Meksikalı Şirketler processing and milling agricultural products

Bu alandaki şirketler, ham tahılları ve mahsulleri işleyerek temel un, yağ ve yem haline getirir. Hava koşullarına bağlı hasat verimi ve küresel ihracat tarifeleri, bu hisselerin oynaklığını büyük ölçüde belirler. Şu anda işlem hacminde Bunge Global SA liderliği elinde tutarken, en yüksek fiyat kazancını Grupo Minsa SA de CV Class B yakalıyor. Kritik temel ve teknik göstergeler aşağıdaki tabloda düzenlenmiştir.
Sembol
Pys değ
Fiyat
Değ %
Hacim
Göreceli hacim
FKO
EPS Seyreltilmiş
TTM
EPS Seyreltilmiş Büyüme
TTM YY
Tmt getirisi %
TTM
Sektör
Analist derecelendirmesi
ADMArcher-Daniels-Midland Company
628,29 B MXN1.306,29 MXN−9,91%22714,5514,0992,72 MXN+105,77%2,92%İşlenebilen endüstriler
Nötr
ADMArcher-Daniels-Midland Company
628,29 B MXN1.328,09 MXN0,00%6844,8014,3292,72 MXN+105,77%2,92%İşlenebilen endüstriler
Nötr
BG/NBunge Global SA
347,37 B MXN1.851,57 MXN−1,05%2 K0,5117,22107,51 MXN−37,00%2,93%İşlenebilen endüstriler
Güçlü al
CTVACorteva Inc
152,46 B MXN232,50 MXN−83,09%1370,278,7826,48 MXN−31,33%5,87%İşlenebilen endüstriler
Al
CTVACorteva Inc
152,46 B MXN232,50 MXN−3,13%3030,058,7826,48 MXN−31,33%5,87%İşlenebilen endüstriler
Al
MINSA/BGrupo Minsa SA de CV Class B
3,33 B MXN9,70 MXN+1,04%1060,3812,620,77 MXN−0,23%0,00%İşlenebilen endüstriler
Derecelendirme yok
MINSA/BGrupo Minsa SA de CV Class B
3,33 B MXN9,70 MXN0,00%30,0912,620,77 MXN−0,23%0,00%İşlenebilen endüstriler
Derecelendirme yok