HisseEn çok artanlarEn büyük kaybedenlerBüyük-sermayeKüçük-sermayeEn büyük işverenlerYüksek-temettüEn yüksek net gelirEn yüksek nakitÇalışan başına en yüksek kârÇalışan başına en yüksek gelirEn aktiflerOlağandışı hacimEn VolatilYüksek betaEn iyi performansEn yüksek gelirEn pahalısıKüçük hisselerFazla AlınmışFazla SatılmışEn Yüksek FiyatDiptekiler52 hafta zirve52 hafta düşükTakipçi ile daha fazla liste oluşturun
HisseEn çok artanlarEn büyük kaybedenlerBüyük-sermayeKüçük-sermayeEn büyük işverenlerYüksek-temettüEn yüksek net gelirEn yüksek nakitÇalışan başına en yüksek kârÇalışan başına en yüksek gelirEn aktiflerOlağandışı hacimEn VolatilYüksek betaEn iyi performansEn yüksek gelirEn pahalısıKüçük hisselerFazla AlınmışFazla SatılmışEn Yüksek FiyatDiptekiler52 hafta zirve52 hafta düşük
Çin hisse senetleri: yıllık en yüksek fiyatlarında
Aşağıdaki Çinli şirketler 52 hafta içinde en yüksek hisse senedi fiyatına ulaştı: gelecekte daha da büyük bir büyüme olup olmayacağını görmek için işlem hacmine, fiyat değişimine ve diğer istatistiklere göz atın.
Sembol | Fiyat | Değ % | Hacim | Göreceli hacim | Pys değ | FKO | EPS Seyreltilmiş TTM | EPS Seyreltilmiş Büyüme TTM YY | Tmt getirisi % TTM | Sektör | Analist derecelendirmesi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 89,60 CNY | +1,68% | 26,52 M | 0,80 | 659,52 B CNY | 14,34 | 6,25 CNY | +6,69% | 4,89% | Dayanıklı tüketim malları | Güçlü al | |
| 3,97 CNY | +9,97% | 672,78 M | 1,62 | 6,43 B CNY | — | −0,07 CNY | +46,64% | 0,00% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Derecelendirme yok | |
| 8,39 CNY | −0,24% | 29,88 M | 0,91 | 11,26 B CNY | — | −0,58 CNY | −276,67% | 0,95% | İşlenebilen endüstriler | Güçlü al | |
| 18,68 CNY | −2,20% | 65,88 M | 0,82 | 9,48 B CNY | 45,26 | 0,41 CNY | +256,39% | 0,00% | Üretici imalatı | Derecelendirme yok | |
| 25,10 CNY | +3,00% | 75,96 M | 0,70 | 18,07 B CNY | 289,84 | 0,09 CNY | −55,31% | 0,63% | Dayanıklı tüketim malları | Nötr | |
| 18,20 CNY | +3,64% | 71,26 M | 2,98 | 9,76 B CNY | 25,33 | 0,72 CNY | −19,25% | 2,88% | Sağlık teknolojisi | Derecelendirme yok | |
| 28,73 CNY | −0,24% | 5,57 M | 0,70 | 16,27 B CNY | 24,19 | 1,19 CNY | +6,21% | 2,53% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Güçlü al | |
| 6,21 CNY | +1,31% | 6,71 M | 1,61 | 2,49 B CNY | — | −0,13 CNY | +47,04% | 0,00% | Sağlık teknolojisi | Derecelendirme yok | |
| 1180505CICC Hangzhou Anju Affordable Rental Housing Closed Infrastructure Real Estate Investment Trust | 3,826 CNY | +0,37% | 377,8 K | 0,07 | — | 209,07 | 0,02 CNY | −20,43% | 4,56% | Finans | Derecelendirme yok |
| 34,83 CNY | +6,25% | 139,9 M | 1,35 | 56,12 B CNY | 153,50 | 0,23 CNY | −54,65% | 0,87% | Teknoloji hizmetleri | Al | |
| 42,51 CNY | +6,73% | 20,94 M | 1,50 | 6,52 B CNY | 35,49 | 1,20 CNY | +178,15% | 0,00% | Üretici imalatı | Derecelendirme yok | |
| 23,14 CNY | +2,75% | 13,85 M | 1,56 | 18,78 B CNY | 37,87 | 0,61 CNY | −21,77% | 1,58% | İşlenebilen endüstriler | Güçlü al | |
| 56,99 CNY | +12,52% | 10,37 M | 1,20 | 3,98 B CNY | — | −1,37 CNY | +42,29% | 0,00% | Ticari hizmetler | Derecelendirme yok | |
| 10,97 CNY | +4,08% | 46,89 M | 1,19 | 198,98 B CNY | 23,99 | 0,46 CNY | −3,32% | 1,92% | Elektrik, Su, Gaz Hizmetleri | Güçlü al | |
| 5,40 CNY | +9,98% | 240,42 M | 1,87 | 5,66 B CNY | 80,72 | 0,07 CNY | −50,37% | 2,91% | Üretici imalatı | Güçlü al | |
| 23,87 CNY | +1,27% | 13,63 M | 0,83 | 13,19 B CNY | 16,37 | 1,46 CNY | +3,43% | 4,71% | Sağlık teknolojisi | Al | |
| 29,28 CNY | +1,24% | 8 M | 0,88 | 26,59 B CNY | 14,78 | 1,98 CNY | +9,89% | 6,04% | Sağlık teknolojisi | Derecelendirme yok | |
| 27,46 CNY | +2,16% | 12,52 M | 0,98 | 44,07 B CNY | 15,75 | 1,74 CNY | +15,96% | 2,17% | Enerji-dışı mineraller | Güçlü al | |
| 31,45 CNY | +1,29% | 73,22 M | 0,84 | 190,54 B CNY | 20,01 | 1,57 CNY | +24,00% | 4,49% | İşlenebilen endüstriler | Güçlü al | |
| 7,71 CNY | +1,98% | 29,62 M | 0,78 | 43,11 B CNY | 12,70 | 0,61 CNY | +11,17% | 4,01% | Finans | Güçlü al | |
| 7,10 CNY | +3,05% | 16,25 M | 0,88 | 18,87 B CNY | 13,52 | 0,53 CNY | −1,87% | 4,27% | Taşımacılık | Güçlü al | |
| 3,24 CNY | +2,21% | 106,55 M | 1,28 | 20,77 B CNY | 17,26 | 0,19 CNY | +1,73% | 2,82% | Taşımacılık | Güçlü al | |
| 5,36 CNY | +1,71% | 188,75 M | 1,07 | 259,8 B CNY | 19,30 | 0,28 CNY | +4,24% | 2,52% | Taşımacılık | Güçlü al | |
| 14,61 CNY | +3,32% | 15,37 M | 1,68 | 6,6 B CNY | 22,09 | 0,66 CNY | +19,35% | 2,86% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Güçlü al | |
| 39,76 CNY | −0,58% | 3,87 M | 0,45 | 22,25 B CNY | 21,52 | 1,85 CNY | −3,72% | 3,36% | Sağlık teknolojisi | Al | |
| 48,91 CNY | −0,73% | 45,76 M | 1,15 | 13,5 B CNY | 210,82 | 0,23 CNY | −52,18% | 0,00% | İşlenebilen endüstriler | Güçlü al | |
| 285,26 CNY | +1,16% | 1,57 M | 0,69 | 39,25 B CNY | 39,35 | 7,25 CNY | +33,14% | 0,36% | Sağlık teknolojisi | Güçlü al |