Towary rolne/Młynarstwo
Firmy meksykańskie przetwarzające i mielące produkty rolne
Firmy z tej branży przetwarzają surowe zboża i uprawy na podstawowe produkty, takie jak mąka, oleje i pasze. Wielkość plonów zależna od pogody oraz globalne cła eksportowe mają duży wpływ na zmienność tych akcji. Obecnie Bunge Global SA jest liderem pod względem wolumenu obrotu, a Grupo Minsa SA de CV Class B notuje największy wzrost ceny. Poniższa tabela przedstawia kluczowe wskaźniki fundamentalne i techniczne.
Symbol | Kap. rynk. | Cena | Zmn % | Wolumen | Relatywny wolumen | Cena/Zysk | Zysk na akcję rzeczywisty TTM | Wzrost rzeczywistego zysku na akcję Ostatnie 12 miesięcy r/r | Rentowność dywidend % TTM | Sektor | Ocena analityków |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 628,29 B MXN | 1 328,09 MXN | 0,00% | 684 | 4,80 | 14,32 | 92,72 MXN | +105,77% | 2,92% | Przemysł przetwórczy | Neutralnie | |
| 628,29 B MXN | 1 306,29 MXN | −9,91% | 227 | 14,55 | 14,09 | 92,72 MXN | +105,77% | 2,92% | Przemysł przetwórczy | Neutralnie | |
| 347,37 B MXN | 1 851,57 MXN | −1,05% | 2 K | 0,51 | 17,22 | 107,51 MXN | −37,00% | 2,93% | Przemysł przetwórczy | Silne kupno | |
| 152,46 B MXN | 232,50 MXN | −83,09% | 137 | 0,27 | 8,78 | 26,48 MXN | −31,33% | 5,87% | Przemysł przetwórczy | Kupno | |
| 152,46 B MXN | 232,50 MXN | −3,13% | 303 | 0,05 | 8,78 | 26,48 MXN | −31,33% | 5,87% | Przemysł przetwórczy | Kupno | |
| 3,33 B MXN | 9,70 MXN | 0,00% | 3 | 0,09 | 12,62 | 0,77 MXN | −0,23% | 0,00% | Przemysł przetwórczy | Brak oceny | |
| 3,33 B MXN | 9,70 MXN | +1,04% | 106 | 0,38 | 12,62 | 0,77 MXN | −0,23% | 0,00% | Przemysł przetwórczy | Brak oceny |