Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Saham Romania yang mengalami kenaikan tertinggi dalam harga
Syarikat-syarikat Romania di bawah adalah saham untung tertinggi: mereka telah menunjukkan pertumbuhan harian terbesar dari segi harga. Tetapi masih ada risiko balikan — pastikan anda mengambil kira semua statistik, termasuk harga saham dan permodalan pasaran.
Simbol | Perubahan % | Harga | Volum | Volum relatif | Permodalan pasaran | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| +29.27% | 6.05 RON | 372 | 2.28 | — | — | — | — | — | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| +14.16% | 12.9 RON | 20 | 0.21 | 1.04 B RON | 626.21 | 0.02 RON | +5.64% | 0.00% | Utiliti | Tiada penarafan | |
| +11.28% | 1.48 RON | 100 | 0.09 | — | — | — | — | — | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| +9.18% | 2.14 RON | 1 | 0.00 | 161.58 M RON | — | −1.10 RON | −25,700.00% | 0.00% | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| +8.00% | 0.270 RON | 944 | 0.78 | — | — | — | — | — | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +7.43% | 7.95 RON | 55 | 0.16 | 212.36 M RON | — | — | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +6.67% | 4.48 RON | 35 | 0.08 | — | — | — | — | — | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +6.33% | 0.235 RON | 309.31 K | 1.79 | — | — | — | — | — | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +6.19% | 1.20 RON | 3.38 K | 0.69 | — | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +5.83% | 4.36 RON | 17 | 0.06 | 98.45 M RON | 20.24 | 0.22 RON | −34.37% | 4.09% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| +5.82% | 1.000 RON | 5.1 K | 0.84 | — | — | — | — | — | Komunikasi | Tiada penarafan | |
| +4.31% | 1.21 RON | 9.62 K | 2.35 | — | — | — | — | — | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| +4.22% | 865 RON | 12 | 0.62 | 492.99 M RON | 17.51 | 49.39 RON | −12.20% | 15.07% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +4.00% | 0.208 RON | 320 | 0.13 | — | — | — | — | — | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +3.85% | 27.0 RON | 574 | 0.98 | — | — | — | — | — | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +3.79% | 0.1505 RON | 1.29 M | 2.63 | 50.57 M RON | — | — | — | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| RRORXRomaero SA | +3.20% | 25.8 RON | 105 | 2.11 | 176.47 M RON | — | −4.01 RON | −125.32% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan |
| +2.83% | 0.218 RON | 13 | 0.00 | — | — | — | — | — | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| +2.77% | 1.485 RON | 17.54 K | 2.10 | 186.61 M RON | 10.21 | 0.15 RON | +95.69% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +2.69% | 0.955 RON | 112 | 0.24 | — | — | — | — | — | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +2.48% | 20.7 RON | 3.64 K | 0.66 | 835.32 M RON | 16.77 | 1.23 RON | +14.94% | 3.19% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Neutral | |
| +2.15% | 1.90 RON | 3.27 K | 0.64 | 1.21 B RON | — | — | — | 6.90% | Pengangkutan | Tiada penarafan | |
| +1.57% | 16.20 RON | 111 | 0.08 | 78.5 M RON | 14.57 | 1.11 RON | +1,830.38% | 7.64% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +1.56% | 1.300 RON | 6.76 K | 0.18 | 120.63 M RON | 12.82 | 0.10 RON | −5.06% | 0.00% | Dagangan runcit | Tiada penarafan | |
| +1.37% | 37.0 RON | 396 | 0.13 | 302.06 M RON | 58.22 | 0.64 RON | −81.53% | 0.00% | Perkhidmatan industri | Tiada penarafan | |
| +1.35% | 0.750 RON | 458.29 K | 1.81 | 790.43 M RON | 17.90 | 0.04 RON | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli kuat | |
| +1.35% | 7.50 RON | 111.36 K | 1.94 | 1.3 B RON | 144.51 | 0.05 RON | — | 1.04% | Pengangkutan | Neutral | |
| +1.32% | 0.0765 RON | 19.48 K | 1.27 | — | — | — | — | — | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| +1.07% | 37.90 RON | 724 | 0.38 | — | — | — | — | — | — | Tiada penarafan | |
| +0.98% | 0.206 RON | 3 | 0.00 | 194.29 M RON | 85.83 | 0.00 RON | +1,100.00% | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| +0.93% | 0.218 RON | 4.97 K | 0.06 | 117.27 M RON | 23.70 | 0.01 RON | — | 1.31% | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +0.86% | 0.585 RON | 221 | 0.04 | — | — | — | — | — | Industri pemprosesan | Tiada penarafan | |
| +0.84% | 4.83 RON | 18.01 K | 1.52 | 2.42 B RON | 3.36 | 1.44 RON | +71.15% | 0.00% | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| +0.81% | 12.40 RON | 5.57 K | 1.14 | — | — | — | — | — | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| +0.80% | 0.252 RON | 431.34 K | 8.43 | 169.93 M RON | 120.00 | 0.00 RON | — | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| +0.78% | 0.258 RON | 13 | 0.00 | — | — | — | — | — | Khidmat pengagihan | Tiada penarafan | |
| +0.70% | 7.20 RON | 7.14 K | 2.86 | — | — | — | — | — | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| IITGIT GENETICS | +0.69% | 5.80 RON | 29 | 0.02 | — | — | — | — | — | — | Tiada penarafan |
| +0.58% | 3.46 RON | 26.58 K | 0.87 | 556.83 M RON | — | — | — | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| +0.25% | 4.02 RON | 201 | 0.09 | 39.32 M RON | 17.65 | 0.23 RON | −66.03% | 2.78% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan |