93 | 10.70 | 64.41 ILS | −6.40% | 2.51% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 16.66 B ILS | 16,200 ILA | −1.58% | 241.2 K | 0.48 | 33.28 | 4.87 ILS | +39.09% | 0.98% | Barangan pengguna tahan lama | Beli kuat | |
| 16.4 B ILS | 42,880 ILA | +4.66% | 70.89 K | 1.01 | 12.49 | 34.33 ILS | +30.26% | 0.99% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 14.63 B ILS | 11,430 ILA | +1.69% | 138.62 K | 0.48 | 14.64 | 7.81 ILS | — | 3.33% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 14.45 B ILS | 7,932 ILA | +3.01% | 195.22 K | 0.61 | 4.23 | 18.76 ILS | +268.02% | 7.04% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 14.17 B ILS | 3,954 ILA | +2.01% | 373.28 K | 0.52 | 42.55 | 0.93 ILS | +67.12% | 0.56% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 13.46 B ILS | 5,774 ILA | −2.65% | 612.37 K | 0.34 | — | −1.24 ILS | −34.45% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 13.27 B ILS | 14,160 ILA | +4.97% | 422.45 K | 0.74 | 51.91 | 2.73 ILS | +98.50% | 1.09% | Kewangan | Beli kuat | |
| 13.03 B ILS | 11,210 ILA | +0.09% | 81.04 K | 0.50 | 21.38 | 5.24 ILS | −4.64% | 3.31% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 11.6 B ILS | 1,844 ILA | −2.02% | 588.09 K | 0.34 | 73.64 | 0.25 ILS | −36.01% | 2.06% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 11.29 B ILS | 1,948 ILA | +2.04% | 2.37 M | 0.38 | 11.85 | 1.64 ILS | −51.75% | 2.99% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| 10.21 B ILS | 63,050 ILA | +4.82% | 31.55 K | 0.91 | 873.27 | 0.72 ILS | −93.39% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 10.19 B ILS | 29,100 ILA | +1.54% | 70 K | 0.89 | 9.92 | 29.33 ILS | −8.53% | 5.64% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 9.79 B ILS | 1,690 ILA | +1.75% | 943.66 K | 0.83 | — | −0.58 ILS | +34.78% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 9.49 B ILS | 10,320 ILA | +0.68% | 195.65 K | 0.58 | 20.22 | 5.10 ILS | +14.92% | 3.57% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 9.2 B ILS | 10,540 ILA | +4.15% | 224.73 K | 0.99 | 9.13 | 11.54 ILS | +172.01% | 3.06% | Kewangan | Beli kuat | |
| 9.06 B ILS | 1,262 ILA | +3.02% | 772.45 K | 0.63 | 16.83 | 0.75 ILS | −18.60% | 2.76% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 8.99 B ILS | 3,300 ILA | +1.23% | 420.42 K | 0.19 | 13.29 | 2.48 ILS | −11.89% | 6.40% | Dagangan runcit | Beli kuat | |
| 8.83 B ILS | 1,814 ILA | +1.34% | 825.47 K | 0.80 | 10.86 | 1.67 ILS | −2.54% | 6.04% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| TTDHRTidhar Group Ltd | 8.48 B ILS | 15,660 ILA | −0.25% | 100.51 K | 0.62 | — | — | — | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan |
| 8.47 B ILS | 78,730 ILA | +1.33% | 19.69 K | 0.54 | 14.62 | 53.84 ILS | +20.09% | 6.85% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 8.4 B ILS | 36,190 ILA | +2.72% | 46.93 K | 0.27 | 23.24 | 15.57 ILS | −42.47% | 2.28% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 8.07 B ILS | 10,410 ILA | +3.89% | 51.87 K | 0.32 | 41.34 | 2.52 ILS | −10.27% | 0.83% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 7.97 B ILS | 3,645 ILA | +2.13% | 137.67 K | 0.48 | 11.26 | 3.24 ILS | +17.49% | 3.14% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 7.32 B ILS | 4,394 ILA | −1.81% | 163.26 K | 0.86 | 18.52 | 2.37 ILS | +1,505.14% | 0.00% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| 7.31 B ILS | 16,890 ILA | +2.43% | 20.79 K | 0.62 | 6.38 | 26.47 ILS | +43.89% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 7.19 B ILS | 12,680 ILA | +4.79% | 28.95 K | 0.62 | 30.49 | 4.16 ILS | +0.25% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 6.71 B ILS | 73,570 ILA | +3.91% | 31.71 K | 0.97 | 38.94 | 18.89 ILS | +19.98% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 6.37 B ILS | 861.2 ILA | +0.01% | 1.34 M | 0.70 | — | — | — | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 6.36 B ILS | 2,801 ILA | +2.64% | 298.76 K | 0.40 | — | −1.36 ILS | −185.92% | 3.52% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 6.11 B ILS | 3,225 ILA | +2.45% | 305.85 K | 0.59 | 18.72 | 1.72 ILS | +7.03% | 7.62% | Komunikasi | Beli kuat | |
| 6.05 B ILS | 5,378 ILA | −1.07% | 110.69 K | 0.27 | 71.61 | 0.75 ILS | +20.06% | 0.35% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 5.87 B ILS | 15,040 ILA | −1.12% | 70.03 K | 0.67 | 198.71 | 0.76 ILS | −62.82% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli | |
| 5.78 B ILS | 5,194 ILA | +1.76% | 74.86 K | 0.49 | 96.65 | 0.54 ILS | −77.77% | 1.73% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 5.77 B ILS | 182.8 ILA | +1.95% | 6.75 M | 0.55 | 5.03 | 0.36 ILS | — | 8.06% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 5.58 B ILS | 212.6 ILA | +1.97% | 2.46 M | 0.48 | 14.74 | 0.14 ILS | −18.71% | 6.98% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 5.56 B ILS | 12,950 ILA | −6.77% | 279.73 K | 0.83 | 38.21 | 3.39 ILS | — | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 5.54 B ILS | 35,760 ILA | +2.43% | 30.96 K | 1.13 | 2.77 | 128.93 ILS | +608.78% | 1.81% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 5.53 B ILS | 7,795 ILA | +0.81% | 99.48 K | 0.41 | 15.08 | 5.17 ILS | −32.84% | 0.72% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 5.46 B ILS | 5,370 ILA | +2.19% | 129.47 K | 0.70 | 8.31 | 6.46 ILS | +30.06% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 5.38 B ILS | 37,890 ILA | +3.81% | 15.05 K | 0.91 | 20.55 | 18.44 ILS | +99.54% | 3.85% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 5.23 B ILS | 23,290 ILA | +1.39% | 35.68 K | 0.29 | — | — | — | 2.20% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 5.22 B ILS | 470.0 ILA | +1.12% | 1.31 M | 0.61 | 13.03 | 0.36 ILS | −15.84% | 8.59% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 5.12 B ILS | 7,191 ILA | +2.66% | 78.74 K | 0.40 | 19.46 | 3.70 ILS | +5.06% | 3.49% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 4.96 B ILS | 2,901 ILA | +1.86% | 262.09 K | 0.65 | 8.22 | 3.53 ILS | +149.98% | 8.10% | Komunikasi | Neutral | |
| 4.93 B ILS | 1,730 ILA | +6.13% | 423.9 K | 0.46 | 18.32 | 0.94 ILS | −1.78% | 1.11% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 4.84 B ILS | 18,450 ILA | −2.28% | 53.22 K | 1.52 | 15.43 | 11.96 ILS | −2.76% | 2.16% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 4.77 B ILS | 222.0 ILA | +5.87% | 12.39 M | 0.94 | 3.24 | 0.69 ILS | +579.39% | 2.52% | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| 4.76 B ILS | 1,160 ILA | +11.54% | 2.05 M | 0.77 | 155.08 | 0.07 ILS | −84.17% | 0.67% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 4.62 B ILS | 31,770 ILA | −0.78% | 5.31 K | 0.56 | 22.85 | 13.90 ILS | +0.69% | 2.06% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 4.55 B ILS | 5,493 ILA | −4.27% | 188.89 K | 0.53 | — | −2.73 ILS | −570.07% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 4.55 B ILS | 3,170 ILA | +1.38% | 201.18 K | 0.50 | 29.67 | 1.07 ILS | +35.83% | 2.86% | Khidmat pengagihan | Beli kuat | |
| 4.33 B ILS | 15,150 ILA | +4.63% | 39.04 K | 0.44 | 9.50 | 15.95 ILS | +97.93% | 3.07% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 4.32 B ILS | 10,510 ILA | −2.14% | 57.48 K | 0.33 | 66.40 | 1.58 ILS | −5.98% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 4.31 B ILS | 31,960 ILA | +1.88% | 13.03 K | 0.44 | 20.05 | 15.94 ILS | −3.00% | 4.43% | Dagangan runcit | Beli kuat | |
| 4.2 B ILS | 7,067 ILA | +1.29% | 22.49 K | 0.92 | 16.42 | 4.30 ILS | −6.55% | 4.05% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 4.13 B ILS | 29,280 ILA | 0.00% | 15.65 K | 0.70 | 17.58 | 16.66 ILS | −1.89% | 3.64% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 4.1 B ILS | 4,210 ILA | −2.02% | 12.28 K | 0.11 | — | −3.10 ILS | −89.36% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| AAVSRAvisror And Sons Building And Development Works Ltd. | 3.98 B ILS | 1,062 ILA | −10.76% | 115.88 K | 1.08 | — | — | — | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan |
| 3.92 B ILS | 1,975 ILA | +3.89% | 579.83 K | 0.66 | 9.38 | 2.11 ILS | −16.52% | 4.50% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.79 B ILS | 388.4 ILA | +3.55% | 1.71 M | 0.87 | — | −0.29 ILS | −1,059.35% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 3.71 B ILS | 1,747 ILA | +4.30% | 259.08 K | 0.64 | 4.08 | 4.28 ILS | +114.61% | 2.74% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.69 B ILS | 11,680 ILA | +4.29% | 44.31 K | 0.27 | 25.19 | 4.64 ILS | −13.59% | 4.08% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 3.67 B ILS | 33,390 ILA | +3.76% | 516 | 0.95 | 11.99 | 27.85 ILS | +24.09% | 1.76% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 3.63 B ILS | 1,373 ILA | +2.39% | 40.72 K | 0.30 | 13.44 | 1.02 ILS | +62.69% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.62 B ILS | 1,100 ILA | +1.85% | 862.67 K | 0.46 | 15.61 | 0.70 ILS | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.57 B ILS | 59,030 ILA | +0.79% | 6.01 K | 0.25 | 16.18 | 36.47 ILS | +16.26% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.52 B ILS | 2,400 ILA | +4.94% | 180.91 K | 0.42 | 21.60 | 1.11 ILS | +17.88% | 2.35% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 3.52 B ILS | 23,540 ILA | +0.94% | 24.29 K | 0.61 | 9.44 | 24.95 ILS | +14.88% | 7.96% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.49 B ILS | 2,700 ILA | −1.10% | 82.32 K | 0.68 | 14.29 | 1.89 ILS | −98.51% | 13.49% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 3.42 B ILS | 27,580 ILA | +4.04% | 15.45 K | 0.37 | 5.48 | 50.31 ILS | −22.20% | 9.66% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.41 B ILS | 34,510 ILA | +3.57% | 8.35 K | 0.39 | 399.38 | 0.86 ILS | −90.16% | 4.39% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.31 B ILS | 25,000 ILA | +1.79% | 30.45 K | 0.52 | 18.45 | 13.55 ILS | +11.67% | 3.20% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 3.31 B ILS | 70,720 ILA | +4.15% | 3.26 K | 0.34 | 8.35 | 84.66 ILS | −4.17% | 6.66% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.21 B ILS | 1,440 ILA | +3.90% | 178.36 K | 0.45 | 13.59 | 1.06 ILS | +51.39% | 0.62% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 3.17 B ILS | 17,650 ILA | −3.55% | 11.34 K | 0.57 | 10.31 | 17.12 ILS | −13.83% | 1.99% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 3.07 B ILS | 1,047.0 ILA | +9.06% | 1.45 M | 2.76 | 8.97 | 1.17 ILS | +113.48% | 2.36% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| BBGRABagira M. Holdings Ltd. | 2.99 B ILS | 1,079 ILA | +1.89% | 240.08 K | 0.77 | — | — | — | 0.00% | Lain-lain | Tiada penarafan |
| 2.94 B ILS | 9,376 ILA | +3.26% | 60.49 K | 0.59 | 5.13 | 18.29 ILS | +25.67% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 2.92 B ILS | 30,500 ILA | +6.27% | 25.72 K | 0.55 | — | — | — | 4.83% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan |