Kablosuz Telekomünikasyon
Meksikalı Şirketler delivering wireless communication
Geniş mobil ağlar işleten kablosuz telekomünikasyon şirketleri; hücresel ses ve geniş bant veri iletimi sağlar. Abone büyüme hızları, frekans ihale bedelleri ve altyapı yatırımları, bu segmentte düzenli olarak sert fiyat hareketlerini tetikler. Şu anda en yüksek işlem hareketliliğini America Movil SAB de CV Class B görürken, 24 saatlik en büyük kazancı T-Mobile US, Inc. sağlıyor. Aşağıdaki tablo, bu şirketlere ilişkin kritik teknik ve temel göstergeleri özetler.
Sembol | Pys değ | Fiyat | Değ % | Hacim | Göreceli hacim | FKO | EPS Seyreltilmiş TTM | EPS Seyreltilmiş Büyüme TTM YY | Tmt getirisi % TTM | Sektör | Analist derecelendirmesi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,57 T MXN | 860,49 MXN | +1,31% | 1,22 K | 3,48 | 12,14 | 70,90 MXN | −17,56% | 6,09% | İletişim | Al | |
| 3,57 T MXN | 858,79 MXN | −2,41% | 15 | 0,01 | 12,11 | 70,90 MXN | −17,56% | 6,09% | İletişim | Al | |
| 3,14 T MXN | 2.998,00 MXN | −0,30% | 22 | 0,10 | 15,98 | 187,57 MXN | −1,62% | 2,56% | İletişim | Güçlü al | |
| 3,14 T MXN | 3.058,29 MXN | +1,98% | 111 | 0,92 | 16,31 | 187,57 MXN | −1,62% | 2,56% | İletişim | Güçlü al | |
| 2,74 T MXN | 403,00 MXN | −1,86% | 44 | 0,01 | 12,01 | 33,54 MXN | −40,59% | 5,08% | İletişim | Al | |
| 2,74 T MXN | 404,06 MXN | −0,48% | 71 | 0,04 | 12,05 | 33,54 MXN | −40,59% | 5,08% | İletişim | Al | |
| 1,42 T MXN | 23,97 MXN | +1,44% | 34,75 M | 1,02 | 15,79 | 1,52 MXN | +25,61% | 2,28% | İletişim | Al | |
| 1,42 T MXN | 23,90 MXN | +1,40% | 4,19 M | 0,69 | 15,75 | 1,52 MXN | +25,61% | 2,28% | İletişim | Al | |
| 843,41 B MXN | 307,13 MXN | +0,07% | 9,3 K | — | 10,16 | 30,23 MXN | +222,33% | 4,95% | İletişim | Al | |
DR | 339,51 B MXN | 235,93 MXN | 0,00% | 54,27 K | 4,75 | 17,32 | 13,63 MXN | +15,83% | 3,75% | İletişim | Nötr |
DR | 225,61 B MXN | 579,00 MXN | −0,17% | 9 | 0,08 | — | — | — | 1,83% | İletişim | Al |