Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Syarikat-syarikat Israel dengan pekerja terbanyak
Di bawah adalah Syarikat-syarikat Israel yang mempunyai tenaga kerja terbesar. Disusun mengikut bilangan pekerja, mereka boleh berkembang atau memegang satu posisi yang stabil dalam pasaran, jadi analisa mereka untuk mencari satu pelaburan yang boleh dipercayai.
Simbol | PEKERJA FY | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | Permodalan pasaran | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33.35 K | 13,300 ILA | +0.91% | 1.03 M | 0.32 | 153.59 B ILS | 92.46 | 1.44 ILS | −30.79% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| 22.95 K | 18,450 ILA | −2.28% | 53.22 K | 1.52 | 4.84 B ILS | 15.43 | 11.96 ILS | −2.76% | 2.16% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 21.54 K | 5,044 ILA | +0.84% | 2.62 K | 1.22 | 535.64 M ILS | 13.40 | 3.77 ILS | +31.90% | 3.70% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 20.54 K | 216,410 ILA | +1.53% | 48.12 K | 0.61 | 108.34 B ILS | 51.58 | 41.96 ILS | +30.60% | 0.50% | Teknologi elektronik | Neutral | |
| 16.6 K | 10,180 ILA | +3.66% | 24.54 K | 0.39 | 2.67 B ILS | — | −0.20 ILS | −136.22% | 2.36% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 16.6 K | 10,410 ILA | +3.89% | 51.87 K | 0.32 | 8.07 B ILS | 41.34 | 2.52 ILS | −10.27% | 0.83% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 16.07 K | 11,210 ILA | +0.09% | 81.04 K | 0.50 | 13.03 B ILS | 21.38 | 5.24 ILS | −4.64% | 3.31% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 15.79 K | 29,280 ILA | 0.00% | 15.65 K | 0.70 | 4.13 B ILS | 17.58 | 16.66 ILS | −1.89% | 3.64% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 14.25 K | 3,300 ILA | +1.23% | 420.42 K | 0.19 | 8.99 B ILS | 13.29 | 2.48 ILS | −11.89% | 6.40% | Dagangan runcit | Beli kuat | |
| 13.01 K | 1,500 ILA | +0.54% | 1.92 M | 0.59 | 18.68 B ILS | 21.33 | 0.70 ILS | −26.88% | 4.50% | Industri pemprosesan | Neutral | |
| 12.88 K | 10,320 ILA | +0.68% | 195.65 K | 0.58 | 9.49 B ILS | 20.22 | 5.10 ILS | +14.92% | 3.57% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 9.98 K | 7,191 ILA | +2.66% | 78.74 K | 0.40 | 5.12 B ILS | 19.46 | 3.70 ILS | +5.06% | 3.49% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 9.98 K | 32,650 ILA | +4.88% | 294 | 0.58 | 1.11 B ILS | 11.57 | 28.21 ILS | +1.68% | 5.43% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 9.63 K | 31,520 ILA | −0.19% | 106.41 K | 0.56 | 18.54 B ILS | 16.41 | 19.21 ILS | −38.56% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli | |
| 8.41 K | 7,428 ILA | +4.53% | 3.05 M | 0.99 | 95.09 B ILS | 10.42 | 7.13 ILS | +12.69% | 4.12% | Kewangan | Beli kuat | |
| 7.51 K | 7,318 ILA | +4.17% | 2.96 M | 0.85 | 106.19 B ILS | 10.43 | 7.02 ILS | +8.21% | 4.57% | Kewangan | Beli kuat | |
| 7.35 K | 3,338 ILA | +5.60% | 3.58 M | 0.88 | 39.9 B ILS | 9.99 | 3.34 ILS | +2.77% | 4.86% | Kewangan | Beli kuat | |
| 7.34 K | 31,960 ILA | +1.88% | 13.03 K | 0.44 | 4.31 B ILS | 20.05 | 15.94 ILS | −3.00% | 4.43% | Dagangan runcit | Beli kuat | |
| 7.23 K | 22,450 ILA | +4.27% | 415.69 K | 0.78 | 57.96 B ILS | 10.59 | 21.21 ILS | +0.78% | 4.80% | Kewangan | Beli kuat | |
| 6.69 K | 5,410 ILA | +4.95% | 48.21 K | 1.45 | 1.22 B ILS | 12.24 | 4.42 ILS | +21.76% | 10.14% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 6.45 K | 23,290 ILA | +1.39% | 35.68 K | 0.29 | 5.23 B ILS | — | — | — | 2.20% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 6.28 K | 1,404 ILA | −1.82% | 46.71 K | 0.32 | 705.93 M ILS | 19.61 | 0.72 ILS | −56.81% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 5.95 K | 63,050 ILA | +4.82% | 31.55 K | 0.91 | 10.21 B ILS | 873.27 | 0.72 ILS | −93.39% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 5.9 K | 1,948 ILA | +2.04% | 2.37 M | 0.38 | 11.29 B ILS | 11.85 | 1.64 ILS | −51.75% | 2.99% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| 5.38 K | 1,113 ILA | 0.00% | 5.42 K | 1.06 | 909.86 M ILS | 23.34 | 0.48 ILS | +28.65% | 2.12% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 5.29 K | 684.0 ILA | +1.48% | 4.44 M | 0.57 | 18.55 B ILS | 15.70 | 0.44 ILS | −1.00% | 5.16% | Komunikasi | Beli | |
| 5.17 K | 17,580 ILA | +1.09% | 7.45 K | 0.24 | 1.85 B ILS | 13.86 | 12.69 ILS | +24.21% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 5.17 K | 16,190 ILA | +3.98% | 675.26 K | 0.70 | 41.59 B ILS | 12.26 | 13.21 ILS | +23.20% | 3.36% | Kewangan | Beli kuat | |
| 5 K | 17,550 ILA | +4.40% | 378.94 K | 0.75 | 36.22 B ILS | 11.01 | 15.94 ILS | +70.44% | 3.95% | Kewangan | Beli kuat | |
| 4.52 K | 10,940 ILA | +6.21% | 1.07 K | 0.43 | 943.35 M ILS | 22.42 | 4.88 ILS | −57.85% | 27.85% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 4.43 K | 1,659 ILA | +4.27% | 3.58 M | 1.07 | 18 B ILS | 9.22 | 1.80 ILS | +116.73% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 4.29 K | 39,690 ILA | +3.95% | 14.77 K | 0.53 | 2.32 B ILS | 17.96 | 22.10 ILS | +504.91% | 5.61% | Khidmat kesihatan | Tiada penarafan | |
| 3.94 K | 78,730 ILA | +1.33% | 19.69 K | 0.54 | 8.47 B ILS | 14.62 | 53.84 ILS | +20.09% | 6.85% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 3.92 K | 3,954 ILA | +2.01% | 373.28 K | 0.52 | 14.17 B ILS | 42.55 | 0.93 ILS | +67.12% | 0.56% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 3.81 K | 47,700 ILA | +3.56% | 103.11 K | 0.74 | 29.98 B ILS | 11.88 | 40.16 ILS | +49.80% | 3.34% | Kewangan | Beli kuat | |
| 3.73 K | 1,690 ILA | +1.75% | 943.66 K | 0.83 | 9.79 B ILS | — | −0.58 ILS | +34.78% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 3.61 K | 25,240 ILA | +4.00% | 262.82 K | 0.62 | 20.75 B ILS | 8.81 | 28.65 ILS | +65.32% | 1.93% | Kewangan | Beli kuat | |
| 3.46 K | 29,100 ILA | +1.54% | 70 K | 0.89 | 10.19 B ILS | 9.92 | 29.33 ILS | −8.53% | 5.64% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.25 K | 2,309 ILA | +0.04% | 2 | 0.00 | 2.66 B ILS | — | −0.16 ILS | −1,082.42% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 2.98 K | 15,980 ILA | +3.10% | 466 | 0.57 | 2.55 B ILS | 12.00 | 13.32 ILS | −8.81% | 3.92% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 2.82 K | 13,410 ILA | −2.26% | 5.12 K | 0.67 | 1.29 B ILS | 8.17 | 16.41 ILS | +3.87% | 6.28% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 2.79 K | 3,686 ILA | +3.22% | 2.54 K | 0.80 | 531.6 M ILS | 12.63 | 2.92 ILS | +20.68% | 4.14% | Dagangan runcit | Neutral | |
| 2.69 K | 31,770 ILA | −0.78% | 5.31 K | 0.56 | 4.62 B ILS | 22.85 | 13.90 ILS | +0.69% | 2.06% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 2.6 K | 4,211 ILA | +0.86% | 9.58 K | 0.52 | 1.26 B ILS | 15.65 | 2.69 ILS | −37.94% | 6.22% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 2.5 K | 2,901 ILA | +1.86% | 262.09 K | 0.65 | 4.96 B ILS | 8.22 | 3.53 ILS | +149.98% | 8.10% | Komunikasi | Neutral | |
| 2.42 K | 22,340 ILA | +3.43% | 22.83 K | 0.61 | 2.64 B ILS | 19.08 | 11.71 ILS | +21.90% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 2.39 K | 3,170 ILA | +1.38% | 201.18 K | 0.50 | 4.55 B ILS | 29.67 | 1.07 ILS | +35.83% | 2.86% | Khidmat pengagihan | Beli kuat | |
| 2.35 K | 3,225 ILA | +2.45% | 305.85 K | 0.59 | 6.11 B ILS | 18.72 | 1.72 ILS | +7.03% | 7.62% | Komunikasi | Beli kuat | |
| 2.3 K | 11,680 ILA | +4.29% | 44.31 K | 0.27 | 3.69 B ILS | 25.19 | 4.64 ILS | −13.59% | 4.08% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 2.3 K | 7,067 ILA | +1.29% | 22.49 K | 0.92 | 4.2 B ILS | 16.42 | 4.30 ILS | −6.55% | 4.05% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 2.14 K | 59.7 ILA | +0.34% | 14.28 K | 0.30 | 106.83 M ILS | — | −0.04 ILS | −261.06% | 0.00% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 2.07 K | 2,798 ILA | +3.44% | 6.93 K | 1.14 | 529.59 M ILS | 7.16 | 3.91 ILS | +43.12% | 3.78% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 2.07 K | 1,163 ILA | +2.47% | 1.16 K | 0.33 | 148 M ILS | — | −0.31 ILS | −109.82% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 2.03 K | 1,100 ILA | +1.85% | 862.67 K | 0.46 | 3.62 B ILS | 15.61 | 0.70 ILS | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 2 K | 1,126 ILA | +1.35% | 55.55 K | 0.49 | 1.21 B ILS | 14.34 | 0.79 ILS | +34.98% | 2.07% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 2 K | 580.1 ILA | +1.59% | 19.82 K | 0.54 | 583.83 M ILS | 17.44 | 0.33 ILS | −12.47% | 7.88% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 1.91 K | 605.6 ILA | +1.30% | 17.74 K | 0.37 | 898.93 M ILS | 14.48 | 0.42 ILS | — | 3.34% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 1.83 K | 799.2 ILA | +0.60% | 3.11 K | 0.26 | 365.47 M ILS | 6.48 | 1.23 ILS | — | 12.32% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 1.78 K | 2,563 ILA | +2.93% | 109.22 K | 0.59 | 2.3 B ILS | 9.68 | 2.65 ILS | −32.75% | 12.42% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 1.76 K | 3,814 ILA | +2.42% | 30.83 K | 1.72 | 962.65 M ILS | 6.96 | 5.48 ILS | −34.31% | 9.35% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 1.74 K | 2,700 ILA | −1.10% | 82.32 K | 0.68 | 3.49 B ILS | 14.29 | 1.89 ILS | −98.51% | 13.49% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 1.69 K | 2,077 ILA | 0.00% | 704 | 0.99 | 582.11 M ILS | 10.89 | 1.91 ILS | +5.96% | 0.88% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1.67 K | 23,540 ILA | +0.94% | 24.29 K | 0.61 | 3.52 B ILS | 9.44 | 24.95 ILS | +14.88% | 7.96% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1.53 K | 1,162 ILA | +0.61% | 2.06 K | 0.68 | 618.44 M ILS | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 1.45 K | 346.6 ILA | +5.03% | 15.97 K | 0.53 | 524.7 M ILS | 7.18 | 0.48 ILS | +18.21% | 4.19% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 1.41 K | 546.6 ILA | +0.79% | 1.39 K | 0.76 | 258.71 M ILS | 17.67 | 0.31 ILS | −46.27% | 3.94% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 1.41 K | 7,795 ILA | +0.81% | 99.48 K | 0.41 | 5.53 B ILS | 15.08 | 5.17 ILS | −32.84% | 0.72% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 1.41 K | 16,060 ILA | +2.95% | 2.58 K | 0.65 | 580.24 M ILS | 6.26 | 25.67 ILS | +4.57% | 0.00% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 1.4 K | 11,020 ILA | +2.70% | 35.57 K | 0.78 | 2.21 B ILS | 9.62 | 11.45 ILS | +0.70% | 4.46% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 1.39 K | 11,040 ILA | +5.14% | 18.53 K | 0.65 | 2.64 B ILS | 18.84 | 5.86 ILS | −1.31% | 4.18% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 1.38 K | 73,570 ILA | +3.91% | 31.71 K | 0.97 | 6.71 B ILS | 38.94 | 18.89 ILS | +19.98% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 1.37 K | 182.8 ILA | +1.95% | 6.75 M | 0.55 | 5.77 B ILS | 5.03 | 0.36 ILS | — | 8.06% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 1.37 K | 434.0 ILA | +0.70% | 98.77 K | 0.43 | 629.13 M ILS | 6.54 | 0.66 ILS | — | 0.00% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 1.37 K | 15,150 ILA | +4.63% | 39.04 K | 0.44 | 4.33 B ILS | 9.50 | 15.95 ILS | +97.93% | 3.07% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1.31 K | 46,850 ILA | +3.08% | 8.75 K | 0.40 | 2.87 B ILS | 27.92 | 16.78 ILS | +31.89% | 1.90% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 1.21 K | 4,474 ILA | +2.95% | 8.75 K | 0.16 | 1.09 B ILS | 10.64 | 4.20 ILS | +3.68% | 3.49% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 1.21 K | 5,194 ILA | +1.76% | 74.86 K | 0.49 | 5.78 B ILS | 96.65 | 0.54 ILS | −77.77% | 1.73% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 1.2 K | 15,040 ILA | −1.12% | 70.03 K | 0.67 | 5.87 B ILS | 198.71 | 0.76 ILS | −62.82% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli | |
| TTDHRTidhar Group Ltd | 1.11 K | 15,660 ILA | −0.25% | 100.51 K | 0.62 | 8.48 B ILS | — | — | — | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan |
| 1.11 K | 312.6 ILA | −0.13% | 110.63 K | 3.44 | 380.53 M ILS | 26.49 | 0.12 ILS | +0.85% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 1.1 K | 100.3 ILA | +2.56% | 53.09 K | 0.47 | 321.07 M ILS | 18.96 | 0.05 ILS | — | 5.31% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1.09 K | 109.7 ILA | +4.48% | 43 K | 0.35 | 1.08 B ILS | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 1.09 K | 33,390 ILA | +3.76% | 516 | 0.95 | 3.67 B ILS | 11.99 | 27.85 ILS | +24.09% | 1.76% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 1.09 K | 128.0 ILA | +1.99% | 124.78 K | 1.12 | 547.7 M ILS | 31.30 | 0.04 ILS | — | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 1.08 K | 37,890 ILA | +3.81% | 15.05 K | 0.91 | 5.38 B ILS | 20.55 | 18.44 ILS | +99.54% | 3.85% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1.06 K | 1,137 ILA | +0.26% | 3.63 K | 1.38 | 75.78 M ILS | 9.47 | 1.20 ILS | +0.77% | 6.64% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 1.05 K | 5,378 ILA | −1.07% | 110.69 K | 0.27 | 6.05 B ILS | 71.61 | 0.75 ILS | +20.06% | 0.35% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 1.04 K | 4,394 ILA | −1.81% | 163.26 K | 0.86 | 7.32 B ILS | 18.52 | 2.37 ILS | +1,505.14% | 0.00% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| 1 K | 10,540 ILA | +4.15% | 224.73 K | 0.99 | 9.2 B ILS | 9.13 | 11.54 ILS | +172.01% | 3.06% | Kewangan | Beli kuat | |
| 998 | 1,498 ILA | +3.24% | 561 | 0.23 | 549.66 M ILS | 34.08 | 0.44 ILS | −8.23% | 2.73% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 976 | 2,400 ILA | +4.94% | 180.91 K | 0.42 | 3.52 B ILS | 21.60 | 1.11 ILS | +17.88% | 2.35% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 974 | 1,425 ILA | +0.85% | 39.82 K | 0.85 | 380.98 M ILS | 19.77 | 0.72 ILS | −23.10% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 962 | 2,156 ILA | +6.26% | 308 | 0.33 | 109.09 M ILS | — | −2.45 ILS | +1.02% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 953 | 10,290 ILA | +2.90% | 16.37 K | 0.54 | 2.65 B ILS | 62.65 | 1.64 ILS | −14.54% | 0.38% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 952 | 2,383 ILA | +4.47% | 258 | 0.05 | 608.73 M ILS | 13.35 | 1.78 ILS | −36.94% | 3.54% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 938 | 89.6 ILA | +2.75% | 55.37 K | 1.51 | 258.86 M ILS | — | −0.04 ILS | −11.36% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 933 | 2,376 ILA | −0.17% | 246 | 0.06 | 438.33 M ILS | — | −0.62 ILS | −4.35% | 0.00% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| 916 | 78.3 ILA | +1.69% | 719.56 K | 0.97 | 421.47 M ILS | — | −0.00 ILS | −103.31% | 4.75% | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| 898 | 24,890 ILA | +1.38% | 1.86 K | 0.35 | 834.5 M ILS | 30.26 | 8.22 ILS | +34.55% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 877 | 878.8 ILA | −1.97% | 286 | 0.06 | 103.4 M ILS | 8.91 | 0.99 ILS | −51.29% | 11.59% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan |