Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 MingguCipta lebih senarai dalam Penyaring
Semua sahamPaling untungPaling rugiPermodalan besarPermodalan kecilMajikan terbesarDividen tinggiPendapatan bersih tertinggiTunai tertinggiKeuntungan tertinggi setiap pekerjaHasil tertinggi bagi setiap pekerjaPaling AktifVolum luar biasaPaling tak menentuHigh betaBerprestasi terbaikHasil tertinggiPaling mahalSaham-saham senTerlebih beliTerlebih jualTertinggi sepanjang masaTerendah sepanjang masaTertinggi 52 MingguTerendah 52 Minggu
Saham Swiss yang mengalami kenaikan tertinggi dalam harga
Syarikat-syarikat Swiss di bawah adalah saham untung tertinggi: mereka telah menunjukkan pertumbuhan harian terbesar dari segi harga. Tetapi masih ada risiko balikan — pastikan anda mengambil kira semua statistik, termasuk harga saham dan permodalan pasaran.
Simbol | Perubahan % | Harga | Volum | Volum relatif | Permodalan pasaran | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| +11.18% | 8.95 CHF | 777 | 3.41 | 23.36 M CHF | 10.28 | 0.87 CHF | −70.69% | 0.00% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +6.56% | 30.85 CHF | 7.48 K | 0.43 | 1.01 B CHF | — | — | — | 0.00% | Perkhidmatan komersial | Tiada penarafan | |
| +4.91% | 132.4 CHF | 9.79 K | 0.89 | 612.74 M CHF | 40.39 | 3.28 CHF | −40.28% | 0.00% | Teknologi elektronik | Beli kuat | |
| +4.55% | 73.6 CHF | 7.21 K | 0.91 | 370.71 M CHF | — | −1.83 CHF | +9.28% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Beli | |
| +4.44% | 141.0 CHF | 849 | 1.18 | 274.33 M CHF | 16.88 | 8.36 CHF | −14.67% | 4.14% | Dagangan runcit | Neutral | |
| +3.52% | 53.0 CHF | 17.97 K | 0.86 | 237.73 M CHF | 14.67 | 3.61 CHF | — | 0.00% | Industri pemprosesan | Beli | |
| +2.52% | 5.70 CHF | 315.14 K | 1.22 | 476.54 M CHF | — | — | — | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Beli kuat | |
| +2.05% | 109.6 CHF | 14.27 K | 0.78 | 1.51 B CHF | 91.44 | 1.20 CHF | — | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| +1.96% | 15.60 CHF | 2.65 K | 0.43 | 247.26 M CHF | 9.27 | 1.68 CHF | −11.13% | 3.97% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +1.77% | 14.92 CHF | 49.69 K | 0.50 | 232.85 M CHF | — | −2.28 CHF | +55.54% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli kuat | |
| +1.47% | 3.800 CHF | 377.73 K | 1.70 | 259.21 M CHF | — | −0.42 CHF | +71.76% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Beli | |
| +1.23% | 246.0 CHF | 2.52 K | 0.88 | 1.91 B CHF | 13.76 | 17.88 CHF | +14.21% | 3.09% | Kewangan | Beli | |
| +1.19% | 76.5 CHF | 19.84 K | 1.10 | 1.24 B CHF | 41.79 | 1.83 CHF | +62.41% | 0.00% | Teknologi elektronik | Beli | |
| +1.08% | 131.2 CHF | 14.02 K | 0.80 | 1.41 B CHF | 22.05 | 5.95 CHF | +9.17% | 3.93% | Perkhidmatan industri | Neutral | |
| +0.91% | 8.83 CHF | 34.24 K | 0.67 | 199.65 M CHF | — | −1.35 CHF | −212.48% | 0.00% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| +0.79% | 6.35 CHF | 78 | 0.01 | 57.52 M CHF | 18.43 | 0.34 CHF | — | 4.76% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +0.75% | 14.69 CHF | 1.57 M | 2.30 | 1.66 B CHF | — | −3.01 CHF | −177.79% | 0.00% | Teknologi elektronik | Neutral | |
| +0.61% | 49.30 CHF | 1.48 K | 0.88 | 289.21 M CHF | 20.00 | 2.47 CHF | +2.91% | 4.13% | Teknologi kesihatan | Neutral | |
| +0.59% | 17.10 CHF | 11.56 K | 0.82 | 582.81 M CHF | 13.81 | 1.24 CHF | −20.98% | 3.52% | Kewangan | Neutral | |
| +0.56% | 71.4 CHF | 20.17 K | 0.65 | 1.33 B CHF | 15.75 | 4.53 CHF | −15.71% | 1.94% | Perkhidmatan industri | Beli | |
| +0.52% | 154.2 CHF | 63.65 K | 0.80 | 2.9 B CHF | 39.14 | 3.94 CHF | −0.64% | 1.27% | Teknologi elektronik | Beli | |
| +0.48% | 4,180 CHF | 10 | 0.68 | 300.31 M CHF | 14.11 | 296.20 CHF | +13.13% | 2.87% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +0.45% | 44.8 CHF | 90 | 0.86 | 31.39 M CHF | — | −9.27 CHF | +26.54% | 0.00% | Pembuatan pengeluar | Tiada penarafan | |
| +0.40% | 248.5 CHF | 12.35 K | 1.16 | 1.92 B CHF | 74.37 | 3.34 CHF | −65.24% | 2.41% | Teknologi elektronik | Beli kuat | |
| +0.31% | 163.5 CHF | 1.51 K | 0.76 | 2.59 B CHF | 29.03 | 5.63 CHF | +3.44% | 2.42% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| +0.29% | 35.10 CHF | 45.01 K | 0.83 | 9.59 B CHF | 202.77 | 0.17 CHF | −85.06% | 2.50% | Barangan pengguna tahan lama | Neutral | |
| +0.27% | 37.8 CHF | 3.52 K | 1.07 | 384.46 M CHF | 11.10 | 3.40 CHF | +15.10% | 3.84% | Kewangan | Neutral | |
| +0.25% | 400.0 CHF | 64.81 K | 2.40 | 315.59 B CHF | 26.10 | 15.33 CHF | +30.49% | 2.69% | Teknologi kesihatan | Beli | |
| +0.24% | 63.45 CHF | 184.73 K | 0.68 | 6.05 B CHF | 28.17 | 2.25 CHF | +25.15% | 2.33% | Pembuatan pengeluar | Neutral | |
| +0.19% | 83.78 CHF | 893 K | 0.61 | 36.14 B CHF | 71.16 | 1.18 CHF | +166.48% | 0.97% | Teknologi kesihatan | Neutral | |
| +0.16% | 125.6 CHF | 65.83 K | 1.09 | 6.56 B CHF | 17.83 | 7.05 CHF | −19.07% | 3.06% | Utiliti | Neutral | |
| +0.12% | 84.20 CHF | 92.47 K | 0.85 | 2.48 B CHF | 13.39 | 6.29 CHF | +3.07% | 5.45% | Kewangan | Jual |