Teknologi Elektronik
Syarikat-syarikat Israel shaping electronic technology
Firma dalam sektor ini mereka bentuk komponen perkakasan, semikonduktor dan instrumen elektronik. Peserta pasaran aktif memantau aset-aset ini kerana kitaran bekalan cip global amat mempengaruhi pergerakan harga. Today’s market activity reveals Aryt Industries Ltd. handling peak trading volume, while Qualitau Ltd. secures the largest price growth. Jadual di bawah merangka semua metrik asas dan teknikal yang penting.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 108.34 B ILS | 216,410 ILA | +1.53% | 48.12 K | 0.61 | 51.58 | 41.96 ILS | +30.60% | 0.50% | Neutral | |
| 53.39 B ILS | 45,720 ILA | +4.12% | 340.61 K | 0.58 | 47.72 | 9.58 ILS | +67.56% | 0.00% | Beli kuat | |
| 29.69 B ILS | 97,690 ILA | +7.29% | 80.18 K | 0.83 | 40.92 | 23.87 ILS | −3.53% | 0.00% | Beli | |
| 14.97 B ILS | 31,760 ILA | +5.24% | 110.61 K | 0.74 | 39.73 | 7.99 ILS | +172.91% | 0.00% | Beli | |
| 6.71 B ILS | 73,570 ILA | +3.91% | 31.71 K | 0.97 | 38.94 | 18.89 ILS | +19.98% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 2.92 B ILS | 30,500 ILA | +6.27% | 25.72 K | 0.55 | — | — | — | 4.83% | Tiada penarafan | |
| 2.87 B ILS | 46,850 ILA | +3.08% | 8.75 K | 0.40 | 27.92 | 16.78 ILS | +31.89% | 1.90% | Tiada penarafan | |
| 2.33 B ILS | 3,188 ILA | +8.07% | 184.59 K | 0.71 | 33.09 | 0.96 ILS | — | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 1.72 B ILS | 2,175 ILA | +3.08% | 598.66 K | 0.32 | 16.76 | 1.30 ILS | −2.13% | 0.00% | Beli kuat | |
| 1.56 B ILS | 11,310 ILA | −5.28% | 23.34 K | 0.26 | 20.23 | 5.59 ILS | +26.63% | 0.00% | Beli kuat | |
| 1.47 B ILS | 2,867 ILA | +4.29% | 53.38 K | 0.21 | 22.90 | 1.25 ILS | +7.07% | 1.91% | Tiada penarafan | |
| 1.35 B ILS | 2,566 ILA | −6.35% | 16.91 K | 0.53 | 40.28 | 0.64 ILS | — | 0.00% | Beli kuat | |
| 1.21 B ILS | 1,290 ILA | +7.77% | 1.24 M | 0.58 | — | — | — | 7.58% | Tiada penarafan | |
| 1.17 B ILS | 26,000 ILA | +13.59% | 65.75 K | 0.50 | — | — | — | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 1.14 B ILS | 4,000 ILA | +2.56% | 80.48 K | 1.40 | 20.49 | 1.95 ILS | +15.00% | 3.70% | Tiada penarafan | |
| 1.01 B ILS | 6,419 ILA | +1.57% | 3.98 K | 0.49 | — | −2.76 ILS | −228.40% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 912.55 M ILS | 1,804 ILA | +2.50% | 117.59 K | 0.49 | 134.53 | 0.13 ILS | — | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 897.83 M ILS | 1,100 ILA | +4.96% | 434.65 K | 1.62 | 22.66 | 0.49 ILS | −11.89% | 3.73% | Tiada penarafan | |
| 834.5 M ILS | 24,890 ILA | +1.38% | 1.86 K | 0.35 | 30.26 | 8.22 ILS | +34.55% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 612.69 M ILS | 2,489 ILA | −0.44% | 29.54 K | 0.79 | 26.29 | 0.95 ILS | −38.33% | 4.94% | Beli kuat | |
| 337.17 M ILS | 1,382 ILA | −1.29% | 27.13 K | 0.80 | 17.15 | 0.81 ILS | −2.92% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 250.33 M ILS | 1,781 ILA | +4.76% | 5.84 K | 0.32 | 12.95 | 1.38 ILS | — | 14.82% | Tiada penarafan | |
| 194.76 M ILS | 853.3 ILA | +6.65% | 270 | 0.06 | 530.00 | 0.02 ILS | — | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 177.68 M ILS | 374.2 ILA | −1.19% | 2.4 K | 0.35 | — | −0.17 ILS | +81.47% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 161.76 M ILS | 1,296 ILA | +4.52% | 4.31 K | 0.80 | — | −0.15 ILS | −140.74% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 159.21 M ILS | 45.7 ILA | +4.82% | 23.21 K | 0.12 | — | — | — | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 127.98 M ILS | 600.0 ILA | −13.67% | 22.31 K | 1.27 | — | −3.29 ILS | +8.04% | 0.00% | Beli kuat | |
| 119.96 M ILS | 29.4 ILA | 0.00% | 36.88 K | 0.95 | — | −0.06 ILS | −5,759.17% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 115.57 M ILS | 2,050 ILA | +1.38% | 12.45 K | 0.55 | 6.20 | 3.31 ILS | −33.35% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| 104.71 M ILS | 126.6 ILA | +2.76% | 10.28 K | 0.36 | — | — | — | — | Tiada penarafan | |
| 81.69 M ILS | 720.7 ILA | −1.27% | 60.8 K | 1.98 | 18.50 | 0.39 ILS | −76.46% | 9.18% | Tiada penarafan | |
| CCNDOCando Drones Ltd. | 80.06 M ILS | 333.4 ILA | 0.00% | 784 | 0.06 | — | — | — | — | Tiada penarafan |
| 17.42 M ILS | 211.2 ILA | 0.00% | 5 | 0.01 | — | −2.01 ILS | +32.45% | 0.00% | Tiada penarafan | |
| SSOLASola Renewable Energies Ltd. | — | 600.0 ILA | 0.00% | 2 | 0.00 | — | — | — | — | Tiada penarafan |
| — | 349.0 ILA | −2.76% | 19.36 K | 1.36 | — | — | — | — | Tiada penarafan |