Oryginalne części samochodowe
Firmy meksykańskie dostarczające części producentom samochodów
Producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) wytwarzają komponenty wykorzystywane bezpośrednio w montażu nowych pojazdów silnikowych. Traderzy obserwują te akcje, ponieważ globalny wolumen produkcji samochodów i zakłócenia w łańcuchach dostaw mają duży wpływ na trendy cenowe. Bieżąca aktywność rynkowa wskazuje Nemak SAB de CV jako lidera pod względem wolumenu, a ITT, Inc. jako lidera wzrostu ceny w ciągu 24 godzin. Poniżej znajduje się szczegółowa tabela przedstawiająca istotne wskaźniki fundamentalne i techniczne.
Symbol | Kap. rynk. | Cena | Zmn % | Wolumen | Relatywny wolumen | Cena/Zysk | Zysk na akcję rzeczywisty TTM | Wzrost rzeczywistego zysku na akcję Ostatnie 12 miesięcy r/r | Rentowność dywidend % TTM | Sektor | Ocena analityków |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,21 T MXN | 9 657,84 MXN | 0,00% | 4 | 0,08 | 28,20 | 342,53 MXN | −14,12% | 1,74% | Przemysł produkcyjny | Kupno | |
| 1,21 T MXN | 9 871,76 MXN | +1,97% | 15 | 0,01 | 28,82 | 342,53 MXN | −14,12% | 1,74% | Przemysł produkcyjny | Kupno | |
| 334,93 B MXN | 3 702,80 MXN | +8,21% | 168 | 0,11 | 41,54 | 89,14 MXN | −25,30% | 0,75% | Przemysł produkcyjny | Kupno | |
| 9,22 B MXN | 3,28 MXN | +2,50% | 122,02 K | 0,90 | — | −0,59 MXN | −27,08% | 0,00% | Przemysł produkcyjny | Kupno | |
| 9,22 B MXN | 3,26 MXN | +1,87% | 975,14 K | 1,04 | — | −0,59 MXN | −27,08% | 0,00% | Przemysł produkcyjny | Kupno | |
| 3,83 B MXN | 12,30 MXN | +1,65% | 3,92 K | 0,56 | — | −1,08 MXN | −385,56% | 4,57% | Przemysł produkcyjny | Silne kupno | |
| 3,83 B MXN | 12,10 MXN | −5,32% | 687 | 0,29 | — | −1,08 MXN | −385,56% | 4,57% | Przemysł produkcyjny | Silne kupno |