Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Syarikat-syarikat Portugal dengan simpanan tunai terbanyak
Jumlah wang tunai yang boleh diakses kepada satu perniagaan boleh dilihat sebagai satu ukuran kesihatan kewangan syarikat. Syarikat-syarikat Portugal dengan tunai terbanyak dalam tangan dikumpulkan di bawah dengan semua statistik penting.
Simbol | Tunai di tangan FQ | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | Permodalan pasaran | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 B EUR | 5.000 EUR | +0.50% | 13.87 M | 1.96 | 20.58 B EUR | 17.66 | 0.28 EUR | +57.72% | 4.12% | Utiliti | Beli | |
| 2.87 B EUR | 19.080 EUR | −3.15% | 1.72 M | 0.71 | 14.63 B EUR | 13.65 | 1.40 EUR | +6.33% | 3.43% | Tenaga mineral | Beli | |
| 2.29 B EUR | 4.522 EUR | −0.62% | 1.61 M | 1.44 | 632.97 M EUR | 14.42 | 0.31 EUR | −12.10% | 4.02% | Pengangkutan | Beli | |
| 1.07 B EUR | 19.94 EUR | +0.50% | 11.71 K | 0.88 | 1.6 B EUR | — | — | — | 3.18% | Industri pemprosesan | Beli kuat | |
| 867.43 M EUR | 4.510 EUR | +1.49% | 1.27 M | 1.37 | 1.35 B EUR | 9.37 | 0.48 EUR | +9.19% | 3.84% | Perkhidmatan industri | Beli kuat | |
| 574.2 M EUR | 2.225 EUR | −2.20% | 1.28 M | 0.95 | 4.31 B EUR | 19.71 | 0.11 EUR | −11.66% | 2.88% | Perkhidmatan teknologi | Beli | |
| 562.12 M EUR | 14.49 EUR | +5.84% | 2.42 M | 2.16 | 14.27 B EUR | 49.81 | 0.29 EUR | — | 0.92% | Utiliti | Beli | |
| 248.78 M EUR | 2.90 EUR | 0.00% | 1.01 K | 0.71 | 880.61 M EUR | 12.80 | 0.23 EUR | — | 2.88% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 205.15 M EUR | 4.220 EUR | +0.96% | 385.48 K | 1.96 | 871.81 M EUR | 67.09 | 0.06 EUR | −78.22% | 5.88% | Industri pemprosesan | Neutral | |
| 147.26 M EUR | 3.042 EUR | −0.65% | 372.78 K | 0.48 | 2.18 B EUR | — | — | — | 3.67% | Industri pemprosesan | Beli | |
| 117.88 M EUR | 0.950 EUR | −3.55% | 100 | 0.25 | 191.89 M EUR | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 117.16 M EUR | 0.4120 EUR | −0.72% | 1.27 M | 0.68 | 176.4 M EUR | 9.07 | 0.05 EUR | −67.43% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| 89.44 M EUR | 10.48 EUR | −0.19% | 9.51 K | 0.67 | 410.46 M EUR | 31.12 | 0.34 EUR | +31.92% | 6.73% | Perkhidmatan pengguna | Beli kuat | |
| 74.01 M EUR | 2.72 EUR | +0.74% | 100 | 0.47 | 32.38 M EUR | — | −2.08 EUR | −141.23% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 70.84 M EUR | 6.70 EUR | +0.15% | 104.78 K | 0.47 | 892.43 M EUR | 24.16 | 0.28 EUR | −47.30% | 5.22% | Industri pemprosesan | Beli | |
| 31.2 M EUR | 7.14 EUR | −0.28% | 375 | 0.27 | 269.61 M EUR | 31.85 | 0.22 EUR | +5.75% | 18.91% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| 29.54 M EUR | 5.00 EUR | 0.00% | 1.5 K | 1.17 | 102.78 M EUR | 3.96 | 1.26 EUR | −51.12% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 27.5 M EUR | 2.78 EUR | +5.30% | 74 | 0.27 | 63 M EUR | — | −1.17 EUR | −166.93% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 18.04 M EUR | 3.625 EUR | −0.28% | 659.73 K | 1.01 | 2.38 B EUR | 12.82 | 0.28 EUR | +10.56% | 4.45% | Utiliti | Beli | |
| 14.26 M EUR | 0.0916 EUR | 0.00% | 3.65 M | 2.23 | 75.28 M EUR | — | −0.00 EUR | −103.72% | 0.00% | Komunikasi | Tiada penarafan | |
| 11 M EUR | 0.1894 EUR | −0.53% | 36.42 K | 0.88 | 32.26 M EUR | 11.34 | 0.02 EUR | — | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 8.86 M EUR | 6.44 EUR | −0.62% | 1.82 K | 1.11 | 149.5 M EUR | 7.75 | 0.83 EUR | −44.48% | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| 7.9 M EUR | 1.215 EUR | −0.41% | 14.18 K | 2.77 | 105.23 M EUR | 12.35 | 0.10 EUR | +45.35% | 5.51% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| 4.77 M EUR | 5.440 EUR | −1.54% | 835.58 K | 1.60 | 2.74 B EUR | 10.37 | 0.52 EUR | +11.15% | 6.59% | Komunikasi | Neutral | |
| 1.48 M EUR | 6.48 EUR | +0.31% | 1.54 K | 2.56 | 164.62 M EUR | 29.68 | 0.22 EUR | −10.13% | 13.86% | Mineral bukan tenaga | Neutral | |
| — | 1.0840 EUR | −0.64% | 30.31 M | 0.67 | 16.11 B EUR | 14.36 | 0.08 EUR | +17.97% | 3.16% | Kewangan | Beli | |
| — | 1.44 EUR | 0.00% | 775 | 1.11 | 7.2 M EUR | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| — | 6.65 EUR | 0.00% | 100 | 0.69 | 234.5 M EUR | — | — | — | 5.22% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| — | 19.0 EUR | 0.00% | 25 | 0.22 | 22.8 M EUR | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan pengguna | Tiada penarafan | |
| — | 2.24 EUR | −2.18% | 437 | 0.14 | 226 M EUR | — | — | — | 4.12% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| — | 2.26 EUR | 0.00% | 8 K | 0.03 | 58.75 M EUR | — | — | — | 4.58% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| — | 19.33 EUR | −0.51% | 880.7 K | 0.72 | 12.13 B EUR | — | — | — | 3.37% | Dagangan runcit | Beli kuat |