Bank Wilayah
Syarikat-syarikat Swiss dalam perbankan serantau
Institusi perbankan serantau menyediakan perkhidmatan deposit dan pinjaman tradisional yang terhad kepada pasaran geografi tertentu. Turun naik dalam permintaan hartanah tempatan, kadar gadai janji dan kesihatan ekonomi rantauan amat menentukan kecairan dan ketidaktentuan saham-saham ini. Dalam landskap dagangan hari ini, Cembra Money Bank AG menunjukkan volum transaksi terbanyak dan Nu Holdings Ltd. Class A mendaftarkan pertumbuhan peratusan terbesar. Anda boleh menemui data asas dan teknikal yang penting dalam jadual di bawah.
Simbol | Permodalan pasaran | Harga | Perubahan % | Volum | Volum relatif | P/E | EPS cair TTM | Pertumbuhan EPS cair TTM YoY | Hasil dividen % TTM | Sektor | Penarafan penganalisa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.34 B CHF | 9.966 CHF | +5.70% | 9 | 0.01 | 16.78 | 0.59 CHF | +59.35% | 0.00% | Kewangan | Beli | |
| 43.08 B CHF | 13.906 CHF | −1.85% | 300 | 0.81 | 7.22 | 1.93 CHF | −11.52% | 10.95% | Kewangan | Neutral | |
| 39.53 B CHF | 37.008 CHF | +5.31% | 20 | 0.32 | 14.48 | 2.56 CHF | +18.65% | 2.76% | Kewangan | Beli | |
| 11.81 B CHF | 136.8 CHF | −1.51% | 49.39 K | 1.14 | 26.69 | 5.13 CHF | +1.46% | 3.20% | Kewangan | Neutral | |
| 11.81 B CHF | 137.215 CHF | −0.02% | 71 | 1.39 | 26.77 | 5.13 CHF | +1.46% | 3.20% | Kewangan | Neutral | |
| 6.55 B CHF | 129.4 CHF | −2.56% | 13.79 K | 0.72 | 20.35 | 6.36 CHF | +6.69% | 2.04% | Kewangan | Neutral | |
| 6.55 B CHF | 132.371 CHF | +1.43% | 83 | 0.58 | 20.82 | 6.36 CHF | +6.69% | 2.04% | Kewangan | Neutral | |
| 4.14 B CHF | 448.0 CHF | −1.10% | 6.5 K | 1.13 | — | — | — | 2.41% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.29 B CHF | 11,373.721 CHF | +0.12% | 4 | 1.11 | 24.87 | 457.39 CHF | −1.35% | 2.01% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 3.29 B CHF | 11,450 CHF | −1.29% | 45 | 0.86 | 25.03 | 457.39 CHF | −1.35% | 2.01% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 2.59 B CHF | 163.5 CHF | +0.31% | 1.51 K | 0.76 | 29.03 | 5.63 CHF | +3.44% | 2.42% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 2.48 B CHF | 84.389 CHF | −0.81% | 306 | 1.28 | 13.42 | 6.29 CHF | +3.07% | 5.45% | Kewangan | Jual | |
| 2.48 B CHF | 84.20 CHF | +0.12% | 92.47 K | 0.85 | 13.39 | 6.29 CHF | +3.07% | 5.45% | Kewangan | Jual | |
| 2.36 B CHF | 152.8 CHF | −1.67% | 690 | 0.81 | 15.33 | 9.97 CHF | +3.22% | 4.01% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 2.36 B CHF | 151.790 CHF | −1.28% | 42 | 0.92 | 15.23 | 9.97 CHF | +3.22% | 4.01% | Kewangan | Beli | |
| 2.36 B CHF | 151.2 CHF | −1.69% | 14.76 K | 0.79 | 15.17 | 9.97 CHF | +3.22% | 4.01% | Kewangan | Beli | |
DR | 1.94 B CHF | 2,580 CHF | −0.77% | 166 | 0.92 | 27.17 | 94.97 CHF | +16.74% | 1.83% | Kewangan | Jual |
DR | 1.94 B CHF | 2,551.500 CHF | −1.34% | 8 | 1.21 | 26.87 | 94.97 CHF | +16.74% | 1.83% | Kewangan | Jual |
| 664 M CHF | 160.576 CHF | −0.30% | 60 | 2.12 | 3.94 | 40.74 CHF | +3.52% | 2.17% | Kewangan | Neutral | |
| 664 M CHF | 171.0 CHF | −0.87% | 2.58 K | 1.09 | 4.20 | 40.74 CHF | +3.52% | 2.17% | Kewangan | Neutral | |
DR | 548.71 M CHF | 104.698 CHF | +4.80% | 112 | 1.75 | 20.19 | 5.19 CHF | +10.54% | 3.35% | Kewangan | Tiada penarafan |
DR | 548.71 M CHF | 106.6 CHF | −1.30% | 4.16 K | 0.82 | 20.56 | 5.19 CHF | +10.54% | 3.35% | Kewangan | Tiada penarafan |
| 357.75 M CHF | 26.594 CHF | +1.08% | 26 | 0.26 | — | — | — | 3.77% | Kewangan | Jual | |
| 357.75 M CHF | 26.7 CHF | −1.11% | 11.61 K | 1.67 | — | — | — | 3.77% | Kewangan | Jual | |
| 300.31 M CHF | 4,180 CHF | +0.48% | 10 | 0.68 | 14.11 | 296.20 CHF | +13.13% | 2.87% | Kewangan | Tiada penarafan | |
| 232.13 M CHF | 77.5 CHF | −0.64% | 24 | 0.13 | 18.84 | 4.11 CHF | +1.63% | 2.65% | Kewangan | Tiada penarafan |