Insurans Multi-Jalur
Syarikat-syarikat Swiss offering multiple types of insurance
Syarikat insurans pelbagai produk mengeluarkan perlindungan kepelbagaian merentasi polisi hartanah, kecederaan dan hayat. Pedagang memantau kumpulan ini kerana peristiwa bencana dan hasil bon yang beralih sentiasa memberi kesan kepada kebolehuntungan. Pada masa ini, Swiss Re AG mendahului dalam volum, dan Vaudoise Assurances Holding SA memperoleh pertumbuhan harga tertinggi. Jadual di bawah memperincikan data asas dan teknikal yang penting.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 159.31 B CHF | 409.451 CHF | −4.30% | 4 | 0.05 | 14.61 | 28.03 CHF | +14.98% | 3.73% | Kewangan | Neutral | |
| 159.31 B CHF | 402.1 CHF | 0.00% | 80 | 0.27 | 14.34 | 28.03 CHF | +14.98% | 3.73% | Kewangan | Neutral | |
| 93.83 B CHF | 630.2 CHF | −2.11% | 313.17 K | 1.28 | 16.08 | 39.19 CHF | +11.17% | 4.71% | Kewangan | Neutral | |
| 93.83 B CHF | 629.763 CHF | −2.23% | 165 | 0.39 | 16.07 | 39.19 CHF | +11.17% | 4.71% | Kewangan | Neutral | |
| 85.36 B CHF | 40.933 CHF | +0.32% | 400 | 1.01 | 9.30 | 4.40 CHF | +34.34% | 5.14% | Kewangan | Beli kuat | |
| 85.36 B CHF | 39.05 CHF | 0.00% | 4.5 K | 0.18 | 8.87 | 4.40 CHF | +34.34% | 5.14% | Kewangan | Beli kuat | |
| 42.41 B CHF | 151.95 CHF | −4.55% | 1.24 M | 1.55 | 11.68 | 13.01 CHF | +19.98% | 4.04% | Kewangan | Jual | |
| 42.41 B CHF | 152.082 CHF | −4.23% | 759 | 0.92 | 11.69 | 13.01 CHF | +19.98% | 4.04% | Kewangan | Jual | |
| 42.41 B CHF | 152.45 CHF | −4.57% | 26 K | 0.98 | 11.72 | 13.01 CHF | +19.98% | 4.04% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 22.51 B CHF | 222.587 CHF | −1.76% | 9 | 0.36 | 70.28 | 3.17 CHF | −69.32% | 3.40% | Kewangan | Beli | |
| 22.51 B CHF | 222.0 CHF | −2.03% | 109.25 K | 0.97 | 70.10 | 3.17 CHF | −69.32% | 3.40% | Kewangan | Beli | |
| 2.2 B CHF | 750.786 CHF | +1.44% | 13 | 0.77 | 14.10 | 53.24 CHF | +3.12% | 3.59% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 2.2 B CHF | 742 CHF | −1.59% | 993 | 1.43 | 13.94 | 53.24 CHF | +3.12% | 3.59% | Kewangan | Tiada penarafan |