Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Syarikat-syarikat Peru dengan pekerja terbanyak
Di bawah adalah Syarikat-syarikat Peru yang mempunyai tenaga kerja terbesar. Disusun mengikut bilangan pekerja, mereka boleh berkembang atau memegang satu posisi yang stabil dalam pasaran, jadi analisa mereka untuk mencari satu pelaburan yang boleh dipercayai.
Simbol | PEKERJA FY | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | Permodalan pasaran | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.3 K | 6.660 PEN | +1.52% | 23.18 K | 0.59 | 84.97 B PEN | 11.89 | 0.56 PEN | +20.15% | 6.40% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 8.91 K | 7.951 PEN | +4.62% | 2.44 K | 0.35 | 606.91 M PEN | — | −0.45 PEN | −174.70% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 8.23 K | 13.30 PEN | 0.00% | 37.06 K | 3.11 | 7.6 B PEN | 15.87 | 0.84 PEN | +27.02% | 5.67% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Neutral | |
| 1.75 K | 0.520 PEN | 0.00% | 12 K | 0.15 | 18.61 M PEN | — | −0.08 PEN | +55.13% | 17.95% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 1.44 K | 32.29 PEN | 0.00% | 214 | 0.39 | 727.66 M PEN | 15.03 | 2.15 PEN | +9.22% | 27.06% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 44 | 4.350 PEN | −3.33% | 4 K | 0.19 | 1.08 B PEN | 17.44 | 0.25 PEN | +11.24% | 5.18% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 9 | 6.850 USD | +0.15% | 709 | 0.33 | 954.45 M PEN | 0.08 | 310.18 PEN | +6.05% | 5.31% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| — | 6.850 PEN | −2.14% | 182.62 K | 0.48 | 6.78 B PEN | 6.65 | 1.03 PEN | +70.35% | 10.88% | Mineral bukan tenaga | Neutral | |
| — | 63.50 USD | −2.86% | 13.53 K | 13.36 | 83.31 B PEN | 10.83 | 20.19 PEN | +95.10% | 5.80% | Mineral bukan tenaga | Jual | |
| — | 268.00 PEN | 0.00% | 32 | 0.05 | 15.28 B PEN | 1.83 | 146.19 PEN | +39.81% | 3.54% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| — | 5.060 PEN | 0.00% | 59.3 K | 1.22 | 3.06 B PEN | 11.07 | 0.46 PEN | +4.24% | 12.09% | Utiliti | Neutral | |
| — | 8.500 PEN | 0.00% | 1.03 K | 0.33 | 8.5 B PEN | 9.90 | 0.86 PEN | +60.81% | 6.79% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| — | 0.656 PEN | 0.00% | 49.66 K | 2.16 | 22.19 M PEN | — | — | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| — | 50.00 USD | 0.00% | 7 | 0.10 | 781.82 M PEN | 618.81 | 0.28 PEN | −33.28% | 5.77% | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| — | 0.244 PEN | −15.86% | 18.25 K | 0.08 | 76.89 M PEN | — | −0.07 PEN | −440.87% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| — | 348.00 PEN | −0.57% | 212 | 0.27 | 231.31 M PEN | 5.14 | 67.65 PEN | +48.02% | 5.89% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| CCUMBRAC1Cumbra Holding SAA | — | 0.057 PEN | −3.39% | 200 K | 0.71 | 105.41 M PEN | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan |
| — | 2.856 PEN | +2.37% | 3.95 K | 0.19 | 2.06 B PEN | 11.19 | 0.26 PEN | +21.52% | 6.68% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| — | 17.60 PEN | 0.00% | 116.34 K | 92.31 | 203.52 M PEN | 14.76 | 1.19 PEN | −75.81% | 5.68% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| — | 38.50 USD | −1.28% | 23.11 K | 1.34 | 14.63 B PEN | 13.81 | 9.52 PEN | +12.74% | 1.41% | Dagangan runcit | Beli kuat | |
| — | 11.20 PEN | +0.45% | 620 | 0.53 | 438.11 M PEN | 10.35 | 1.08 PEN | +86.04% | 9.53% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| — | 2.360 PEN | +0.85% | 334.62 K | 4.07 | 3.84 B PEN | 8.77 | 0.27 PEN | −13.70% | 3.83% | Mineral bukan tenaga | Beli kuat | |
| — | 2.240 PEN | −1.32% | 20.96 K | 0.11 | 23.56 B PEN | 8.85 | 0.25 PEN | +22.70% | 5.08% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| — | 2.350 PEN | 0.00% | 24.4 K | 0.88 | 7.06 B PEN | 12.78 | 0.18 PEN | −37.58% | 2.45% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| — | 4.250 PEN | +2.16% | 209.74 K | 0.78 | 3.88 B PEN | 9.29 | 0.46 PEN | −9.62% | 7.77% | Khidmat pengagihan | Beli kuat | |
| — | 0.680 PEN | −5.56% | 10 K | 0.33 | 48.99 M PEN | 5.63 | 0.12 PEN | +24.82% | 5.19% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| — | 29.00 PEN | 0.00% | 75 | 0.12 | 12.94 B PEN | 8.82 | 3.29 PEN | +5.03% | 4.88% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| — | 0.870 PEN | +24.29% | 24.21 K | 0.20 | 53.27 M PEN | — | −2.12 PEN | −41.48% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| — | 1.380 PEN | 0.00% | 29.97 K | 1.11 | 4.14 B PEN | 8.57 | 0.16 PEN | +30.26% | 7.91% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| — | 0.360 PEN | −7.69% | 91.73 K | 1.12 | 643.18 M PEN | — | −0.07 PEN | +65.93% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| — | 107.90 PEN | +13.04% | 166 | 0.10 | 25.01 B PEN | 6.72 | 16.06 PEN | +159.91% | 1.60% | Mineral bukan tenaga | Beli | |
| — | 1.360 PEN | −1.45% | 8.98 K | 0.11 | 3.1 B PEN | 6.54 | 0.21 PEN | +11.77% | 1.41% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| — | 4.130 PEN | +0.49% | 1 K | 0.17 | 213.7 M PEN | 3.22 | 1.28 PEN | +41.60% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| — | 2.020 PEN | +1.00% | 24.34 K | 3.07 | 13.6 B PEN | 7.84 | 0.26 PEN | +23.65% | 4.84% | Kewangan | Neutral | |
| — | 13.00 PEN | 0.00% | 20 | 0.01 | 6.33 B PEN | 8.09 | 1.61 PEN | +12.44% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| — | 2.350 PEN | 0.00% | 453 | 0.06 | 694.51 M PEN | 3.10 | 0.76 PEN | +161.54% | 9.39% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| — | 1.400 PEN | −3.45% | 4.95 K | 0.39 | 808.14 M PEN | — | −0.09 PEN | +6.69% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| — | 1.350 PEN | −3.57% | 5.46 K | 0.53 | 2.21 B PEN | — | −0.01 PEN | −490.00% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| — | 8.735 PEN | −0.51% | 155.94 K | 4.48 | 3.99 B PEN | 14.23 | 0.61 PEN | +18.31% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Neutral | |
| — | 1.210 PEN | 0.00% | 6 K | 0.18 | 389.56 M PEN | — | −0.15 PEN | −1,890.24% | 0.86% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| — | 1.050 PEN | +0.96% | 23.03 K | 1.37 | 836.46 M PEN | 19.92 | 0.05 PEN | −34.37% | 2.96% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| — | 4.200 PEN | 0.00% | 120.11 K | 0.95 | 5.36 B PEN | 4.32 | 0.97 PEN | +216.10% | 6.38% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| — | 2.300 PEN | 0.00% | 372 | 0.01 | 2.34 B PEN | 8.58 | 0.27 PEN | −0.26% | 4.80% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| — | 275.00 PEN | 0.00% | 12 | 0.04 | 37.95 B PEN | 107.42 | 2.56 PEN | +37.27% | 9.61% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| — | 24.00 PEN | 0.00% | 12 | 0.01 | 3.86 B PEN | 5.23 | 4.59 PEN | +256.54% | 7.17% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| — | 67.20 PEN | 0.00% | 44 | 0.02 | 6.66 B PEN | 10.52 | 6.39 PEN | +42.42% | 7.97% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| — | 20.00 PEN | −2.44% | 2.35 K | 4.27 | 16.86 B PEN | 11.07 | 1.81 PEN | −8.67% | 10.51% | Kewangan | Tiada penarafan |