Syarikat-syarikat Mexico supplying parts to automakers

Pengeluar peralatan asal (OEM) mengeluarkan komponen yang digunakan secara terus dalam pemasangan kenderaan bermotor baharu. Pedagang memantau ekuiti-ekuiti ini kerana volum pembuatan auto global dan gangguan rantai bekalan amat memberi kesan kepada trend harga. Aktiviti pasaran berterusan menunjukkan Nemak SAB de CV sebagai pemimpin volum dan ITT, Inc. sebagai kaunter untung harga 24 jam teratas. Di bawah, jadual terperinci menyediakan metrik asas dan teknikal yang berkaitan.
Simbol
Permodalan pasaran
Harga
Perubahan %
Volum
Volum relatif
P/E
EPS cair
TTM
Pertumbuhan EPS cair
TTM YoY
Hasil dividen %
TTM
Sektor
Penarafan penganalisa
CMICummins Inc.
1.21 T MXN9,871.76 MXN+1.97%150.0128.82342.53 MXN−14.12%1.74%Pembuatan pengeluar
Beli
CMICummins Inc.
1.21 T MXN9,657.84 MXN0.00%40.0828.20342.53 MXN−14.12%1.74%Pembuatan pengeluar
Beli
ITTITT, Inc.
334.93 B MXN3,702.80 MXN+8.21%1680.1141.5489.14 MXN−25.30%0.75%Pembuatan pengeluar
Beli
NEMAK/ANemak SAB de CV
9.22 B MXN3.28 MXN+2.50%122.02 K0.90—−0.59 MXN−27.08%0.00%Pembuatan pengeluar
Beli
NEMAK/ANemak SAB de CV
9.22 B MXN3.26 MXN+1.87%975.14 K1.04—−0.59 MXN−27.08%0.00%Pembuatan pengeluar
Beli
GISSA/AGrupo Industrial Saltillo SA de CV Class A
3.83 B MXN12.10 MXN−5.32%6870.29—−1.08 MXN−385.56%4.57%Pembuatan pengeluar
Beli kuat
GISSA/AGrupo Industrial Saltillo SA de CV Class A
3.83 B MXN12.30 MXN+1.65%3.92 K0.56—−1.08 MXN−385.56%4.57%Pembuatan pengeluar
Beli kuat