Specjalistyczne instytucje medyczne
Firmy szwajcarskie specjalizujące się w technologiach medycznych
Korporacje działające w sektorze specjalistycznego sprzętu medycznego projektują zaawansowane narzędzia chirurgiczne, sprzęt diagnostyczny i urządzenia wszczepialne. Nagłe zgody organów regulacyjnych oraz liczba planowych zabiegów medycznych powodują gwałtowne ruchy cen, przez co grupa ta jest szczególnie atrakcyjna dla aktywnych traderów. W tej sesji Alcon AG ma najwyższy wolumen obrotu, a QIAGEN NV notuje największy jednodniowy wzrost ceny. Poniższa tabela przedstawia najważniejsze wskaźniki fundamentalne i techniczne.
Symbol | Kap. rynk. | Cena | Zmn % | Wolumen | Relatywny wolumen | Cena/Zysk | Zysk na akcję rzeczywisty TTM | Wzrost rzeczywistego zysku na akcję Ostatnie 12 miesięcy r/r | Rentowność dywidend % TTM | Sektor | Ocena analityków |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 213,87 B CHF | 546,250 CHF | −2,06% | 2 | 0,65 | 34,48 | 15,84 CHF | +14,93% | 0,26% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 163,38 B CHF | 94,775 CHF | +6,44% | 631 | 30,05 | 41,86 | 2,26 CHF | −64,34% | 2,18% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 136,6 B CHF | 375,728 CHF | −4,11% | 25 | 1,59 | 54,38 | 6,91 CHF | +14,81% | 0,00% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 135,1 B CHF | 187,464 CHF | −1,94% | 1,65 K | 44,59 | 36,72 | 5,11 CHF | +31,91% | 0,65% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 109,74 B CHF | 85,457 CHF | −0,24% | 4 | 0,15 | 26,04 | 3,28 CHF | +11,14% | 2,72% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 105,69 B CHF | 257,002 CHF | +2,09% | 7 | 0,13 | 32,75 | 7,85 CHF | +29,36% | 1,04% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 80,36 B CHF | 179,30 CHF | 0,00% | 1,73 K | 1,57 | 36,29 | 4,94 CHF | +2,56% | 2,12% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 80,36 B CHF | 175,776 CHF | +9,63% | 100 | 1,13 | 35,58 | 4,94 CHF | +2,56% | 2,12% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 54,29 B CHF | 37,640 CHF | −0,39% | 500 | 2,74 | 19,06 | 1,97 CHF | +32,59% | 0,00% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 45,93 B CHF | 41,12 CHF | +11,14% | 25 | 0,02 | 22,56 | 1,82 CHF | +1,10% | 2,23% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 45,93 B CHF | 40,107 CHF | −2,47% | 4 | 0,06 | 22,01 | 1,82 CHF | +1,10% | 2,23% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 44,99 B CHF | 561,726 CHF | +28,10% | 100 | 4,37 | 45,29 | 12,40 CHF | +23,43% | 0,00% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 31,62 B CHF | 61,30 CHF | −2,36% | 1,23 M | 1,27 | 59,12 | 1,04 CHF | −44,92% | 0,44% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 31,62 B CHF | 60,879 CHF | −3,84% | 1,21 K | 1,58 | 58,72 | 1,04 CHF | −44,92% | 0,44% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 26,97 B CHF | 64,471 CHF | −10,31% | 936 | 7,81 | 30,23 | 2,13 CHF | +49,03% | 0,00% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 17,17 B CHF | 76,0 CHF | +1,33% | 34 | 0,40 | 23,03 | 3,30 CHF | +2,53% | 0,87% | Technologie medyczne | Neutralnie | |
| 17,12 B CHF | 106,125 CHF | −0,81% | 103 | 0,69 | 45,87 | 2,31 CHF | −5,94% | 0,93% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 17,12 B CHF | 104,50 CHF | −1,28% | 363,31 K | 0,79 | 45,17 | 2,31 CHF | −5,94% | 0,93% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 16,68 B CHF | 287,176 CHF | −1,86% | 128 | 0,34 | 39,77 | 7,22 CHF | −20,12% | 1,62% | Technologie medyczne | Neutralnie | |
| 16,68 B CHF | 288,0 CHF | −1,44% | 197,29 K | 1,42 | 39,88 | 7,22 CHF | −20,12% | 1,62% | Technologie medyczne | Neutralnie | |
| 14,4 B CHF | 59,193 CHF | +1,18% | 2 K | 11,23 | 34,34 | 1,72 CHF | −14,44% | 4,40% | Technologie medyczne | Neutralnie | |
| 9,42 B CHF | 45,623 CHF | +35,57% | 7 K | 40,70 | 48,03 | 0,95 CHF | −29,67% | 0,00% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 8,58 B CHF | 41,772 CHF | +40,91% | 10 | 0,10 | 26,25 | 1,59 CHF | +11,53% | 0,69% | Technologie medyczne | Neutralnie | |
| 5,28 B CHF | 394,4 CHF | −0,05% | 8,88 K | 0,79 | 24,20 | 16,30 CHF | +154,29% | 1,10% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 5,28 B CHF | 387,308 CHF | −4,22% | 1 | 0,04 | 23,76 | 16,30 CHF | +154,29% | 1,10% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 3,19 B CHF | 36,668 CHF | +1,13% | 1 K | 6,49 | 15,75 | 2,33 CHF | +23,36% | 3,38% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 3,14 B CHF | 253,933 CHF | −4,60% | 56 | 1,10 | — | −9,16 CHF | −284,91% | 1,23% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 3,14 B CHF | 257,6 CHF | −1,68% | 75,47 K | 0,91 | — | −9,16 CHF | −284,91% | 1,23% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 2,94 B CHF | 32,719 CHF | +1,21% | 100 | 0,21 | 32,70 | 1,00 CHF | −41,01% | 1,54% | Technologie medyczne | Sprzedaż | |
| 2,48 B CHF | 106,788 CHF | −10,36% | 170 | 1,81 | 29,85 | 3,58 CHF | −20,27% | 0,89% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 2,48 B CHF | 106,4 CHF | −13,64% | 142,07 K | 4,92 | 29,74 | 3,58 CHF | −20,27% | 0,89% | Technologie medyczne | Kupno | |
| 2,48 B CHF | 304,344 CHF | +2,26% | 4 | 0,08 | 132,65 | 2,29 CHF | −54,20% | 0,16% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 2,48 B CHF | 298,0 CHF | −0,13% | 57,39 K | 1,51 | 129,88 | 2,29 CHF | −54,20% | 0,16% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 1,8 B CHF | 835 CHF | 0,00% | 228 | 2,26 | — | −12,44 CHF | +56,17% | 0,00% | Technologie medyczne | Neutralnie | |
| 1,8 B CHF | 820,202 CHF | −0,27% | 2 | 0,21 | — | −12,44 CHF | +56,17% | 0,00% | Technologie medyczne | Neutralnie | |
| 1,61 B CHF | 73,514 CHF | +1,51% | 41 | 0,40 | 55,12 | 1,33 CHF | +85,35% | 0,31% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 1,61 B CHF | 69,7 CHF | −0,99% | 33,43 K | 0,94 | 52,26 | 1,33 CHF | +85,35% | 0,31% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 1,51 B CHF | 109,6 CHF | +2,05% | 14,27 K | 0,78 | 91,44 | 1,20 CHF | — | 0,00% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 827,6 M CHF | 19,566 CHF | −5,74% | 51 | 0,29 | 110,11 | 0,18 CHF | — | 0,00% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 827,6 M CHF | 19,54 CHF | −5,33% | 257,13 K | 1,25 | 109,96 | 0,18 CHF | — | 0,00% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 803,98 M CHF | 12,305 CHF | +6,41% | 100 | 0,20 | 16,85 | 0,73 CHF | +33,62% | 1,57% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 456,36 M CHF | 10,62 CHF | −0,93% | 50,08 K | 0,81 | 53 100,00 | 0,00 CHF | — | 0,90% | Technologie medyczne | Silne kupno | |
| 296,83 M CHF | 125,0 CHF | 0,00% | 567 | 1,04 | 14,64 | 8,54 CHF | +6,88% | 3,04% | Technologie medyczne | Brak oceny | |
| 289,21 M CHF | 49,30 CHF | +0,61% | 1,48 K | 0,88 | 20,00 | 2,47 CHF | +2,91% | 4,13% | Technologie medyczne | Neutralnie | |
| 289,21 M CHF | 48,308 CHF | −1,32% | 63 | 0,89 | 19,60 | 2,47 CHF | +2,91% | 4,13% | Technologie medyczne | Neutralnie |