Demiryolları
Brezilyalı Şirketler providing rail transportation
Demiryolu ağları, dökme emtiaların kıtalar arasında taşınması için gereken ağır altyapıyı işletir. Sanayi üretimi verileri ve yük taşıma hacimleri ekonomik ivmenin temel göstergeleri olduğundan, yatırımcılar bu hisselere odaklanır. Şu anda hacim lideri konumunda Rumo SA yer alırken, en büyük günlük fiyat artışını MRS Logistica S.A. kaydediyor. Aşağıdaki tablo, temel finansal ve teknik parametreleri ayrıntılarıyla sunar.
Sembol | Pys değ | Fiyat | Değ % | Hacim | Göreceli hacim | FKO | EPS Seyreltilmiş TTM | EPS Seyreltilmiş Büyüme TTM YY | Tmt getirisi % TTM | Sektör | Analist derecelendirmesi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DR | 1 T BRL | 66,92 BRL | −1,95% | 6 | 0,01 | 10.295,38 | 0,01 BRL | +132,14% | 1,15% | Taşımacılık | Derecelendirme yok |
DR | 447,93 B BRL | 130,64 BRL | +7,70% | 400 | 3,00 | 31.863,41 | 0,00 BRL | −12,77% | 0,61% | Taşımacılık | Derecelendirme yok |
DR | 423,31 B BRL | 28,50 BRL | −2,16% | 4 | 0,00 | 23.750,00 | 0,00 BRL | −7,69% | 1,41% | Taşımacılık | Derecelendirme yok |
| 26,57 B BRL | 14,60 BRL | +2,10% | 4,14 K | 0,46 | 22,11 | 0,66 BRL | +89,91% | 6,43% | Taşımacılık | Al | |
| 26,57 B BRL | 14,46 BRL | +1,90% | 11,39 M | 0,61 | 21,90 | 0,66 BRL | +89,91% | 6,43% | Taşımacılık | Al | |
| 14,4 B BRL | 46,98 BRL | +26,32% | 60 | 1,15 | 12,66 | 3,71 BRL | −13,97% | 2,22% | Taşımacılık | Derecelendirme yok | |
| 14,4 B BRL | 47,05 BRL | +16,49% | 300 | 2,14 | 12,68 | 3,71 BRL | −13,97% | 2,22% | Taşımacılık | Derecelendirme yok |