Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Syarikat-syarikat Israel dengan permodalan pasaran kecil
Terokai Syarikat-syarikat Israel dengan permodalan pasaran terkecil: saham mereka mungkin tidak stabil, tetapi kadang-kadang — lebih menguntungkan. Syarikat nilai terkecil adalah yang teratas: selidik semua data yang tersedia untuk melakukan keputusan termaklum.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 445.07 K ILS | 1.8 ILA | +5.88% | 27.7 K | 0.52 | — | — | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 2.34 M ILS | 137,500 ILA | −7.09% | 1 | 0.08 | — | −2,023.58 ILS | +86.69% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 2.41 M ILS | 90.0 ILA | 0.00% | 444 | 0.05 | — | −1.33 ILS | +62.02% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 2.87 M ILS | 95.0 ILA | +18.75% | 2 K | — | 0.47 | 2.00 ILS | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 3.22 M ILS | 63.4 ILA | 0.00% | 3 | 0.00 | — | −0.67 ILS | +19.56% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 3.54 M ILS | 132.0 ILA | −5.31% | 48.33 K | 2.46 | — | −3.77 ILS | +32.51% | 0.00% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 3.81 M ILS | 145.8 ILA | 0.00% | 770 | 0.57 | — | −2.20 ILS | +28.36% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 4.15 M ILS | 45.6 ILA | +0.88% | 29.36 K | 3.45 | — | −0.19 ILS | +74.82% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 4.44 M ILS | 69.3 ILA | −22.91% | 10.93 K | 4.12 | — | −0.42 ILS | −30.55% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 4.74 M ILS | 102.0 ILA | +11.72% | 2.05 K | 0.19 | 82.26 | 0.01 ILS | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 5.32 M ILS | 98.6 ILA | +2.28% | 5.45 K | 0.60 | — | −1.72 ILS | −1,342.76% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 5.44 M ILS | 227.6 ILA | 0.00% | 351 | 0.09 | — | −2.16 ILS | +50.99% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 5.45 M ILS | 508.3 ILA | −0.12% | 1 | 0.00 | — | −14.08 ILS | −107.62% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 5.6 M ILS | 46.2 ILA | +2.67% | 47.51 K | 1.82 | — | −2.43 ILS | +61.27% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 5.9 M ILS | 12.2 ILA | 0.00% | 319 | 0.03 | — | −0.02 ILS | +89.83% | 0.00% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 5.98 M ILS | 109.9 ILA | −7.41% | 7.06 K | 1.03 | 0.72 | 1.52 ILS | — | 0.00% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 6.14 M ILS | 80.5 ILA | −0.12% | 1.2 K | 0.11 | — | −0.28 ILS | +69.63% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 6.37 M ILS | 31.4 ILA | −0.95% | 1.74 K | 0.02 | — | −0.49 ILS | −1.65% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 6.43 M ILS | 84.2 ILA | +3.82% | 2 K | 0.40 | — | −0.16 ILS | −17.49% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 6.65 M ILS | 60.0 ILA | 0.00% | 3.33 K | 0.98 | — | −0.13 ILS | +30.14% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 6.88 M ILS | 46.6 ILA | +1.75% | 2 K | 0.07 | — | — | — | — | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 7.98 M ILS | 4,342 ILA | −8.72% | 209 | 0.47 | — | −97.16 ILS | −31.40% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 9.24 M ILS | 65.0 ILA | −6.20% | 7.4 K | 0.71 | — | −0.37 ILS | +60.19% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 9.27 M ILS | 66.0 ILA | +0.30% | 10.48 K | 0.47 | — | −3.51 ILS | −739.52% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 9.39 M ILS | 2.1 ILA | +5.00% | 10.94 M | 3.50 | — | −0.22 ILS | +64.64% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Beli kuat | |
| 10.14 M ILS | 9.3 ILA | −7.92% | 238.66 K | 0.68 | — | −0.06 ILS | −50.39% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 10.86 M ILS | 98.1 ILA | −4.11% | 4.4 K | 1.68 | — | −0.85 ILS | −1.02% | 42.12% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 11.33 M ILS | 424.9 ILA | +0.09% | 550 | 0.15 | — | −5.58 ILS | −44.25% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 11.35 M ILS | 149.7 ILA | +3.81% | 3.82 K | 0.26 | — | −0.30 ILS | +16.04% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 12.28 M ILS | 28.8 ILA | −7.69% | 242.01 K | 7.36 | — | −0.33 ILS | +55.39% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 13.18 M ILS | 3,900 ILA | 0.00% | 40 | 0.07 | — | −2.54 ILS | +98.93% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 14.68 M ILS | 60.9 ILA | 0.00% | 2.44 K | 0.16 | — | −0.28 ILS | +78.63% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 15.29 M ILS | 56.4 ILA | −4.08% | 10 K | 0.28 | — | −0.11 ILS | −393.62% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 15.56 M ILS | 269.0 ILA | −0.77% | 3.42 K | 0.14 | — | −10.01 ILS | +85.28% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| 16.25 M ILS | 49.3 ILA | −4.27% | 23.74 K | 1.21 | — | −0.07 ILS | −128.33% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 17.42 M ILS | 211.2 ILA | 0.00% | 5 | 0.01 | — | −2.01 ILS | +32.45% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| 18.19 M ILS | 68.2 ILA | −0.29% | 5.1 K | 0.10 | — | −0.25 ILS | +32.68% | 0.00% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| 18.27 M ILS | 196.3 ILA | +0.51% | 1.5 K | 0.17 | — | −0.38 ILS | +43.31% | 81.92% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 18.34 M ILS | 39.3 ILA | −1.26% | 14.65 K | 0.66 | — | −0.27 ILS | +2.84% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 18.63 M ILS | 147.5 ILA | −0.94% | 120 | 0.02 | — | −0.28 ILS | +77.61% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 18.7 M ILS | 39.2 ILA | +1.82% | 42.85 K | 0.90 | 0.46 | 0.86 ILS | +1,708.03% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 18.82 M ILS | 321.1 ILA | 0.00% | 467 | 0.12 | — | −0.49 ILS | +15.04% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 19.09 M ILS | 272.6 ILA | +0.48% | 653 | 0.34 | — | −1.10 ILS | −20.26% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 19.68 M ILS | 37.0 ILA | +2.21% | 53 K | 0.81 | — | −0.06 ILS | +81.00% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 20.18 M ILS | 3,801 ILA | +7.62% | 561 | 0.74 | — | −1.15 ILS | +69.41% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 21.94 M ILS | 81.0 ILA | −5.15% | 18.31 K | 0.24 | — | −0.52 ILS | −7.20% | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 22.05 M ILS | 140.6 ILA | −2.29% | 3 K | 0.29 | 55.35 | 0.03 ILS | −76.74% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 22.85 M ILS | 29.2 ILA | −4.58% | 236.55 K | 0.45 | — | −0.61 ILS | +67.38% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 22.98 M ILS | 155.8 ILA | +3.80% | 21.49 K | 3.56 | — | −0.32 ILS | +29.42% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 23.13 M ILS | 98.8 ILA | +4.66% | 12.15 K | 3.09 | — | −1.43 ILS | +42.24% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 23.76 M ILS | 1.4 ILA | 0.00% | 374.28 K | 0.41 | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 24.09 M ILS | 472.9 ILA | −2.78% | 775 | 0.14 | — | −0.81 ILS | +75.88% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 25.07 M ILS | 466.7 ILA | +0.86% | 5.15 K | 0.64 | — | −0.54 ILS | +68.90% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 25.33 M ILS | 154.6 ILA | +7.36% | 24.43 K | 15.80 | — | −0.01 ILS | +89.31% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 25.49 M ILS | 121.4 ILA | 0.00% | 2 | 0.00 | — | −0.13 ILS | +82.73% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 25.74 M ILS | 286.0 ILA | +0.88% | 6.29 K | 0.76 | — | — | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 25.77 M ILS | 272.8 ILA | −9.85% | 67.91 K | 2.31 | — | −0.28 ILS | +94.95% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 27.64 M ILS | 177.1 ILA | +4.05% | 12.6 K | 0.45 | 44.61 | 0.04 ILS | — | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 28.26 M ILS | 25.2 ILA | +1.61% | 8 K | 0.31 | — | −0.10 ILS | +0.61% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 29.87 M ILS | 1.0 ILA | 0.00% | 1.63 M | 0.57 | — | −0.01 ILS | +62.25% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| 30.23 M ILS | 546.8 ILA | +0.02% | 3.74 K | 3.09 | — | −1.10 ILS | +9.45% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 30.32 M ILS | 87.3 ILA | +8.31% | 2 K | 0.07 | — | −0.46 ILS | −428.31% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 30.45 M ILS | 33.3 ILA | −0.30% | 33.19 K | 0.40 | — | −0.18 ILS | −507.07% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 30.56 M ILS | 1,156 ILA | −2.12% | 2.46 K | 0.09 | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 30.58 M ILS | 30.2 ILA | −2.89% | 6.4 K | 0.14 | — | −0.14 ILS | −1.90% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 31.06 M ILS | 40.1 ILA | +1.78% | 162.17 K | 0.54 | 7.94 | 0.05 ILS | −80.23% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 31.44 M ILS | 121.1 ILA | −4.34% | 6 K | 0.26 | — | −2.16 ILS | +57.14% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 31.91 M ILS | 30.4 ILA | +1.67% | 5.1 K | 0.03 | — | −0.16 ILS | −86.61% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 32.05 M ILS | 66.0 ILA | +3.77% | 307.81 K | 5.03 | — | −0.56 ILS | +35.34% | 0.00% | Barangan pengguna tahan lama | Tiada penarafan | |
| 32.37 M ILS | 181.1 ILA | −3.93% | 3.25 K | 0.36 | — | −0.03 ILS | +93.84% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 32.78 M ILS | 167.6 ILA | +2.76% | 736 | 0.07 | — | −0.03 ILS | +94.01% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 35.23 M ILS | 106.4 ILA | 0.00% | 775 | 0.02 | — | −0.58 ILS | −66.01% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 35.77 M ILS | 698.9 ILA | +2.46% | 10.08 K | 0.44 | — | −1.53 ILS | +71.76% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 36.43 M ILS | 1,325 ILA | −2.07% | 4.28 K | 51.49 | — | −3.84 ILS | +43.83% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 36.7 M ILS | 23.3 ILA | −3.72% | 29.42 K | 0.48 | — | −0.06 ILS | +71.79% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 38.51 M ILS | 82.6 ILA | −2.36% | 1 K | 0.10 | — | −1.25 ILS | +60.26% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 39.78 M ILS | 29.1 ILA | 0.00% | 405 | 0.01 | — | −0.05 ILS | +15.70% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 42.52 M ILS | 505.0 ILA | +0.02% | 11 | 0.01 | — | −0.19 ILS | −174.30% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 42.68 M ILS | 517.7 ILA | −0.84% | 10.04 K | 0.87 | — | −4.27 ILS | +38.34% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 44.67 M ILS | 2,447 ILA | −0.16% | 1 | 0.00 | — | −15.24 ILS | +46.88% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| 45.03 M ILS | 376.2 ILA | +1.90% | 3.79 K | 0.70 | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 48.61 M ILS | 628.8 ILA | 0.00% | 1 K | 0.71 | — | −2.24 ILS | −373.17% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 50.38 M ILS | 20,490 ILA | +0.05% | 20 | 0.47 | 2.94 | 69.75 ILS | −30.60% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 51.93 M ILS | 38.8 ILA | −9.98% | 28.16 K | 1.78 | — | −0.18 ILS | −67.99% | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 51.95 M ILS | 286.1 ILA | −5.80% | 14.3 K | 4.63 | — | −1.19 ILS | +58.99% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 54.05 M ILS | 605.0 ILA | −2.39% | 1.72 K | 0.72 | — | −1.45 ILS | +2.80% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 54.37 M ILS | 40.8 ILA | +0.25% | 1.28 K | 0.01 | — | −0.05 ILS | −151.20% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 57.14 M ILS | 166.3 ILA | −42.99% | 20.93 K | 0.18 | 1.04 | 1.60 ILS | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 59.16 M ILS | 30.0 ILA | +0.67% | 31.66 K | 0.66 | — | −0.28 ILS | −93.45% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 59.97 M ILS | 364.6 ILA | +1.00% | 1.35 K | 0.24 | — | −0.61 ILS | +67.06% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 60.5 M ILS | 404.4 ILA | −0.64% | 36 | 0.00 | — | −0.05 ILS | +95.30% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 62 M ILS | 93.7 ILA | +1.85% | 245.84 K | 1.67 | — | −0.38 ILS | −337.07% | 0.00% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 62.91 M ILS | 18.8 ILA | −1.05% | 1.52 M | 2.87 | — | −0.05 ILS | −308.26% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 63.37 M ILS | 1,582 ILA | +1.35% | 2.29 K | 2.75 | 52.23 | 0.30 ILS | −78.88% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 63.61 M ILS | 127.5 ILA | +3.49% | 41.64 K | 0.21 | 1.45 | 0.88 ILS | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 67.99 M ILS | 1,129 ILA | +0.18% | 4 | 0.00 | — | −1.44 ILS | +18.13% | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 68.26 M ILS | 1,600 ILA | +2.89% | 190 | 0.27 | — | −0.50 ILS | +17.87% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 68.91 M ILS | 256.8 ILA | +4.18% | 32.78 K | 1.55 | — | −0.28 ILS | −71.39% | 0.00% | Tenaga mineral | Tiada penarafan | |
| 74.27 M ILS | 377.3 ILA | −0.13% | 41 | 0.01 | 19.98 | 0.19 ILS | −40.94% | 2.02% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 74.34 M ILS | 1,287 ILA | 0.00% | 653 | 0.48 | 23.27 | 0.55 ILS | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan |