Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Saham Sepanyol yang kehilangan paling banyak dalam harga.
Syarikat-syarikat Sepanyol di bawah adalah saham-saham rugi terbanyak pada hari ini. Mereka adalah terbuang sekarang, tetapi boleh memberikan peluang dagangan di masa hadapan, jadi pastikan anda memeriksa semua statistik mereka.
Simbol | Perubahan % | Harga | Volum | Volum relatif | Permodalan pasaran | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| −7.69% | 3.84 EUR | 4.13 K | 0.70 | 49.58 M EUR | — | — | — | 4.04% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| −4.41% | 17.1321 EUR | 0 | — | — | — | — | — | — | Mineral bukan tenaga | Tiada penarafan | |
| −3.55% | 14.94 EUR | 1.43 M | 1.83 | 3.77 B EUR | 68.82 | 0.22 EUR | −41.75% | 3.17% | Mineral bukan tenaga | Beli | |
| −2.73% | 5.35 EUR | 1.62 K | 0.95 | 48.43 M EUR | — | — | — | 3.27% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| −2.72% | 89.4 EUR | 20.11 K | 0.71 | 3.33 B EUR | 15.02 | 5.95 EUR | −22.90% | 1.45% | Industri pemprosesan | Beli | |
| −2.65% | 51.4 EUR | 1.98 K | 0.94 | 857.56 M EUR | 17.60 | 2.92 EUR | +17.12% | 2.42% | Khidmat kesihatan | Beli | |
| −2.54% | 5.75 EUR | 2.7 K | 5.54 | 405.75 M EUR | — | — | — | 1.03% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| −2.49% | 13.70 EUR | 7.33 K | 3.04 | 112.03 M EUR | 25.55 | 0.54 EUR | +107.59% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| −2.44% | 1.000 EUR | 30.94 K | 2.57 | 19.15 M EUR | — | — | — | 3.16% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| −2.28% | 19.32 EUR | 365.25 K | 0.67 | 3.77 B EUR | 21.96 | 0.88 EUR | −6.21% | 2.53% | Barangan pengguna tahan lama | Beli kuat | |
| −2.17% | 27.1 EUR | 29.42 K | 1.47 | 1.68 B EUR | 27.64 | 0.98 EUR | +78.06% | 1.11% | Khidmat pengagihan | Beli kuat | |
| −1.88% | 10.42 EUR | 17.8 K | 1.02 | 5.04 B EUR | 23.27 | 0.45 EUR | −10.60% | 4.69% | Perkhidmatan industri | Beli | |
| −1.85% | 4.130 EUR | 2.8 M | 1.14 | 12.77 B EUR | 10.71 | 0.39 EUR | +10.93% | 3.50% | Kewangan | Neutral | |
| −1.83% | 3.385 EUR | 11.41 M | 0.88 | 19.47 B EUR | — | −0.59 EUR | −40.72% | 7.05% | Komunikasi | Neutral | |
| −1.78% | 1.212 EUR | 626.69 K | 1.01 | 1.34 B EUR | 14.03 | 0.09 EUR | +13.83% | 2.71% | Kewangan | Beli | |
| −1.74% | 16.9 EUR | 710 | 0.10 | 46.9 M EUR | 22.57 | 0.75 EUR | +17.47% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli kuat | |
| −1.70% | 59.04 EUR | 2.01 M | 1.01 | 183.82 B EUR | 28.70 | 2.06 EUR | +8.85% | 2.40% | Dagangan runcit | Beli | |
| −1.69% | 1.750 EUR | 46.93 K | 1.13 | 44.97 M EUR | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli kuat | |
| −1.51% | 26.68 EUR | 1.71 M | 1.44 | 17.59 B EUR | — | −0.51 EUR | −230.68% | 2.26% | Perkhidmatan industri | Beli | |
| −1.48% | 6.00 EUR | 673.55 K | 1.56 | 1.36 B EUR | 24.77 | 0.24 EUR | −52.54% | 8.73% | Perkhidmatan pengguna | Neutral | |
| −1.45% | 44.20 EUR | 566.73 K | 0.98 | 46.15 B EUR | 18.61 | 2.38 EUR | +13.86% | 2.86% | Utiliti | Jual | |
| −1.33% | 2.23 EUR | 78.04 K | 1.20 | 136.68 M EUR | 15.54 | 0.14 EUR | −15.89% | 12.43% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| −1.32% | 2.980 EUR | 172.85 K | 0.97 | 1.64 B EUR | 12.99 | 0.23 EUR | +16.68% | 4.22% | Perkhidmatan komersial | Beli | |
| −1.32% | 56.76 EUR | 942.77 K | 0.96 | 10.55 B EUR | 19.90 | 2.85 EUR | +30.45% | 0.41% | Perkhidmatan teknologi | Beli | |
| −1.29% | 19.84 EUR | 529.48 K | 0.92 | 11.27 B EUR | 19.22 | 1.03 EUR | −10.79% | 1.71% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Beli | |
| −1.21% | 1.630 EUR | 1.63 K | 0.06 | 86.56 M EUR | 13.97 | 0.12 EUR | +24.15% | 1.96% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| −1.18% | 10.696 EUR | 22.49 M | 0.72 | 156.02 B EUR | 9.99 | 1.07 EUR | +24.39% | 1.90% | Kewangan | Beli | |
| −1.17% | 14.410 EUR | 1.36 M | 0.88 | 12.87 B EUR | — | — | — | 3.49% | Kewangan | Neutral | |
| −1.13% | 6.0264 EUR | 0 | — | — | — | — | — | — | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| −1.05% | 11.755 EUR | 6.34 M | 0.75 | 82.93 B EUR | 12.69 | 0.93 EUR | +10.44% | 3.09% | Kewangan | Beli | |
| −1.03% | 29.90 EUR | 4.07 M | 1.16 | 32.09 B EUR | 5.67 | 5.27 EUR | +420.67% | 4.30% | Tenaga mineral | Beli | |
| −1.00% | 11.3286 EUR | 0 | — | — | — | — | — | — | Lain-lain | Tiada penarafan | |
| −0.93% | 2.332 EUR | 260.52 K | 1.17 | 196.04 M EUR | — | −0.03 EUR | +53.50% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| −0.92% | 8.58 EUR | 15.45 K | 1.09 | 333.28 M EUR | 15.42 | 0.56 EUR | +111.20% | 4.67% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| −0.88% | 16.85 EUR | 2.49 K | 1.66 | 313.31 M EUR | 7.35 | 2.29 EUR | +106.91% | 3.56% | Barangan pengguna tahan lama | Beli kuat | |
| −0.81% | 12.25 EUR | 1.55 K | 1.00 | 209.32 M EUR | 15.99 | 0.77 EUR | −10.44% | 3.47% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| DDIGISDigi Spain Telecom, S.A. Unipersonal | −0.77% | 6.485 EUR | 35.88 K | 0.40 | 1.96 B EUR | — | — | — | 0.00% | Komunikasi | Beli |
| −0.76% | 65.40 EUR | 39.48 K | 0.77 | 1.19 B EUR | 16.69 | 3.92 EUR | +102.78% | 1.21% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| −0.74% | 22.73 EUR | 9.77 M | 1.11 | 123.34 B EUR | 11.23 | 2.02 EUR | +12.99% | 3.50% | Kewangan | Neutral | |
| −0.72% | 6.85 EUR | 2.54 K | 3.08 | 63.15 M EUR | 38.72 | 0.18 EUR | — | 0.00% | Barangan pengguna tidak tahan lama | Tiada penarafan | |
| −0.67% | 29.54 EUR | 1.17 M | 0.52 | 28.3 B EUR | 12.95 | 2.28 EUR | +15.25% | 4.87% | Utiliti | Beli | |
| −0.67% | 21.3269 EUR | 0 | — | — | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan | |
| −0.65% | 68.60 EUR | 202.56 K | 1.28 | 3.22 B EUR | 18.95 | 3.62 EUR | +39.34% | 1.22% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| −0.60% | 3.306 EUR | 3.6 M | 0.83 | 8.51 B EUR | 12.60 | 0.26 EUR | +7.85% | 4.89% | Kewangan | Jual | |
| −0.60% | 3.34 EUR | 2.05 K | 1.25 | 167.83 M EUR | — | — | — | 0.48% | Perkhidmatan teknologi | Tiada penarafan | |
| −0.54% | 18.5 EUR | 2.74 K | 14.18 | 126.03 M EUR | 10.85 | 1.71 EUR | +26.62% | 4.77% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| −0.54% | 55.6 EUR | 55.18 K | 0.87 | 2.56 B EUR | 15.55 | 3.58 EUR | +3.07% | 4.76% | Industri pemprosesan | Beli | |
| −0.53% | 22.65 EUR | 8.65 M | 1.06 | 149.04 B EUR | 21.64 | 1.05 EUR | +24.52% | 2.44% | Utiliti | Beli | |
| −0.52% | 76.0 EUR | 20.76 K | 1.01 | 2.56 B EUR | 15.12 | 5.03 EUR | +38.72% | 1.65% | Pembuatan pengeluar | Beli | |
| −0.51% | 4.885 EUR | 94.82 K | 0.63 | 1.53 B EUR | 18.21 | 0.27 EUR | −20.49% | 2.12% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| SSL027Inversiones Focalizadas SIL SA | −0.51% | 2.6448 EUR | 0 | — | — | — | — | — | — | Lain-lain | Tiada penarafan |
| −0.48% | 10.35 EUR | 13.87 K | 0.92 | 252.33 M EUR | 16.31 | 0.63 EUR | −19.61% | 2.79% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| −0.39% | 2.56 EUR | 2.57 K | 0.28 | 214.07 M EUR | 30.15 | 0.08 EUR | +4.56% | 0.75% | Teknologi kesihatan | Tiada penarafan | |
| −0.36% | 2.76 EUR | 14.81 K | 1.80 | 34.9 M EUR | — | — | — | 0.00% | Teknologi elektronik | Tiada penarafan | |
| −0.34% | 17.80 EUR | 898.41 K | 1.12 | 4.63 B EUR | 13.77 | 1.29 EUR | +259.61% | 4.57% | Utiliti | Neutral | |
| −0.32% | 18.44 EUR | 290.63 K | 1.30 | 1.8 B EUR | 13.74 | 1.34 EUR | +80.40% | 9.43% | Kewangan | Beli kuat | |
| −0.32% | 15.66 EUR | 947.71 K | 0.74 | 8.41 B EUR | 16.93 | 0.92 EUR | +35.60% | 4.15% | Utiliti | Beli | |
| −0.31% | 11.245 EUR | 2.22 M | 0.95 | 6.67 B EUR | 16.92 | 0.66 EUR | +51.93% | 1.68% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| −0.28% | 7.16 EUR | 3.35 K | 0.18 | 255.92 M EUR | 109.15 | 0.07 EUR | −66.56% | 0.00% | Perkhidmatan teknologi | Beli kuat | |
| −0.25% | 3.595 EUR | 13.23 M | 1.01 | 17.09 B EUR | 14.50 | 0.25 EUR | +23.51% | 0.00% | Kewangan | Neutral | |
| −0.18% | 11.22 EUR | 155.54 K | 1.48 | 2.42 B EUR | 40.95 | 0.27 EUR | — | 1.36% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| −0.14% | 28.28 EUR | 1.35 M | 1.25 | 42.27 B EUR | 18.19 | 1.55 EUR | +13.00% | 3.13% | Pengangkutan | Beli | |
| −0.11% | 18.08 EUR | 24.04 K | 0.58 | 2.78 B EUR | 12.54 | 1.44 EUR | +13.17% | 3.10% | Industri pemprosesan | Beli | |
| SSL091Columbus Inversiones 2000 SIL | −0.04% | 24.5162 EUR | 0 | — | — | — | — | — | — | Lain-lain | Tiada penarafan |
| −0.04% | 12.9268 EUR | 0 | — | — | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan | |
| −0.01% | 20.8535 EUR | 0 | — | — | — | — | — | — | Kewangan | Tiada penarafan |