Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Syarikat-syarikat Peru dengan permodalan pasaran kecil
Terokai Syarikat-syarikat Peru dengan permodalan pasaran terkecil: saham mereka mungkin tidak stabil, tetapi kadang-kadang — lebih menguntungkan. Syarikat nilai terkecil adalah yang teratas: selidik semua data yang tersedia untuk melakukan keputusan termaklum.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.61 M PEN | 0.520 PEN | 0.00% | 12 K | 0.15 | — | −0.08 PEN | +55.13% | 17.95% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 22.19 M PEN | 0.656 PEN | 0.00% | 49.66 K | 2.16 | — | — | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 48.99 M PEN | 0.680 PEN | −5.56% | 10 K | 0.33 | 5.63 | 0.12 PEN | +24.82% | 5.19% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| 53.27 M PEN | 0.870 PEN | +24.29% | 24.21 K | 0.20 | — | −2.12 PEN | −41.48% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 76.89 M PEN | 0.244 PEN | −15.86% | 18.25 K | 0.08 | — | −0.07 PEN | −440.87% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| CCUMBRAC1Cumbra Holding SAA | 105.41 M PEN | 0.057 PEN | −3.39% | 200 K | 0.71 | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan |
| 203.52 M PEN | 17.60 PEN | 0.00% | 116.34 K | 92.31 | 14.76 | 1.19 PEN | −75.81% | 5.68% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 213.7 M PEN | 4.130 PEN | +0.49% | 1 K | 0.17 | 3.22 | 1.28 PEN | +41.60% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 231.31 M PEN | 348.00 PEN | −0.57% | 212 | 0.27 | 5.14 | 67.65 PEN | +48.02% | 5.89% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 389.56 M PEN | 1.210 PEN | 0.00% | 6 K | 0.18 | — | −0.15 PEN | −1,890.24% | 0.86% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| 438.11 M PEN | 11.20 PEN | +0.45% | 620 | 0.53 | 10.35 | 1.08 PEN | +86.04% | 9.53% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 606.91 M PEN | 7.951 PEN | +4.62% | 2.44 K | 0.35 | — | −0.45 PEN | −174.70% | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 643.18 M PEN | 0.360 PEN | −7.69% | 91.73 K | 1.12 | — | −0.07 PEN | +65.93% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 694.51 M PEN | 2.350 PEN | 0.00% | 453 | 0.06 | 3.10 | 0.76 PEN | +161.54% | 9.39% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 727.66 M PEN | 32.29 PEN | 0.00% | 214 | 0.39 | 15.03 | 2.15 PEN | +9.22% | 27.06% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| 781.82 M PEN | 50.00 USD | 0.00% | 7 | 0.10 | 618.81 | 0.28 PEN | −33.28% | 5.77% | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| 808.14 M PEN | 1.400 PEN | −3.45% | 4.95 K | 0.39 | — | −0.09 PEN | +6.69% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 836.46 M PEN | 1.050 PEN | +0.96% | 23.03 K | 1.37 | 19.92 | 0.05 PEN | −34.37% | 2.96% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 954.45 M PEN | 6.850 USD | +0.15% | 709 | 0.33 | 0.08 | 310.18 PEN | +6.05% | 5.31% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 1.08 B PEN | 4.350 PEN | −3.33% | 4 K | 0.19 | 17.44 | 0.25 PEN | +11.24% | 5.18% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 2.06 B PEN | 2.856 PEN | +2.37% | 3.95 K | 0.19 | 11.19 | 0.26 PEN | +21.52% | 6.68% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 2.21 B PEN | 1.350 PEN | −3.57% | 5.46 K | 0.53 | — | −0.01 PEN | −490.00% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 2.34 B PEN | 2.300 PEN | 0.00% | 372 | 0.01 | 8.58 | 0.27 PEN | −0.26% | 4.80% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 3.06 B PEN | 5.060 PEN | 0.00% | 59.3 K | 1.22 | 11.07 | 0.46 PEN | +4.24% | 12.09% | Utiliti | Neutral | |
| 3.1 B PEN | 1.360 PEN | −1.45% | 8.98 K | 0.11 | 6.54 | 0.21 PEN | +11.77% | 1.41% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.84 B PEN | 2.360 PEN | +0.85% | 334.62 K | 4.07 | 8.77 | 0.27 PEN | −13.70% | 3.83% | Mineral bukan tenaga | Beli kuat | |
| 3.86 B PEN | 24.00 PEN | 0.00% | 12 | 0.01 | 5.23 | 4.59 PEN | +256.54% | 7.17% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 3.88 B PEN | 4.250 PEN | +2.16% | 209.74 K | 0.78 | 9.29 | 0.46 PEN | −9.62% | 7.77% | Khidmat pengagihan | Beli kuat | |
| 3.99 B PEN | 8.735 PEN | −0.51% | 155.94 K | 4.48 | 14.23 | 0.61 PEN | +18.31% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Neutral | |
| 4.14 B PEN | 1.380 PEN | 0.00% | 29.97 K | 1.11 | 8.57 | 0.16 PEN | +30.26% | 7.91% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 5.36 B PEN | 4.200 PEN | 0.00% | 120.11 K | 0.95 | 4.32 | 0.97 PEN | +216.10% | 6.38% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 6.33 B PEN | 13.00 PEN | 0.00% | 20 | 0.01 | 8.09 | 1.61 PEN | +12.44% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 6.66 B PEN | 67.20 PEN | 0.00% | 44 | 0.02 | 10.52 | 6.39 PEN | +42.42% | 7.97% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 6.78 B PEN | 6.850 PEN | −2.14% | 182.62 K | 0.48 | 6.65 | 1.03 PEN | +70.35% | 10.88% | Mineral bukan tenaga | Neutral | |
| 7.06 B PEN | 2.350 PEN | 0.00% | 24.4 K | 0.88 | 12.78 | 0.18 PEN | −37.58% | 2.45% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| 7.6 B PEN | 13.30 PEN | 0.00% | 37.06 K | 3.11 | 15.87 | 0.84 PEN | +27.02% | 5.67% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Neutral | |
| 8.5 B PEN | 8.500 PEN | 0.00% | 1.03 K | 0.33 | 9.90 | 0.86 PEN | +60.81% | 6.79% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 12.94 B PEN | 29.00 PEN | 0.00% | 75 | 0.12 | 8.82 | 3.29 PEN | +5.03% | 4.88% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 13.6 B PEN | 2.020 PEN | +1.00% | 24.34 K | 3.07 | 7.84 | 0.26 PEN | +23.65% | 4.84% | Kewangan | Neutral | |
| 14.63 B PEN | 38.50 USD | −1.28% | 23.11 K | 1.34 | 13.81 | 9.52 PEN | +12.74% | 1.41% | Dagangan runcit | Beli kuat | |
| 15.28 B PEN | 268.00 PEN | 0.00% | 32 | 0.05 | 1.83 | 146.19 PEN | +39.81% | 3.54% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| 16.86 B PEN | 20.00 PEN | −2.44% | 2.35 K | 4.27 | 11.07 | 1.81 PEN | −8.67% | 10.51% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 23.56 B PEN | 2.240 PEN | −1.32% | 20.96 K | 0.11 | 8.85 | 0.25 PEN | +22.70% | 5.08% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 25.01 B PEN | 107.90 PEN | +13.04% | 166 | 0.10 | 6.72 | 16.06 PEN | +159.91% | 1.60% | Mineral bukan tenaga | Beli | |
| 37.95 B PEN | 275.00 PEN | 0.00% | 12 | 0.04 | 107.42 | 2.56 PEN | +37.27% | 9.61% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| 83.31 B PEN | 63.50 USD | −2.86% | 13.53 K | 13.36 | 10.83 | 20.19 PEN | +95.10% | 5.80% | Mineral bukan tenaga | Jual | |
| 84.97 B PEN | 6.660 PEN | +1.52% | 23.18 K | 0.59 | 11.89 | 0.56 PEN | +20.15% | 6.40% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| FFICCMP18Coril Instrumentos de Corto y Mediano Plazo 18 - Fondo de Inversion | — | 102.43 USD | +0.42% | 4.88 K | 0.36 | — | — | — | — | Lain-lain | Tiada penarafan |
| — | 107.01 USD | +0.02% | 19 | 0.01 | — | — | — | — | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| — | 126.59 PEN | +0.02% | 55 | 0.01 | — | — | — | — | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| — | 116.91 PEN | +0.02% | 55 | 0.02 | — | — | — | — | Lain-lain | Tiada penarafan |