Barang Tidak Tahan Lama
Syarikat-syarikat Israel membuat barangan pengguna harian
Sektor ini mengeluarkan barang guna habis dengan jangka hayat di bawah tiga tahun, termasuk makanan berbungkus, minuman dan kosmetik. Penetapan harga komoditi pertanian dan peruntukan ruang rak runcit amat mempengaruhi kecairan saham. Pada masa ini, TURPAZ INDUSTRIES LTD menyaksikan volum dagangan maksimum dengan Salomon A. Angel Ltd. mencatatkan kenaikan harian teratas. Jadual di bawah mengurus titik data teknikal dan asas yang penting.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03 B ILS | 11,210 ILA | +0.09% | 81.04 K | 0.50 | 21.38 | 5.24 ILS | −4.64% | 3.31% | Tiada penarafan | |
| 6.05 B ILS | 5,378 ILA | −1.07% | 110.69 K | 0.27 | 71.61 | 0.75 ILS | +20.06% | 0.35% | Tiada penarafan | |
| 4.84 B ILS | 18,450 ILA | −2.28% | 53.22 K | 1.52 | 15.43 | 11.96 ILS | −2.76% | 2.16% | Tiada penarafan | |
| 4.13 B ILS | 29,280 ILA | 0.00% | 15.65 K | 0.70 | 17.58 | 16.66 ILS | −1.89% | 3.64% | Tiada penarafan | |
| 3.67 B ILS | 33,390 ILA | +3.76% | 516 | 0.95 | 11.99 | 27.85 ILS | +24.09% | 1.76% | Tiada penarafan | |
| 2.64 B ILS | 11,040 ILA | +5.14% | 18.53 K | 0.65 | 18.84 | 5.86 ILS | −1.31% | 4.18% | Tiada penarafan | |
| 2 B ILS | 4,924 ILA | +2.01% | 14.55 K | 0.27 | 12.45 | 3.96 ILS | +29.19% | 1.03% | Tiada penarafan | |
| 1.41 B ILS | 495.1 ILA | +3.15% | 24.97 K | 0.34 | 71.65 | 0.07 ILS | −20.30% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 1.14 B ILS | 840.0 ILA | +2.58% | 47.84 K | 0.31 | — | −0.47 ILS | −176.99% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 1.13 B ILS | 1,858 ILA | +0.16% | 1.12 K | 0.06 | 7.78 | 2.39 ILS | — | 4.54% | Tiada penarafan | |
| 1.09 B ILS | 1,145 ILA | +2.60% | 57.76 K | 1.57 | 20.80 | 0.55 ILS | — | 4.12% | Tiada penarafan | |
| 943.35 M ILS | 10,940 ILA | +6.21% | 1.07 K | 0.43 | 22.42 | 4.88 ILS | −57.85% | 27.85% | Tiada penarafan | |
| 907.47 M ILS | 7,313 ILA | +2.71% | 2.76 K | 0.76 | 6.41 | 11.40 ILS | +120.28% | 11.02% | Tiada penarafan | |
| 898.93 M ILS | 605.6 ILA | +1.30% | 17.74 K | 0.37 | 14.48 | 0.42 ILS | — | 3.34% | Tiada penarafan | |
| 755.05 M ILS | 5,213 ILA | +1.50% | 2.8 K | 0.49 | 16.08 | 3.24 ILS | −15.29% | 3.76% | Tiada penarafan | |
| RRSTCRustic Bakery Ltd. | 594.18 M ILS | 1,679 ILA | +1.82% | 8.49 K | 0.27 | — | — | — | 0.00% | Tiada penarafan |
| 572.71 M ILS | 908.5 ILA | +1.37% | 10.46 K | 1.15 | 11.84 | 0.77 ILS | +216.20% | 1.75% | Tiada penarafan | |
| 560.44 M ILS | 1,302 ILA | +4.49% | 7.13 K | 8.95 | 17.87 | 0.73 ILS | — | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 529.59 M ILS | 2,798 ILA | +3.44% | 6.93 K | 1.14 | 7.16 | 3.91 ILS | +43.12% | 3.78% | Tiada penarafan | |
| 365.47 M ILS | 799.2 ILA | +0.60% | 3.11 K | 0.26 | 6.48 | 1.23 ILS | — | 12.32% | Tiada penarafan | |
| 263.05 M ILS | 1,731 ILA | +2.73% | 6.92 K | 2.90 | 19.28 | 0.90 ILS | −88.63% | 25.22% | Tiada penarafan | |
| 252.17 M ILS | 1,222 ILA | +2.69% | 4.61 K | 0.68 | — | −1.37 ILS | −331.03% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 174.19 M ILS | 1,186 ILA | +1.19% | 1.71 K | 0.93 | 6.46 | 1.84 ILS | +98.28% | 25.83% | Tiada penarafan | |
| 148 M ILS | 1,163 ILA | +2.47% | 1.16 K | 0.33 | — | −0.31 ILS | −109.82% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 109.09 M ILS | 2,156 ILA | +6.26% | 308 | 0.33 | — | −2.45 ILS | +1.02% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 92.06 M ILS | 1,646 ILA | −4.14% | 100 | 0.08 | 12.18 | 1.35 ILS | — | 1.09% | Tiada penarafan | |
| 67.99 M ILS | 1,129 ILA | +0.18% | 4 | 0.00 | — | −1.44 ILS | +18.13% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 27.64 M ILS | 177.1 ILA | +4.05% | 12.6 K | 0.45 | 44.61 | 0.04 ILS | — | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 24.09 M ILS | 472.9 ILA | −2.78% | 775 | 0.14 | — | −0.81 ILS | +75.88% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 14.68 M ILS | 60.9 ILA | 0.00% | 2.44 K | 0.16 | — | −0.28 ILS | +78.63% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 13.18 M ILS | 3,900 ILA | 0.00% | 40 | 0.07 | — | −2.54 ILS | +98.93% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 5.44 M ILS | 227.6 ILA | 0.00% | 351 | 0.09 | — | −2.16 ILS | +50.99% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| GGLAMGalam Ltd. | — | 484.7 ILA | +1.76% | 2.69 K | 1.30 | — | — | — | — | Tiada penarafan |