Yiyecek: Et/Balık/Süt
İsviçreli Şirketler supplying meat, seafood, and dairy
Bu tarım segmentindeki şirketler; küresel dağıtıma yönelik olarak hayvansal proteinleri ve süt ürünlerini üretir, işler ve paketler. Yemlik tahıl maliyetleri, hayvan hastalıkları salgınları ve ihracat tarifeleri, faaliyet marjlarını ve hisse oynaklığını belirler. Şu anda günlük işlem hacmine Danone SA hakim olurken, en dik fiyat artışını Magnum Ice Cream Co. N.V. yakalıyor. Aşağıdaki tablo, bu hisselere ilişkin kritik teknik ve temel verileri bir araya getirir.
Sembol | Pys değ | Fiyat | Değ % | Hacim | Göreceli hacim | FKO | EPS Seyreltilmiş TTM | EPS Seyreltilmiş Büyüme TTM YY | Tmt getirisi % TTM | Sektör | Analist derecelendirmesi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39,86 B CHF | 62,426 CHF | +2,34% | 650 | 3,74 | 22,41 | 2,79 CHF | +4,55% | 3,33% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Al | |
| 39,86 B CHF | 60,00 CHF | 0,00% | 10 K | 1,89 | 21,54 | 2,79 CHF | +4,55% | 3,33% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Al | |
| 10,12 B CHF | 16,443 CHF | +3,03% | 4 | 0,02 | 61,14 | 0,27 CHF | −69,68% | 0,00% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Al | |
| 5,11 B CHF | 964 CHF | −1,33% | 4,09 K | 1,09 | 22,36 | 43,12 CHF | +8,23% | 1,83% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Güçlü al | |
| 5,11 B CHF | 951,838 CHF | −2,66% | 23 | 2,05 | 22,07 | 43,12 CHF | +8,23% | 1,83% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Güçlü al | |
| 1,63 B CHF | 258,0 CHF | −1,15% | 3,33 K | 0,82 | 20,41 | 12,64 CHF | −36,08% | 2,69% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Al | |
| 1,63 B CHF | 258,032 CHF | +0,63% | 22 | 2,00 | 20,41 | 12,64 CHF | −36,08% | 2,69% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Al | |
| 77,95 M CHF | 12,20 CHF | −0,33% | 5,89 K | 0,65 | 6,30 | 1,94 CHF | — | 0,00% | Dayanıklı olmayan tüketici ürünleri | Nötr |